kızlar yardım lütfen :(

Konusu 'Bebek Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve burcuavcxix tarafından 27 Nisan 2008 başlatılmıştır.

27 Nisan 2008
    Konu Sahibi : burcuavcxix
  1. burcuavcxix

burcuavcxix Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    88
    kızlar oğlum 3 gündür kaka yapmıyor.huysuzluk yapıyor çok mutsuz.normalmi acaba.ağrısı yok.henüz 2.5 aylık.doktorların küçük bebekler için kaç gün kaka yapmazsa sorun olmaz demişlerdi hatırlıyamıyoru.bilgisi olan varmı kızlar?zeytinyağı içirdim biraz rahatlatır diye.rezene çayıda veriyorum ama hala aynı.senağlama

2. 27 Nisan 2008
  3. Ev -Hanxixmxix

Ev -Hanxixmxix sevgiler Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Merhabalar....kıyamam ben ona
    üzülmeyin her bebekte mutlaka oluyor böyle sorunlar emiyorsa,siz balkabağı,kabak yemeği,kutu kayısı filan yiyin.makatından zeytinyağına batırılmış pamukla içeri biraz zeytinyağı akmasını sağlayın.kulak temizleme çubuğunu zeytin yağına batırıp makatına değdirin ıkınma hissi verir

4. 27 Nisan 2008
  5. burcuavcxix

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    88
    emiyor.tamam öyle yapayım teşekkür ederim.fitilde verebilirim aslında ama ağrısı yok.birde tembelliğe alışmasın istiyorum sonra hep kaka yapmak için fitil ister

6. 27 Nisan 2008
  7. aysima81

aysima81 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    benim ikizimda iki bucuk aylik ayni saorunlar ara ara bizdede oluyo bizimki yapamayinca yemekte yemiyo.guzelim sicak bi dus aldir.arkakasinda fon bakinasiyla karnina tut hamifce kremle karnini uv.sonrasinda bacaklarini hareket ettir mpoposuna dogru cektir .sonrasindada derecenin icine biraz yag sur guzelim poposunun etrafinda gezdir,guzelim benim arkadasim saglikci fitillerin iyi olmadigini boyle yapmami onerdi canim aliskanlik yapar diye uzulme canim oyleolsaydi benim kiz hic kendi tuvaletini yapamazdi saglik diliyorum yavrun icin canim

8. 27 Nisan 2008
  9. burcuavcxix

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    88
    teşekkür ederim aysimacım bende fitil taraftarı diğilim zaten.zeytinyağı içirdim ama dediğinizide yapıcam eve gidince.duşda aldırayım rahatlasın yavrum.doğru düzgün uyumuyor.en fazla 1 saat.demek her çocukda oluyormuş.allah hepimizin çocuklarını sağlıkla büyütsün

10. 1 Mayıs 2008
  11. penguen06

penguen06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bebeklerde 7 günde 1 defadan günde 7 defaya kadar normalmis.bizim doktorumuz bu sekilde bilgi vermisti

12. 15 Mayıs 2008
  13. ebune

ebune Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    mrb benimde kızımda 2 aylıkken aynı sorun olmuştu ağrısı yoktu fakat kaka yapmıyordu gliserinli fitil attım yine yapmadı çok korktum sadece emziriyordum doktora gittim bana bebeğin doymadığını oyüzden kaka yapma ihtiyacı duymadığını söledi ve mama tavsiye etti ama ben yinede mama vermedim emzirdim daha sonraları kendilinden yaptı

14. 16 Mayıs 2008
  15. talu

talu bal böceği :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım dardanelın yagda ton balıgını al ve ıkı ogun ye.İlk yemenden baslayarak butun gun her meme emisinden sonra bak nasıl kaka yapıcak