Kızlar yardımcı olun:( tamponları cıkartasım gelıyor

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve medinealeynanur tarafından 28 Şubat 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    28 Şubat 2010
    Konu Sahibi : medinealeynanur
  1. medinealeynanur

medinealeynanur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    KIZLAR GECTIGIMIZ PERSEMBE GUNU OLDUGUM AMELIYATTAN MEMNUNUM, SISLIK MORLUK HIC BIRSEYIM OLMADI, AMA SU TAMPONLARI CIKARTASIM GELIYOR, YA GECELERI NEFES ALAMIYORUM, AGZIM KUPKURU UYANIYORUM, SEN BIRDAHA UYU UYAYABILIRSEN, ARADAN GENE IKI SAAT GECIYOR, SANKI NEZLE OLMUSUM, INSALLAH ONUMZDDEKI SALI ALDIRICAM, AMA TAM EMIN DEGILIM, CUNKU GECTIGIMIZ CUMA, AMELIYATIN ERTESI GUNU ARAMAM GEREKIYORDU, UNUTTUM, AMA BENCE PROBLEM OLMAZ , INSALLAH CIKARSALAR DA KURTULSAM, SISLIKLER NE KADAR ZAMAN DA INECEK , YAN BANA TECRUBESI OLAN BIRAZ BENI AYDINLATSIN, SIMDIDEN TESEKKUR EDERIMopuyorumnanaktan

2. 28 Şubat 2010
  3. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    cnm senin ikinci kez ameliyatın deilmi bu..tamponun nsl oldugunu biliosundurr biraz zahmetlii gece yatarken yanına meyve suyu al ben saat başı uyanırdım bi yudum alırdım işe yarıyodu..12 gün tamponum kaldııı ben 15.gün çıkartcaklar sanıyodum kontrol için gittigimde çıkardı doktor okdr sevindimki 3 gün daha tampon eziyetini çekmiycem diye...20.günün sonunda kötü şişlikler bitmiş oluyooo...sık dişini bi kaç güne kurtulcaksın inş tampon illetinden:)

4. 28 Şubat 2010
  5. medinealeynanur

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    EVET NEMCIGIM, IKINCI AMELIYATIM, AMA OZAMNKI AMELIYATIMDA OKADAR YUZUM MOSMOR OLUP SISMISTIKI , TAMPONLARI KAFYA TAKMAYA FIRSATIM BILE OLMAMISTIkaydirigubbakcemile3 , SIMDI MORLUK SISLIK OLMAYINCA TAKTIM, AMA GECEN YIL HIC HATIRLAMIYORUM, GECE YARILARI UYANDIGIMI, SANKIBU KEZ DAHA BI CEKILMEZ OLDU TAMPONLAR, NEYSE COGU GITTI AZI KALDI SALI GUNU CIKACAKLAR UMARIM, BIDE ANLAMADIGIM, NEDEN BU SEFER HIC MORLUK , SISLIK FELAN OLMADIKI, AMA COK MEMNUNUM ELIME GELEN KEMIK CIKINTILARI YOK OLMUS BURNUMU BAYA BI ELDEN GECIRMIS BU SEFER GALIBA, EN KISA ZAMAND RESIMLERI EKLIYECEGIM.olumunekankayizsmile

6. 28 Şubat 2010
  7. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    cnmm mşlh de kendine negüzle morarmamışsın..bende hiç morarmadımm küçücük bi morlugum bile yoktuu..gözlerimde kanlanmadıı..çok iyidim..inş tam istedigin gibi olmuşturrr.tamponları düşünmemeye çalışşşşşş az kalmış zaten:)

8. 28 Şubat 2010
  9. medinealeynanur

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    MASALLAH :nazar: NEMIM SANA DA TEKRAR GECMIS OLSUN CANIM, SENI TAKIP ETMEYE CALISIYORUM BITANEM, ZANNEDERSEM SENDE IKINCI KEZ AMELIYAT OLDUN DEGILMI, OYLEYSE SIMDI NASILSIN MEMNUNMUSUN, GALIBA 4 AY ONCE AMELIYAT OLMUSSUN, COK MERAK ETTIM BITANEM, ARKADASLIK TEKLIFI GONDERDIM BURDAN GORMEM MUMKUNMU, MERAK ETTIGIM ICIN,:1hug:

10. 28 Şubat 2010
  11. freetalking2010

freetalking2010 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Kız tampon hiç çekip çıkarılır mı. Bırak dursun burnun daha iyi kaynar ve sabitlenir şeklini alır. Deniz suyu sık ve pamuklu çubukla burnun uc iç kısmını temizle rahatlarsın. Deniz suyu sık bol bol. Maalesef yapacak başka birşey yok. 5 gün tamponla kaldım beni hiç rahatsız etmedi. Öyle ballı uykular uyudum ki en azı 12 saatti. Sanırım ben çok şanslıymışım

12. 28 Şubat 2010
  13. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    yok cnm ben ilk kez ameliyat oldum şimdilik memnunumm..4-4 lük bi burun degil ama yüzüme yakışan bi burun...valla agrım sızım çok az oldu ama o pskolojiyi bidaha kaldıramam..burnum düşerse vurup zarar alırsa ozman mecbur olunur ama başka olamam cesaretsiz biriyim zaten..estetik olduguma hala inanamıyorum..:)

14. 28 Şubat 2010
  15. medinealeynanur

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    FREETALKING2010 CANIM BURNUM UN ICINI HABIRE DOLDURMUSLAR, AFEDERSIN DOMUZ BURNU GIBI SISIRMIS DR, NERESINE SIKACAM DENIZ SUYUNU, BURDA HOLLANDA DA DEMIKKI DEGISIK BU ZIKKIM TAMPONLAR,ohaoldumsmile , 6 YASINDAKI KIZIM, ANNE SELPAK KOY BURNUNUN ONUNE, PATLARSA BURNUN KOTU OLUR DIYOR , NEMCIGIM SEVINDIM BITANEM, INSALLAH OMUR BOYU SAGLIKLI BI SEKILDE KULLANIRSIN BURNUNU, SABIR IKI GUN NAPIM:a015:

16. 28 Şubat 2010
  17. tuonela

tuonela Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    kk'da gordugum en guzel burunlardan biri halen 4 4 lük degil diyor yaa :) dayak mi istiyosun sennn :):eek:klava:

18. 28 Şubat 2010
  19. tuonela

tuonela Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Medinecigim tekrar gecmis olsun, burnunu gormek için sabirsizlaniyorum eminim cok guzel olmustur, tamponlari dusunmemeye calis, cookk guzel bir burnum olacak diye dusun, bu arada 4 yasindaki cimcimenin yorumuna bayildim, allah bagislasin :)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.