kızlar yardımcı olurmusunuz

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve yasel tarafından 1 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

1 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : yasel
  1. yasel

yasel utkum iiki varsin Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    selam arkadaşlar 12hafta+3 günlük hamişim ama hiç karnım yok sanki hamile değilmişim gb geçen hafta doktora gittim doktorum utrason istedi hastanenin anlaşmalı olduğu görüntüleme merkezine gönderdiler dün utrasona girdim sonucunu alır almaz doktorumun muayahanesine çıktım doktorum perşembe günü hastanede olduğu için o günü bekleyemedim doktorum doğru dürüst bakmadı bile kağıda göre iyi göründüğünü söledi utrasona kendi bakması lazımmış benimde durumum yok her ay muayehanesine çıkamamki ne yapçam bilmiyorum daha geçen ay muayehanesine çıktım bebişimin boyu 57,84mm anladığım tek şey bu diğer yazılANLARDAN HİÇ BİŞEY ANLAMIYORUM KIZLAR LÜTFEN BANA YARDIM EDİN eğer anlayan arkadaşlar varsa yazılanları söleyeyim bu arada ben kocaelide oturuyorum

2. 1 Temmuz 2008
  3. MeLiSimmm

MeLiSimmm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    Canim Sosyal Bi Güvencen Yokmu çok Ii Devlet Hastaneleride Var Yada Kadin Doğum Hastaneleri özelmi Senin Gittiğin Yer

4. 1 Temmuz 2008
  5. yasel

yasel utkum iiki varsin Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hayır özel değil devlet hastanesine gidiyorum utrasonu dısarda çektirdim hstanenin anlaştıgı görüntüleme merkezinde çekyirdim

6. 1 Temmuz 2008
  7. ilaydaa

ilaydaa Guest

canım basit bir ultrasonda bebeğin boyu vs.ölçülerek normal olduğu anlaşılır
    benim bir arkadaşım var
    oda seninle aynı
    hiç karnı yok
    nerdeyse dümdüz
    benimki ondan daha büyük
    geçenlerde doktora gitti ve herşey normalmiş
    bence fazla takma
    ama kontrollerinide ihmal etme

8. 1 Temmuz 2008
  9. ddm

ddm yok başka yolu..... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    gayet normal canım göbeğinin olmayışı hafta olarak.içini ferah tut...

10. 1 Temmuz 2008
  11. asel06

asel06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    yaselcim hamileyken herşeyi sorun olarak görüyorsun bu senin elinde olan bişey degil tavsiyem hiiiç bişeyi kuruntu yapma hamileligin tadını çıkar bastırarak söylüyorum tadını çıkar her zaman ele geçmiyo inşaallah hiç bi sorunun yoktur sag salim kucagına alırsın inşaallah bende hergün aynaya bakıyodum ne zaman çıkacak karnım diye inanmazsın 5 aydan sona çıktı bunlar sorun degil kafanı rahat tut :nazar::1hug:

12. 1 Temmuz 2008
  13. TRAKYALI

TRAKYALI Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    canım fiyatları makul olan özel hastahanelerde var oralarda bence sorularına kolaylıkl acevap bulabilirsin.ayrıca doktor normal dediysede normaldir bak mesela ben özel hastahaneye gidiyorum ama baanada şimdiye kadar doktorum bebeğimin boy yada kilosundan hiç bahsetmedi bende e bende sormadım tabi çünkü bebek gaye iyi ve sağlıklı gelişiyo dedi,mi bana yetiyo.karnın agel,ince ben 13 haftalık hamileyim belkide seninki kadar bile belli olmuyodur çünkü bu kişinin fizyolojik durumuyla ilgidir.bebeğin sağlıklı olduktan sonra karın büyük olmuş küçük olmuş ne farkeder.

14. 1 Temmuz 2008
  15. eylul166

eylul166 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    833
    Ödül Puanları:
    238
    canım yaa ben 5 aylık hamileyim benim bile yeni çıkıyo daha erken..ayrıca her muayenede ultrasonla bakılmıyomu yani ..nasıl şey bu başka yerde usg çektirmek..makul fiyatlı ssk anlaşmalı özel hastaneler var..onlara git..hem detaylı bilgi alırsın..bu arada karnının bu haftalarda büyümemiş olması bebeğin de büyümediği anlamına gelmez ..bunu unutma ..bebek en hızlı 4. aydan sonra kilo alır..

16. 26 Kasım 2013
  17. maviorman

maviorman Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    benim karnım nerdeyse 6 aylıkken çıkmıştı..her gün aynaya bakıyordum niye çıkmıyor diye:)) sonra bi büyümeye başladı aman allahım patlayacağım sanıyordum...hamile iken hep bi sorunmu var diye kendimizi yiiyp bitiriyoruz..oysa tadı çıkarılması gereken bi mucize..tadını çıkart arkadaşım..zaten sorun olsa söylerler..

18. 26 Kasım 2013
  19. hll_legend

hll_legend Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Aynen benimde böyle 5,5 6 aya bi girdim sanki birden çıktı karnım.12 haftalıkken göbeğinin çıkmaması cok normal.