Kızlar Yardım !

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve liria tarafından 10 Eylül 2010 başlatılmıştır.

10 Eylül 2010
    Konu Sahibi : liria
  1. liria

liria Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Kızlar öncelikle 18 yaşındayım ve saçlarımı hiç boyamadım.
    Saç rengim açık kumral. Çok sarıya dönük değil ama açık. Saçlarım çok yağlanıyor.
    Boyamayı düşünüyorum.Ancak annem aynı rengi tutturamazsın sürekli dipleri çıkar tek seferle kalmaz,doğal saç rengine dönmen zor olur diyor. Sizce ne yapmalıyım?
    Hiç boyamadım.Rengini seviyorum.Ama çok yağlanıyor.Kurumasını istiyorum.
    O kadar şampuan denedim işe yaramadı.Yediklerime dikkat ediyorum.Bildiğiniz çözüm varsa onu da duymak isterim.

2. 10 Eylül 2010
  3. Summer

Summer Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    saçları boyamakla yağlanması arasındaki bağlantıyı kuramadım benimde saçlarım çok yağlıdır boyasamda saçımı yine aynı şekilde yağlanır

4. 10 Eylül 2010
  5. EftenPuften

EftenPuften BilişimÖğretmeni Pro Üye

Beğenildi:
    49
    Ödül Puanları:
    153
    bilmiyorumkismile bende benzer bir konu açacaktım ki bunu gördüm... bayanlar bende saçlarımı hiç boyamadım saç rengimden çookk memenunum herkes saçımı över ve bu rengi bulmak için boyamak isterler.. lakin ben 24 yıldan beri aynı saç renginde nsıkıldım galiba.. boyamak istiorum 1 sefere mahsus.. ama duyduklarım beni tedirgin ediyor.. aynı saç rengime dönemezmiyim geri? doğal saç renk tonum değişir mi?

6. 10 Eylül 2010
  7. ilay00

ilay00 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bir sefere mahsus boyamak zor, yani boyaya başladıktan sonra saçın diplerden uzayarak kendi rengine dönmesini bekleyeceksen boyatma daha iyi derim ben

8. 10 Eylül 2010
  9. ilay00

ilay00 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    doğal saç rengin neden değişsin ki hiç duymamıştım böyle bişey :hulya:

10. 10 Eylül 2010
  11. Summer

Summer Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ton falan değişmezde bir daha kendi rengine dönemezsin o bir gerçek hadi 1 kere boyadın diyelim yok şu renk hoşmuş şunu da deneyim yok aa bu da güzelmiş diyerek devam ediyor kendimden biliyorum bi ara saç boyamayı bıraktım dökülmemden dolayı sonra mavi siyaha boyadım kendi rengim baya gelmişti şimdi aktı boyamıyorum ama saçdan boyayı kurtarmak epey zor kendi rengine boyadın kapadın diyelim bir süre sonra yine iğrenç bir renge dönüyor tekrar düşün derim kendi rengim koyu kestane tekrar siyaha boyucam evet seviyorum ama sırf uçlarında saçımın boya kaldığı için iğrenç turuncu renkte bu yüzden boyuyorum allahtan bu boya 4 5 ay sonra akıp doğal rengim alttan çıkıyoda şanslıyım kendi rengime dönebilicem çok iyi düşünün bence saçları yıpratıp eski halinizide çok ararsınız

12. 11 Eylül 2010
  13. liria

liria Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ben bi iki yerde okuduğum için doğru olup olmadığını sordum zaten yerimseniben

14. 11 Eylül 2010
  15. Summer

Summer Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    saç eğer oriel tarzı işlemden geçmişse bir kuruluk olabilir ama genel olarak hiç bir zaman saç boyamak yağlandırmayı durdurmaz ya da azaltmaz