kızlar yardım....

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve mariaclara tarafından 1 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

1 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : mariaclara
  1. mariaclara

mariaclara Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Selam arkadaşlar. haziranın 3. de aşılama oldum. ve hamileyim. ama göğüs ağrılarım dışında bir hamilelik belirtim yok. geçen hafta keseyi gördüm. ama mide bulantım falan yok. bir terslik mi var acaba çok korkuyorum. yardım ederseniz sevinirim.

2. 1 Temmuz 2008
  3. eylul166

eylul166 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    833
    Ödül Puanları:
    238
    ah canımm yaa ne güzel işte hiçbir şikayetin yok..ne yani mide bulantısından bişey yiyememeyi ,vaktinin çoğunu lavaboda geçirmeyi filanmı isterdin..bence şanslısın..bende hiç bir belirti yaşamadım ilk aylar..4 aydan sonra anladım artık hamile olduğumu ..çok rahat geçirdim..dua et sende de olmasın..hamileliğin tadını çıkar bırak bu evhamları..

4. 1 Temmuz 2008
  5. benssenb

benssenb Daima Şükür !!! Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    tebrikler arkadaşım Allah kucağına almanı nasip etsin darısı bizlere duanızı eksik etmeyin bizden sen ve senin gibi hamiş arkadaşlar:KK66:

6. 1 Temmuz 2008
  7. zeynepxoxzdil

zeynepxoxzdil aşkların en tatlısı Giray Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    slm arkadaşım öncelikle hayırlı olsun bebişin,korkulacak birşey yok ben 5.ayımı doldurdum ve ilk aylarımdan bugune hiç midem bulanmadı,kusmadım ve aşermedim sadece bol bol yedim inşallah seninde öyle olur ve sağlıkla sıhhatle bir bebeğin olur.herkeste olacak diyede bir kural yok.ben çok rahat yaşadım o dönemleri ve 6 ayıma girdim sadece 2kg aldım,çok şükür bebeğin sağlık durumu gayet iyi umarım oğluşum gibi seninde bebişin sağlıklı olsun.sevgilerimizle:)

8. 1 Temmuz 2008
  9. EU3

EU3 Guest

hayırlı olsun arkadaşım miğde bulantım benimde hiç olmadı ne bi aşerme ne bişey şuan 27 haftamdayım herşey yolunda bunların olmamasına sevin bence bi kaç hafta sonra bebeğinide görürsün Allahın izniyle Allah hayırlı evlatlardan eylesin

10. 1 Temmuz 2008
  11. basak 35

basak 35 iki melek annesi Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    tebrik ederim arkadaşım ilk aşılamanmıydı yoksa daha öncede yapılmışmıydı bende buay istiyorum ama tutmazsa diye korkuyorum

12. 1 Temmuz 2008
  13. TATOSH

TATOSH Ask dolu Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    148
    ne mutlu sana ama genelde canım bulantılar kişiden kişiye değiştiği için olmayabilir yada 2 aylık olmaya başlayınca başlayabilir..inşallah olmaz ve gayet güzel bir hamilelik geçirirsin...

14. 1 Temmuz 2008
  15. mariaclara

mariaclara Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    evet ilk aşılamada tuttu. pko hastasıyım. Hiç korkma ve iyi bir doktor seç. Allah gönlüne göre versin.

16. 2 Temmuz 2008
  17. MORBONCUK

MORBONCUK ECRİN&SELİN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    tebrikler arkadaşım hayırlısıyla kucağınada almanı nasip etsin rabbim mide bulantısı,baş dönmesi,uyku vs. belirtiler kişiden kişiye değişir bence sçok şanslısınki miden bulanmıyo ben ilk hamileliğimde 5,5 ay mide bulantısı yaşadım su bile içsem çıkarıyordum rahat bi hamilelik geçirmenin tadına var

18. 2 Temmuz 2008
  19. seherb

seherb Benim Küçük Beylerim. Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    tebrik ederim canım....:. hem herkes bu gibi sorunlar yaşicak die bir sorun yok.. sakın kafana takma..