kızlar yardımınızı rica ediyorum

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve escada. tarafından 17 Mart 2010 başlatılmıştır.

17 Mart 2010
    Konu Sahibi : escada.
  1. escada.

escada. Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar merhaba.benimde burnumdan sağlık sorunum var,rahat nefes alamıyorum sürekli yorgunum ve baş ağrim var. bu sebeple dün doktora gittim;kemik eğriliği olduğunu ve ameliyat olmam gerektiğini söyledi.burnumun görüntüsüde hafif kemerli. hem iç kemiğim hem dış kemiğim yapılacak. şimdi benim size sorum şu ; ben edirneliyim.ameliyatımı trakya tıp fakültesinde olmayı düşünüyorum.bağ-kur emeklisiyiz. burada ameliyat olan yada bir fikri olan,bir duyum alan var mı? bir de bağ-kur fakülte hastanesinde bu ameliyatımın ne kadarını karşilayacak arkadaşlar ? şimdiden hepinize çok teşekkür ediyorum,Allah hepimizin yardımcısı olsun.

2. 17 Mart 2010
  3. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    cnm bende araştırma(tıp fakültesi) hastanesinde oldum..bagkurunla hiç bi ücret ödemiyorsun...benimde ssk vardı para ödemedim hiç..muayene ücreti falande ödemedim..amlyttn sonra doktor deniz suyu krem falan yazdı agrı kesici falan onlara 25 tl verdim okdr:)

4. 17 Mart 2010
  5. escada.

escada. Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım çok teşekkür ederim cevabın için. geçmiş olsun sana :) hayırlısıyla bende olucam inşallah.

6. 17 Mart 2010
  7. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    ol cnm valla hiç bekleme bile sonucu süper oluyo:)bi burun bukdrmı deiştirir bi insanı :)kendimden biliyorummm:)geçmiş olsun tekrardan hem saglıklı hem de güzel bi buruna kavuş inş:)

8. 17 Mart 2010
  9. escada.

escada. Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ayy canım ya ne güzel şeyler söylüosun:) benim ki sağlık sorunumdan dolayı çok ani oldu böyle bir düşüncem yoktu normalde,o yüzden korku ve endişe var biraz.burnumun rahatsız edicek bir görüntüsü yok aslında hafif kemerli ama severim kendisini aşk yaşiorus bazen:)) sağlığıma kavuşurken estetik görünen bir burna da sahip olmak güzel olucak galiba:) hem heves hem morel verdin bana çok sağol hayatım:)

10. 17 Mart 2010
  11. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    cnmmm benim saglık sorunum 18 yaşından beri var korkumdan olmadım..ayrıca görsel olarakta burnum güzel deildii ama inan hiç estetik olmak aklıma gelmemişti çünkü amelyattan igneden çok korkuyordumm..ve onca sene ertelenen amelytaımı 5 ay önce oldumm..neden bukdr bekledigime üzülüyorum şimdii..amelytta korkacak hiç bşy yokmuş olduktan sonra anlıyor insan:)tabi heycan doruklarda oluyor amelyt olmadan önce:)

12. 17 Mart 2010
  13. escada.

escada. Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende dünden beri hem çok heyecanlıyım hemde stres yapıyorum canım.buraya yazmakla çok iyi yapmişim,inan çok morel oldun bana. tabi en önemlisi sağlığımıza kavuşup mis gibi nefes almak sonrada senin ki gibi güzel bir buruna sahip olunca mutluluğum taçlanıcak :)korkmak yok yola devam o zaman:)

14. 17 Mart 2010
  15. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    cnm hiç düşünme uzatmadan ol..inan düşünmek ameliyattan daha zor:)a.s.

16. 17 Mart 2010
  17. escada.

escada. Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    a bu arada canım merak ettiğim bişi daha var. araştırma hastanesinde ameliyat öncesi tasarım yapıyorlar mı peki?ameliyat sonrası nasil bir görüntüm olacağı konusunda bir fikrim olucak mı ?

18. 17 Mart 2010
  19. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    cnm tasarım yapmıyorlarrr..zaten tasarım yapılıpta aynı buruna sahip olan insalarda yok..tasarımın sadece amelyt öncesi pskolojik olarak rahatlamana faydası var okdr..zaten doktorun sana neler yapcagını gayet güzel anlatacak..resmi görmene gerek kalmıycak:)