Kızlar yardim Tül perde fiyatları

Konusu 'Sorular, Sorunlar, Tavsiye ve Öneriler' forumundadır ve GurbetGuzeli tarafından 22 Kasım 2008 başlatılmıştır.

22 Kasım 2008
    Konu Sahibi : GurbetGuzeli
  1. GurbetGuzeli

GurbetGuzeli La Teknetü MirRahmetillah Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    38
    kizlar yardim kaynanam bursada tül perde yaptiricak yeni modellerden metresi 35 ytl den teyzem diyarbakirda metresi 16-17 ytl son modeller yari yariya sizce ne kadar fiatlar bilgi verirmisinizCADIARZUCADIARZU

2. 24 Kasım 2008
  3. pin@rim

pin@rim sizleri seviyorum Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    .ben ilçede oturuyorum güzelim ama burda bile fiyatlar 15 ten başlıyor...güzel bişey dir bursada yaptırıyorsa..gözünü kapa kayınvalidene güven derim..pahalıdır vardır hikmeti demişler 2 yılda bir perde değiştirmiyoruz dimi şekerim?

4. 25 Kasım 2008
  5. GurbetGuzeli

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    38
    sagolasin ben yurt disinda oldugum icin pek göme imkanim yok sik da gitmedigim icin esime sordum en iyisi olsun önemli degil parasi dedi bende ok dedim simdi yaptiriyor kaynanam sagolsun

6. 25 Kasım 2008
  7. EU1

EU1 Guest

Bende Aralıkta evlicem kısmet olursa her cvp yaışta bunu dile getiriyorum gerçi
    epey bir fiyat araştırması yaptık dediğiniz gibi metersi 35 ytl olnlarda var 58.60 olanlarda tülüne göre değişir demeyin sakın!!! aynı marka aynı tülü üstelik son çıkanları metresi 18 dedi ben 15 e aldım gerçi sürekli alış veriş yaptığımız perdecimiz olduğu için birazda yardımı oldu. normalde herkese 18 diyip 17 den satıyor.

bu arada ikamet adresim ş.urfa iş münasebeti ile buralarda öyle.. Bursa da m 35 sattıkları malların % 90 buradan gitme o yüzden normal gibi geliyor bana :)

8. 26 Kasım 2008
  9. divinity

divinity ..potansiyel cadaloz.. Üye

Beğenileri:
    91
    Ödül Puanları:
    48
    ben yeni diktirdim organze harika bi perde(bana göre ama gören herkeste beğeniyor )
    metresi 18 ytl ye diktirdim
    aynı tül başka mağzada 24 ytl

10. 26 Kasım 2008
  11. GurbetGuzeli

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    38
    valla zar zor 1000 ytlya indirmis kaynanm fonlardan bahsetti kadife dedi bilmioyrum nasil bisey siz daha iyi bilirsiniz.gelsinlerde bakalim nasil olacak

12. 12 Ocak 2009
  13. ikircikli

ikircikli Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    selam.. perde fiyatları 5 liradan 100 liraya kadar çıkıyor a.s

mağazaya göre değişir .... misal evimin tüm perdelerine 2000 lira dediler ...aynı perdeleri perdeciler çarşsında 900 e yaptırdım.. ben istanbuldayım,diğer illerde fiyatlar nasıldır bilemiyorum ..umarım istediğin gibi olur

14. 12 Ocak 2009
  15. Mxixsra

Mxixsra Paşa nın annesi Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Cnm,tülün yada fon yaptıracaksan kumaşının türüne göre değişiyor fiyatlar.Güzel tüller 35 ytl den başlıyor 50-60 a kadar çıkıyor.
    Bende perdelerimi geçen hafta yaptırdım epeyde araştırma yaptım.
    Markası Brillant,salon-yatak odası-yatak örtüsü ve mutfaktaki perdeyle (tül değil) 2.100 ytl tuttu cnm.
    Bilgilerine

16. 13 Ocak 2009
  17. aysim_u

aysim_u Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım normalde perdecilerde tüllerin fiyatları 32 ytl den başlıyor. ben yeni evlendim ordan biliyorum. ama ben kadıköye gittim hani salı pazarı var ya,o pazarın en uç tarafında perdeciler çarşısı var.ama galiba onlar sadece cuma günleri kuruyorlar tezgahlarını öyle hatırlıyorum. neyse ben ordan mağazalarda beğendiğim bütün tül ve perdelerden buldum ve nerdeyse yarı fiyatına. evimin bütün perdelerine ve tüllerine ve salonumun fon perdesine toplamda 400 harcadım. ve tam istediğim gibi oldu. hatta aldığım fon perdesini o kadar fazla aldımki kalan parçasından masa örtüsü ve salon peçete takımlarımı ve mutfak peçete takımlarımı yaptırdım. gerçi dikişleri annem yaptı. yani demek istediğim çok daha ucuza geliyor, perdeciler çarşısı.dikim parası ne kadar tutar bilmem ama en azından malzeme parası az tutuyor. ayrıca istanbulda imç çarşısı var.orası envayi çeşit ve fiyatta perdeciler çarşısı. ki istanbulda böyle imkanlar var bursada alasını bulur. orası tekstil cenneti.ama perdeciden alırsa metresi 32-35 tl den başlıyor.dikimine ayrıca para veriyorsun,metresine göre dikim ücreti oluyor.yani toplamda,aşağı yukarı metresi en az 40 tl ye gelir. çok yazdım ya yeter bu kadar:utangac:

18. 13 Ocak 2009
  19. N&A

N&A Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    guzelım tulun cınsıne kalıtesıne gore değişiyo 20 den baslıo fıyatlar evımıze yaptırdıkta yenı 17 18 lıraya olanlarda war ama guzel cırkın değil onlarda hanı fıyatları az dıe kotu oldugunu dusunme fransız dantellerı wardı mesela onlar 40 lıra falan metresı