Kızlar yardımınıza ihtiyacım var.

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve kirmizi6 tarafından 15 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    15 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : kirmizi6
  1. kirmizi6

kirmizi6 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kaç aydır ikilemdeyim. ne yapacağımı kestiremiyorum. erkek arkadaşımdan ayrılmalı mıyım, devam mı etmeliyim. bir bitti diyorum, sonra arayıp devam edebilir miyiz acaba diyorum
    olay şu aslında: Erkek arkadaşımla üniversitede tanıştım. 5 yıldır çıkıyoruz. ben şimdi bir yıllık öğretmenim.erkek arkadaşım ise okulu bitiremedi. şimdi ise planı 2 yıllığa gidip dgs ye girmek. yani ne olacağı belirsiz.
    sizce ne yapmalıyım? erkek arkadaşımdan ayrılıp başka biriyle mi evlemeliyim, erkek arkadaşımın okulu bitirmesini mi beklemeliyim, yoksa şimdi onunla evlenip onun öğrenciliğinde yanında mı olmalıyım? Her üç yolda benim için çok meşekkatli. sizin fikirlerinize ihtiyacım var, lütfen fikirlerinizi esirgemeyin.

Son düzenleyen: Moderatör: 5 Kasım 2010
  2. 15 Temmuz 2009
  3. zemus

zemus şöfeer Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    anlaşılan sevgi yok aranızda..
    sevgi olsa böğle düşünmezdin..

4. 15 Temmuz 2009
  5. masumum

masumum Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    148
    Canım sanırım sizinkisi olursa aşk üzerine değilde mantık üzerine bir evlilik olacak eğer onu çok sevseydin ayrılmayı düşünmezdin. Birliktelikler zorluklara rağmen devam ederse daha sağlam olmazmı.

6. 15 Temmuz 2009
  7. SaGoSu KaJmEr

SaGoSu KaJmEr sessizliğine aşığım!!! Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    '''Ayrılıpta başka birisiylemi evlenmeliyim ''' demekki hazırda bekleyenin var ayrıca evlenmek için neden acele ediyorsun bekle okulu bitirsin tabi sevgi varsa :umursamaz:

8. 15 Temmuz 2009
  9. rxuxyanaz

rxuxyanaz KOCALARI AZDIRMA BAKANI:) Pro Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    148
    nasıl böle sorular soruluyo anlamıom kaç yaşında insanlarsınız canım senin neler hissettigini nerden bilelim ...seviyorsan beklersin evlenirsin sevmiyorsan ayrılırsın illa evlencem ben diyorsan başkasını bulursun yok ben bu adamı seviom ama hemen evlenmek istiyom diyorsan evlenirsin okulu bitmeden.........

10. 15 Temmuz 2009
  11. cnn54

cnn54 Özlemimsin... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Sevgi insana herşeyi yapma gücünü verir anlaşılan sizde sevgi olayı bitmiş ayrılmalı mıyım devam mı etmeliyim dediğinize göre... Eğer sevmiyorsanız karşınızda ki insana da haksızlık etmeyin derim...

12. 15 Temmuz 2009
  13. kirmizi6

kirmizi6 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ...........

Son düzenleme: 17 Temmuz 2009
  14. 15 Temmuz 2009
  15. kirmizi6

kirmizi6 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    .......

Son düzenleme: 17 Temmuz 2009
  16. 15 Temmuz 2009
  17. cnn54

cnn54 Özlemimsin... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Bence ortada kafanızı kurcalaması gereken bişey yok eğer onu seviyorsanız her daim yanında olur bu tür şeyleri aklınızdan bile geçirmezsiniz

18. 15 Temmuz 2009
  19. shiftcan

shiftcan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    549
    Ödül Puanları:
    113
    inanılmaz, sevgilimle aynı dönem girişliyiz ben seneye mezun oluyorum ve o hala 1. sınıfta. atılırsa da tekrar okumaz huyunu biliyorum. hep büyük konuştum herkes dengiyle evlenmeli diye ama onun lise yada üni mezunu olması önemli deil benim için. ne şekilde olursa olsun yanında olurum.
    önemli olan okuması değil bana bakabilmek için elinden geleni yapmasıdır.
    tabiki her insan benim gibi mantıksızca sevgisinin peşinden gitmez.
    bu nasıl sevgi diyemem bana veya burdaki kimseye düşmez bu nasıl sevgi demek, ama seni de suçlu bulamıyorum sen hayata atılmışsın o ise belirsizlik içinde sende istiyosun ki bi düzenimiz olsun yuvamız olcaksa olsun.

evlenmeden beklerseniz bekleyin ama o öğrenci sen çalışırken evlilik yaparsanız çoook zor olucağına inanıyorum.

kafanızda başkasıyla evlenmek düşüncesi oluştuysa zaten ilişkiniz çok yara almış demektir.
    sakin kafayla düşünüp size en uygun kararı verin bence.
    ama ben olsam evlenmeden bekler her şekilde destek olurdum.

ha ayrıca çok sevsen beklerdin ne olursa olsun diye yürümüyo işler ne yazık ki eskide kalmış o samanlığın seyran olması aşk tek başına karın doyurmuyo birbirini deli gibi sevip de maddi açıdan borç içinde yüzenlerin evliliklerinin ne kadar iyi gittiğini görüyoruz genelde. maddi sorunlar her zaman daha büyük sorunları getiriyo arkasından. siz kazansanız eve getirseniz kocanız ezilir ki erkeklerin çoğunluğu kadının kendinden çok kazanmasını hazmedemiyo ne yazık ki, ezilen erkek şiddet küfür gibi şeylerle kendini ön plana çıkarmaya çalışıyo... tabi herkes böyle olucak diye bişey yok. genelleme yapmasamda etraftan böyle şeyler de duymuo değiliz.

dediğim gibi siz ilişkinizi erkek arkadaşınız karakterini düşünerek en doğru kararı verirsiniz bence

Son düzenleme: 15 Temmuz 2009
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.