kızlar yardım nolur

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve bilgesu tarafından 13 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

13 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : bilgesu
  1. bilgesu

bilgesu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba arkadaşlar bende bir ocak annesiyim kızım 7nci ayını bitirmek üzere ve çok kötü bişe oldu [yani kötümü onuda bilmiyorum ama ] bugün hamile olduğumu öğrendim ve napıcamı bilmiyorum ilk olarak hemen aldırmayı düşündüm ama kıyamadım öbür yandan kızımada kıyamıyorum sizce napmalıyım....offf of:çok üzgünüm:

2. 13 Ağustos 2008
  3. ekinsu

ekinsu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    canım zor bir durum tabi bebeğin daha çok küçük ama öbür yandan da yeni bir kardeş ikiz gibi büyüyecekler, bu konuda en doğru kararı sen ve eşin vereceksiniz

4. 13 Ağustos 2008
  5. hxuxzxuxn_yxixlxix

hxuxzxuxn_yxixlxix Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    canım ne guzel ıste rabbım sana yıne bebek nasıp etmıs ıkısını bır arada buyutursun uzulme
    hıc allahın verdıgı cana kıyılırmı bızler sureklı dua edıyoruz rabbım bızede nasıp etsın dıye

6. 13 Ağustos 2008
  7. bilgesu

bilgesu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım saol ama eşime kalsa o çok istiyor ama ben kararsızım kızıma baktıkça ağlayasım geliyo hiç kıyamıyorum

8. 13 Ağustos 2008
  9. bilgesu

bilgesu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hüzün yılı çok saol canım inşallah allah sizede nasip eder

10. 13 Ağustos 2008
  11. sherlocker

sherlocker Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    148
    Allah kolaylıklar versin,zor bir durum..Benim teyzemin kızı aynı durumdaydı,iki kardeşin arası 14 ay.Evet çok zor oluyor yalan söyleyemem ama aldırma lütfennn,kıyma o güzeller güzeline.Hamilelik döneminde 7 aylık bi bebekle uğraşmak,lohusa döneminde 2 çocukla uğraşmak,birbirlerini kıskanmaları,kavga dövüş evet çok zor ama Rabbim kolaylığını ve sabrını verecektir mutlaka....Ailenle yakınsan,onlar yardımcı olurlar,eşin aynı şekilde destek verecektir muhakkak,o masum cana kıyma derim...
    Rabbim en doğru,en hayırlı kararı almanda yardımcın olsun,işlerini kolaylaştırsın canım,sevgiler....

12. 13 Ağustos 2008
  13. bilgesu

bilgesu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    saol nevinırmak galiba yapamıycam yani kıyamıycam o cana allah yardımcım olsun

14. 13 Ağustos 2008
  15. kuzi

kuzi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    Bence hiç üzülecek bişey değil hatta benim ençok istediğim şey, ikiz gibi büyürler negüzel, bakımı biraz zahmetli ama çekeceğin sıkıntı 3-4 sene, kızın büyüdüğü zaman ikinciyi yapmaya kalksan kız büyüyene kadar senelerin gidecek sonra ikinci çocuk için bir okadar sene gidecek daha çok sıkıntı yani, böyle ikisi bir arada çıkar işte, hatta buda erkek olursa tam süper olur valla, hayırlısı olsun inşallaha.s.

16. 13 Ağustos 2008
  17. bilgesu

bilgesu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sizler böyle söyledikçe içim rahatlıyo çok karamsardım saolun ya kuzicim

18. 14 Ağustos 2008
  19. smrisk

smrisk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bigesu günaydın bence kafana bile takma allahın verdiği can bend ehazırlıklı değildim hamileliğe birden oldu üzüldümde cok ama allahın takdiri cevremizde cocukalrı olması için ne tedavi görenler var.allah herkese nasip etsin. bebişlerin arasıdn fazla yaş farkı olmamasıda güzel ikisi bi arada çıkar işde. allah sağlık versin inş sana ve bebişlerine