kızlar yardımınıza ihtiyacım var....

Konusu 'Kadın Faktörü / Kadın İnfertilitesi' forumundadır ve sude32 tarafından 3 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

3 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : sude32
  1. sude32

sude32 !şükürler olsun Allah'ım! Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    slm kızlar.ben bugün doktora gittim ve laparoskopi önerdi.pko var bende çocuk istiyoruz olmuyo.laparoskopiden sonra yüzde 60-80 şans verdi.bende korkuyorum.lütfen yardım görüşlerinize ihtiyacım var...laparoskopiden çıkınca ağrı çok oluyo mu..
    laparoskopi fiyatlarıda ne kadar bileniniz varsa onuda öğrenebilirmiyim?

2. 3 Ağustos 2010
  3. _sanat_

_sanat_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    geçmiş olsuna.s.
    burayı takip edeceğim
    doktor bana da laparoskopiyi önerdi ama pek bilgim yok

4. 4 Ağustos 2010
  5. sude32

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    aynen benimde.çok korkuyorum 20 dakikalık bişi dedi ama korkmamak elde değil.

6. 4 Ağustos 2010
  7. sude32

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    daha önce bu deneyimi yaşayan arkadaşlar tecrübelerinize ihtiyacım var lütfen bişeyler söyleyin.....

8. 5 Ağustos 2010
  9. gamzede

gamzede Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    merhaba sude bende pco luyum . gonal f ilacını kullandım yumurtalıklarım cevap vermedi ve laparoskopik overian drilling oldum yani yumurta delme işlemi artı türlerimde yıkandı . inanki bende cok korkarak girdim. ameliyata yattım ve uyandım . illaki ağrı oluyor ama abartılacak bişey değil bence . çok kısa zamanda ayğa kalktım. hiç korkacak bişey değil .lütfen rahat ol.

10. 6 Ağustos 2010
  11. sude32

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    bugün bende rahim filmi çekindim onda bu kadar çok acıyosa laparoskopi daha kötüdür diye düşünmekten kendimi alamıyorum...yani korkum hala mevcut hatta eskisinden çok diyebilirim...benim yumurtalıklar temizlenecek yani doktorumun söylediklerinden anladığım kadarıyla..
    günlük hayatına ne zaman dönebiliyorsun?ayrıca cevap yazdığın için çok sağol gerçekten ihtiyacım vardı.

12. 6 Ağustos 2010
  13. gamzede

gamzede Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    ben rahim filmi çekinmeden ameliyat oldum . aslın da rahim filmi beni de korkutuyordu fakat ameliyat gerekince bi taşla iki kuş oldu anlayacağın .bence korkma çünkü insanoğlunun başına gelmişte geçmemiş olan bişey yok . söyle anlatayım . ameliyata girinceye kadar acayip korktum ağladım .masaya yattım dualar ederek uyandığımda oduaları söylemişim. nasıl uyursan öyle uyanıyorsun yani. ben ne desem sen yine korkacaksın ama sunu söyleyim ameliyat olduğun gün ağrı oluyo ertesi güne ayağa bile kaltım. çok sürmedi işe koyuldum .gerçekten çok çabuk iyileşiyorsun . en güzel yanı şu oldu benm için. hayatım boyunca yumurtlayamazken bu amekliyattan sonra yumurtlllama oluştu. bazen sonucu düşünmek insana iyi gelir. acı yacakmı cümlesine takılma bence ...

14. 7 Ağustos 2010
  15. sude32

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    peki canım sen hamile kalabildin mi laparoskopiden sonra?

16. 8 Ağustos 2010
  17. gamzede

gamzede Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    aslında dün hastaneye gittim kan testi için çünkü dün çatlatma iğnesinin 15. günüydü . ama aksilik test yaptıramadan geri geldim. ve bu gün adetim başladı . sarsıldım bayağı... ama çok şükür ki inancım var ... allah kuluna bir sıkıntı yaşatıyorsa mutlaka bir hayır vardı. ben buna inanıyorum . ve bu sıkıntının ardından nasıl bir mutluluk vereceğini çok merak ediyorum...

18. 28 Eylül 2010
  19. hanifess

hanifess Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    laparoskopinin fiyatları nedir acaba bilgisi olan var mı lütfen...