Kizlar yardim!!perma yaptiricam

Konusu 'Kıvırcık Saçlara Özel' forumundadır ve cucu-pete tarafından 9 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

9 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : cucu-pete
  1. cucu-pete

cucu-pete Sana Emanetiz Rabbim... Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    kizlar saclarim belimde,simsiyah,cok kalin telli ve cok gür...hafifta dogal dalgasi var...simdi permayi taktim kafama-tatlicadiarzu-,sizce nasil olur?yaptiranlarin fikirlerini alabilir miyim??

2. 9 Ağustos 2008
  3. EU1

EU1 Guest

bu forumda bi arkadaş perma yaptırmş ne kadar pişman oldugunu anlatıyodu sen bilirsin yinede

4. 9 Ağustos 2008
  5. cucu-pete

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    iki arada kaldim acikcasikafamçokkarıştı
    kimi süper diyor kimi yipraniyor diyor,benim sac tipimi söyledim,ne olur acaba??

6. 9 Ağustos 2008
  7. gulucuk

gulucuk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sakıııın.perma saçı mahfediyo.ben kaynaklı saçıma yaptırmıştım kendi saçıma uyum sağlasın diye saç mahvoldu.gidip çıkarttırdım.aman yaptırma arkadaşım.gel lafımızı dinle

8. 9 Ağustos 2008
  9. cucu-pete

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    kizlar,almanyadaki kuaförüme cok güveniyorum,harika olur yapalim ama ince ince degil dedi,düsüneyim dedim.bu arada türkiyeye izine gittim ordaki kuaförüme sordum,saclarin cok kaliteli ben bu riski göze alamam dedi,bende almanyadakiler böyle böyle dedi dedim.almanyada kullanilan ilaclarla burdakileri kiyaslayamazsin,onlar serum seklinde koruyucularla yapiyorlar,yaptiracaksan oraya git dedi..simdi düsünmem gerek iste...

10. 3 Ekim 2008
  11. mRw_

mRw_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Yaa kızlar ben de su dalgası perma yaptıracağım yarın.Yaz başında düşünüyordum ama çok araştırdım internetten okudum ve caydım sonra fikrimden.Ama şimdi kuaförüme sordum ve yakışacağını saçlarımı da çok yıpratmayacağını söyledi.Gerçekten iyi bir kuafördür ve umarım dediği gibi yakışır.Bana şans dileyin=))

12. 3 Ekim 2008
  13. ebrulim.aa

ebrulim.aa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sakınnnnnnnnn..bnde su dalgası demiştim perma yaptı..berbat oldu saçım araları açıldı hep..çpk pişman oldum şimdi kestirdim tamamen gitti ama araları açıldı hep:KK43:(((((((((((((((((

14. 3 Ekim 2008
  15. glsh85

glsh85 Guest

bende yaptrdım ıkı defa hemde sacım yıprandı ama hoş oluyor
    sacların cok uzunmus baskımı flnda zor oluyor ama sen bılırsn

16. 3 Ekim 2008
  17. isil_ufuk

isil_ufuk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    perma mahvediyor saçları yakıyor perması geçtikten sonra elektrikli iğrenç bişe oluyor o halini göze alıcaksan yaptır arkadaşım yada sürekli yaptırcam diosan yaptır bu yüzden saçlarını kestirmk zorunda kalabilirsin..

18. 3 Ekim 2008
  19. isil_ufuk

isil_ufuk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    perma mahvediyor saçları yakıyor perması geçtikten sonra elektrikli iğrenç bişe oluyor o halini göze alıcaksan yaptır arkadaşım yada sürekli yaptırcam diosan yaptır bu yüzden saçlarını kestirmk zorunda kalabilirsin..sengözlerimebaksanab