Kızlar yardım lütfen

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve angeeeeel87 tarafından 18 Haziran 2009 başlatılmıştır.

18 Haziran 2009
    Konu Sahibi : angeeeeel87
  1. angeeeeel87

angeeeeel87 RABBİMİN MUCİZESİ BERATIM Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    slm arkadaslar ben bu ay ılk asılamamı yaptırdım bugun sonucun negatıf oldugunu ogrendım hemen dr uma kostum 2. asılamayı deneyelım mı ara mı verelım dedı bende hemen yapalım ara vermek ıstemıyorum dedım 2. asılamanın basarı sansını sordum sans artıyo tabıkı dedı tup bebek yapsak dedım vakıt kaybetmek ıstemıyosan tup yapalım dedı %60 sansı var dedı bende 2. asılamayı göze alamadım tup bebege karar verdım bana 20 kutu fostımon ve ovıtrelle verdı pazartesı rapor cıkaracagım ınsallah yalnız benden kan tahlıllerı falan ıstemedı tup bebek oncesı genetık tesler falan adetın 21.gunu gel dedı acaba o zmn mı yaptıracak tahlıllerı?bırde 21 yasındayım ve 2 yıllık evliyız ssk karsılar mı ılacları? tup bebegı karsılamıyo 23 yas ve 3 yıllık evlı olma sınır var sanırım

2. 18 Haziran 2009
  3. YenidenDogdum

YenidenDogdum Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    Sansin bol olsun ben raporzuz ysptirdin bilmiyorum hic sen 88limisin

4. 18 Haziran 2009
  5. angeeeeel87

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    87 lıyım canım ben asılamayı daraporla yaptırmıstım ama olmadı acaba tup bebek olunca ılacları ssk karsılamıyo mu dıye dusundum yardımın ıcın sagol cnm

6. 18 Haziran 2009
  7. YenidenDogdum

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    bende 87liyim yasin 22 belki kurtarir canim bil sans

8. 18 Haziran 2009
  9. angeeeeel87

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    canım sende mı tup bebek yaptırdın tuttumu denemen ?sorun neydı ozel olmazsa:kedi:

10. 19 Haziran 2009
  11. YenidenDogdum

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    evet canim ikinci denemem bu beklemedeyim ins tutmustur
    Beni. Esim axospermi menide sperm yok testisleren aliniyo

12. 19 Haziran 2009
  13. dutmame

dutmame Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ssk lılar tüpbebek raporu alırsa ilaçlar karşılanıyor ama alabilirsen. Yaş konusunda üst sınır 39 alt sınırı bilmiyorum. Hiç bir problem yoksa en az 2 defa aşılama yapmış olman gerekiyor rapor alabilmen için... Allah(c.c.) yardımcın olun, sakin ol sabırlı ol sabr etmek acıdır ama meyvesi tatlıdır.

14. 19 Haziran 2009
  15. nubahar86

nubahar86 kızım abla oldu Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    canım geçmiş olsun en kısa zamanda bebişlerine kavuşursun inşallah genetik testleri doktoruna sor çünkü bende yaptım ama doktorumun tavsiyesiyle değil kendim istedim iki düşük veya tutmama olduğu zaman yaptırıyorlar ben başta bilinçsizdim hiç bir test yapmadan tedaviye başladım hamile kaldım çok şükür ama bebeğimin kalbi atmadığı için kürtaj oldum ve kan pıhtılaşması çıktı bende baştan yapmış olsaydım en azında tetbir almış olurduk sen yinede doktorunu ara bir bilgi almış olursun bu testler hakkında tekrar çok geçmiş olsun

16. 19 Haziran 2009
  17. Angel...baby

Angel...baby Kızım&Oğluşum Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım rapor alabilmen için 23 doldorup 24 gün alman lazım bide en az 3 defa asılama yaptırman lazım ben raporumu cıkarmıstım ta tedaviye başlarken böbrek tası cıktı ve dr tedaviyi erteledi tabi bu 5 ayı buldu bide cok rahat davranık nasıl olsa raporumuz hazı dedik ve biz tedabviy baslamya karar verdigimizde kanunlar degişti artık size devlet yardımedemz cünkü yasınız tutmuyo dediler ve biz o kadar ilaç almıstık raporluyuz diye o raporda gecen bütün ilçaların kuzu kuzu parasını ödedik şimdi elimde 5 kutu puregon kaldı yani diyecegim merkezlesgk iyi konus hegün yeni bişey icat ediyolar

18. 19 Haziran 2009
  19. angeeeeel87

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    kizlar cok tesekkur edrim allah hepinizden razi olsun ben raporu tip fakultesinden cikaracagim ilaclar icin sanirim karsilar ssk:uhm: raporda sorun cikacagini sanmiyorum sadece ilaclari odeytyip odemedigini merak ediyorum tup bebegi karsilamasi icin 2 yil daha beklememiz lazim benim o kadar tahammulum yokmafoldumben kizlar birde asagi yukari ne kadar tutuyo tup bebek bilgi verebilir misiniz sakincasi yoksaCADIARZU