kizlar yardim lütfennn........

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve deryacox tarafından 27 Ocak 2008 başlatılmıştır.

27 Ocak 2008
    Konu Sahibi : deryacox
  1. deryacox

deryacox Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    kizlar benim 4 yasinda ve 2 yasinda 2 oglum var. ve büyük oglum hala emzik emiyor.birakmaya da hic niyeti yok.(ama cok emmiyor ,sadece uykusu geldigi zamam istiyor.)
    ama ben emmesini istemiyorum artik. kücük oglumu emzikli gördükce daha da zor birakacak gibi. sizce nasil biraktirmaliyim ogluma emzigi. bir akil verin lütfen

2. 27 Ocak 2008
  3. aysealgun

aysealgun Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

ona byüdüğünü ve emziğii kardeşinn emiceğini anlatt byükmüş gbi davran fark yaşatrsan eğer başarılı olursun mesela emizk emmiyceksn ama artık bilgisyar oynayablrsn gbii vs..

4. 27 Ocak 2008
  5. xnazanx

xnazanx ogullarina asikkkkkkkkk Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canim biraktiracaksan ikisine birden biraktirman lazim kucugu emerken oda ister biraktiramazsin

6. 27 Ocak 2008
  7. sxuxtlxux gayfe

sxuxtlxux gayfe prenslerim Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    106
    çok zormuş bee.benim oğlum hiç almadı emzik.çok uğraştım ama almadı.iyiki almamış.

bence de her ikiside bırakmalı.hafif acı sürsen uclarına biraz ağzı yanarsa bırabilirler.

8. 28 Ocak 2008
  9. HeartLess

HeartLess HUZUR MELEĞİMSİN SEN.. Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    198
    canımcım aslında sadece büyük oğlun için değil küçük afacan içinde bırakma kararı alman lazım ikiside aynı zamanda bırakırsa daha kolay olur diye düşünüyorum..

10. 28 Ocak 2008
  11. KubraBetul

KubraBetul Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşım bencede ikisine birden bıraktır sen emziği.benim iki kızım var ikisinede iki yaşını doldurmadan bıraktırdım.küçük kızımda bi akşam emziği kaybettik.fırsat bu fırsat emziksiz uyutmaya karar verdim o gece çok zorlansamda o inat ben inat uyuttum.ama çok ağladı.senağlamaertesi günde biraz zorlandım daha sonra alıştı.biraz sıkıntı çektim ama sonunda ben galip geldim:hooray:

12. 28 Ocak 2008
  13. giznur

giznur GİZem ve ELvin'İN ANnesi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    büyüğü biraz ayıplayarak utandırabilirsin koskoca erkek oldun ne derler die ayıpla biraz. birde emziklerin uçlarını hafifçe del hava gittiği için hoşuna gitmeyip kendisi bırakabilir ama bu sefer küçüğün emziğini alır bu yüzden onunkisinide delmelisin ben kızıma böle bıraktırdım ama yenisini almamalısınyerimsenibenyerimsenibenyerimseniben