kizlar yardim lutfen aklima takilan birsey var :)

Konusu 'Kız İsteme' forumundadır ve ashiq_kiz tarafından 13 Nisan 2010 başlatılmıştır.

13 Nisan 2010
    Konu Sahibi : ashiq_kiz
  1. ashiq_kiz

ashiq_kiz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ilk istenmeye geldikleinde kahveleri yaptiktan sonra sizce salonda mi durulur yoksa baska bir odada mi iste benim aklima sacma sapan seyler takiliyor ya belki guleceksiniz bu soruma ama baskada kimseye soramiyorum cunku dusundukce sacma bir soru birde fincanlari kim topluyor icildikte sonra bu detaylar takiliyor yardimci olurmusunuz :kedi::kedi:

2. 13 Nisan 2010
  3. speedy-gonzales

speedy-gonzales Ömrüm Ömrüne Annem !! Pro Üye

Beğenildi:
    1.268
    Ödül Puanları:
    338
    Canım kahve yapılıyor sen kahveyi içeri götürüp dağıtırken babası istemeye başlıyor ondan sonra ister içeri de bi köşe de dur istersende başka odaya geç ben mutfağa gitmiştim tesadüfen ama

bırak fincanları kim toplarsa toplasın..

4. 13 Nisan 2010
  5. ceyda_1984

ceyda_1984 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bu sana kalmıs ısteıgın yerde durabılırsın nolcakkı ben cok ıyı tanıdıgım ıcın yanlarında durmustum kahvede yapmamıstım:)cunku nısanlım burda degıldı kayınpederım olesıne ıstedı ıste neyse konuyu saptırmayım kahvelerı ver ve mutfaga gıt zaten onlar senı cagırır malum el opme falan yada baban bı fıkrını sormak ıcın gelebılır oyle gelısır ıste olaylar hayırlı olsun sımdıden

6. 13 Nisan 2010
  7. ashiq_kiz

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    tesekkur ederim ya cok iyisiniz benim aklima takiliyor boyle seyler:asigim:
    ben en iyisi kahveleri verip mutfakta bekleyeyim tekrar cok tesekkur ediyorum hic olmazsa simdi neyapacagimi biliyorumopuyorumnanaktanyerimseniben

8. 13 Nisan 2010
  9. super87

super87 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    198
    ben mutfaktaydım...

10. 13 Nisan 2010
  11. ashiq_kiz

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    o gun heycandan kahveleri dokmeden getirebilsem diye simdiden dua ediyorum ya:kedi:

12. 14 Nisan 2010
  13. mglove

mglove Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ben isteme esnasında içeride annemin yanında oturuyordum kahve yapılmadan kayınpederim isteme fiilini gerçekleştirdi sağolsun ben anneme çikolatayımı açayım kahvemi yapayım filan dedim babam bir yirmi dk kadar ordan burdan konuştu evet yada hayır demedi bende annemin yanında oturarak bekledim bu süreci
    sonunda annem babama sözleirn güzel hoşta verdin mi vermedin gençler heyecanlandı dedi babamda her iki taraf içinde hayırlı olsun dedi biz kalkıp herkesin elini öptük ben de gidip çikolatayı açtım akabinde kahve getirdik fincanlarıda ben topladım

14. 15 Nisan 2010
  15. sebbnemm

sebbnemm umutlarbaskabaharakaldı Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    cnm bende kahveleri dağıttım mukfaktaydım çaya falan bakıyordum istediğimide duymadım sadece babamın kız evi naz evi dediğini duydum aaa dedim istendim :) bütün gece herşeyi ben yaptım kahveleri topladım ikramları ben yaptım ee gözlerine girmek lazım dimi ilk günden zemuszemus

16. 16 Nisan 2010
  17. m_ucizem

m_ucizem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    benim isteme günümde de ailem çok zorladı nişanlımın tarafını babası yaklaşık 3-4 defa istedi beni hihoyyyt
    ben kahveleri dağıttıktan sonra salondaki masada oturdum ve herşeye şahit oldum benim günüm sonuçta kaçırmamalıydımkaydirigubbakcemile2

18. 16 Nisan 2010
  19. clementine212

clementine212 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    valla müstakbel kayınvalidem, daha kahveler yapılmadan isteyiverdi beni. babam nazlanıp "olur" demedi, o ısrara devam etti. laf pat diye başlayınca mutfağa da kaçamadım, eğdim başımı yere, komik oldu valla kaydirigubbakcemile3