Kızlar yardımcı olun :(

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve dj_oznur_0106 tarafından 3 Eylül 2009 başlatılmıştır.

3 Eylül 2009
    Konu Sahibi : dj_oznur_0106
  1. dj_oznur_0106

dj_oznur_0106 sweet_lady Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    3senede berı cıktıgım var. 2007 yılında teyzemgıl,amcam vardı bızde, erkek arkadasım ve annesı eve davet ettım aılemı tanıstırmak ıcın.cıktıgım cocuk babamla guzlece konustu bısey demedı babam. annesıde hersey aıleme anlattı cocuk rahatsızdı ve benım haberım vardı cocuk sinir hastası var 9 yasında beyınde ameliyat oldu ve bıdaha olmadı 6 ay da 1 kere kontrol var suanda 24 yasında .sakınlestırıcı ilac ıcıyo. teyzem yuzunde anneme sacma tapan konustu kızınla evlenırse cocuk felc olur.döver.ve annemde telefonum elımde aldı ınternete kapattı dısarı cıkmamı yasakladı 6 ay boyca konusmadık. ve aılem benı serbest bırakdı. 2008 yılında nısan ayında tekrar bırlestık. ama kufur ettı,ama engellıyım kalca cıkık oldugum ıcın yanımda gezmeyı utanıyorum dedı. bende bı laf soyledım ayrıldık. sonrada pişman oldu hıc yuz vermedım durmada benı aradı, msnde emaıl yolladı benı affet dıye . hhata yaptıgım ıcın özür diledı.3 ay boyunca cevap yazmadım konusmadım. sonrada affettım.ciddi cıkdık.ve evlenme teklıf ettı. fakat aılem onunla evlenmemı ıstemıyo. cocukda benımle evlenmezse ıntıhar edecem dıyo.. neyapmam lazım ya :KK43: off zor durumdayım ya :KK43:

Son düzenleme: 3 Eylül 2009
  2. 3 Eylül 2009
  3. bebusum

bebusum Artık Daha İyiyim... ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    135
    Ödül Puanları:
    113
    çocuğun sinir hastalığı mı var kalça çıkıklığı mı biraz karıştı..baban annen başta dinledi de teyzen işin içine girince mi iş bozuldu cnm biraz karışık olmuşş

4. 3 Eylül 2009
  5. masumum

masumum Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    148
    Canım yazdıklarından tam olarak birşey anlamadım ama senmi engellisin erkek arkadaşın sana mı utanıyorum falan dedi. Eğer doğru anladıysam bir kere daha düşün derim ben sana senden şimdi utanan ileride de utanır. Hem o sinir hastasıymış bence onun rahatsızlığı seninkinden daha ciddi. Bende de aynı rahatsızlık var bende engelliyim ama eşim bana daha 1 kez olsun böyle bir kelime kullanmadı.

6. 3 Eylül 2009
  7. dj_oznur_0106

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    erkek arkadasım bana dedı :KK43: ama sonrada pişman oldu. evlenmeyı ıstemezsem cock ıntıhar edecegı soyledı.. of ya

8. 3 Eylül 2009
  9. dj_oznur_0106

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106

cocuk sınır hastası var. benım kalca cıkıgım var. teyzem ortalık karıstı.

10. 3 Eylül 2009
  11. masumum

masumum Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    148
    Biliyormusun güzelim eşimden önce tam 6 yıl çıktığım birisi vardı. iniş çıkışlarla süren bir 6 yıl çok sevmiştim onu onunda beni sevdiğini biliyordum ama iş ciddiye bindiği zaman aynı senin arkadaşının söylediği sözü söyledi bana sonrada çok pişman oldu ama anında bitirdim. Sevgi insanı herşeyi ile sevebilmektir. Zaten intiharı kullanan bunu dile getiren bir insanda bana göre sağlıklı değildir bence sen aileni dinle ve sonunda üzülen olma .

12. 3 Eylül 2009
  13. dj_oznur_0106

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    pekı onu nasıl sogutabılırım :KK43: abıısyle konustum bu iş olmaz dedım. bısey demedı.şimdide o bana msnde yazıyo ben yazmıyorum. off inş kendıne bısey yapmaz

14. 3 Eylül 2009
  15. bOniTO

bOniTO Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    108
    onda sinir hastalıgı olsa da olmasa da senn kalca cıkıklıgın hakkında konusması hatta utanıyorum demesi bence cooookk yanlış..bi tartışma anında bile söylenmiş olması bu durumun unutulması için gecerli sebep deil..bugun bunu söyleyen yarın yine yuzune vurablir senin engelini..belki bugun kaldırdın bu lafı ama tekrar tekrar duymaya ne kdr katlanırsın evlenrsen..bi de sırf cocuk ntahar etcek korkusuyla kabul etme evlilik teklifini..gercekten istiyosan bi ömür gecrmeyi öyle kabul et..cnkü bu durumda aileni karsına almış olucaksın..

16. 3 Eylül 2009
  17. siyamarz

siyamarz gölgem, duruşuma bağlı Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kendisi de sinir hastasıymış, sen ondan utanmıyorsun da o senden neden utanıyor..çok kırıcı bana dense böyle bir durumdayken kabullenemezdim herhalde..içim çok acırdı..çok iyi düşün derim. Sinir hastası madem ailesiyle konsuuyorsunuz abisine söyle bir psikiyatriste felan götürsünler sadece ilaç değil terapi desteği alsın bugünlerde..

18. 3 Eylül 2009
  19. Sarissa

Sarissa uyudun uyanmadın olacak.. Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    148
    kim kime ne demiş, ne olmuş kim hastaymış
    hiç bir şey anlamadım
    ama sinir hastası olan sevgilinse uzak dur
    fiziksel bir rahatsızlığa benzemez bu