kızlar yardım lütfenn,aşılama hakkında

Konusu 'Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz' forumundadır ve s.m18 tarafından 28 Haziran 2010 başlatılmıştır.

28 Haziran 2010
    Konu Sahibi : s.m18
  1. s.m18

s.m18 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar ben 2 ay önce puregon 600 lük iğne vuruldum 6 gün boyunca hergün 100 ml,hiç bir problemimiz yok ,dr aşılama yapmadı,normal yollardan denedik ama malesef tutmadı,adetlerim çok düzenlidir hiç şaşmaz ama sanırım iğneden dolayı 2 aydır 20 günde bir adet oluyorum,dr. bu iğnelerin etkisinin 3 ay sürdüğünü söyledi bu 3. ay olacak tutmazda artık ben aşılama istiyeceğm,yalnız şöyle bi durum var ben çok bunaldığım için izne ayrılıp tatile gitmek istiyorum,izin dönemimde adet günümde tatilde oluyorum dolayısyla tedaviye ara vermiş olcaz,kimisi ara verme herşey düzene girmişken diyo,kimiside ara ver kafanı dağıt diyo,ne yapacağımı şaşırdım,aranızda öyle ara veripte bebek sahibi olan varmı,yoksa dedikleri gibi o kadar emek vermişken ara vermeyim mi,lütfen bi yorum yapın

2. 28 Haziran 2010
  3. bebegim_01

bebegim_01 rabbim saglikla kucagima alim melegimi inşaallah Üye

Beğenildi:
    269
    Ödül Puanları:
    113
    ara ver bencede zaten olmayısının enbüyük nedeni bu bizim takıntılarımız.siz yine kendiniz istediginiz için ilişkiye girin kısmette varsa tutar zaten.sorun yapma.tedaviyi herzaman olursun ama tatile herzaman çıkamazsın.

4. 28 Haziran 2010
  5. s.m18

s.m18 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    evet doğru diyosun cnm,takıntılarımız en büyük etken,yarın dr.la görüşcm bide ,problem yok derse ara vercem,en azından kafam dinlenmiş olur biraz