kızlar yardımm!! bebek hareketleri çok aşağıda

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve kardelen_32 tarafından 30 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

30 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : kardelen_32
  1. kardelen_32

kardelen_32 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    slm kızlar . 29 uncu hafta içindeyim. 2 gündür bebek hareketleri vajinanın hemen üstünde.nerdeyse vajinam hoplıcak o derece yani:çok üzgünüm: .vajinama çok tuhaf bişiler oluyor orada hareket edince bebişim:KK46:. bu normal mi? erken doğum belirtisi midir bu? çok endişeliyim .bu durumu yaşayan arkadaşlar varsa lütfen yazsınlara.s.

filizyunus bunu beğendi.
  2. 30 Ağustos 2009
  3. myhusbandandme

myhusbandandme Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ben de 25.haftamdayım.bazen bebegım asagı tarafa oyle vuruyor kı,vajınamda basınc hıssedıyorum.sankı bı balon hava yapıyor gıbı.eger senın sıkıntında benımkı gıbıyse,ben de bunun cevabını cok merak edıyrm.bılgısı olan var mı?

4. 30 Ağustos 2009
  5. kardelen_32

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ewet benimde öyle oluyor ama iki gündür çok sık oluyor.hıçkırık gibi pıt pıtlar hissediyorum tam vajina üstünde. o zamanlar vajinam sızlıyor gibi değişik bir şey oluyor anlamadım??

6. 30 Ağustos 2009
  7. melek_law

melek_law Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    108
    şu anda 37.haftadayım. O haftalarda benimde oluyordu, sanki bebek çıkacakmış gibi hissediyordum korkumdan hemen oturuyordum. Doktoruma söylediğimde çok ciddiye almamıştı. Mantar yada idrar yolu enfeksiyonu olabilir bol su iç dedi. Bende mantar olmuştu. Yine de doktorunuza danışın.

8. 30 Ağustos 2009
  9. slvmsstr

slvmsstr pamuşum yumuşum oğluşum:) Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    ya akşam bende de oldu ya hala oturunva yapıo çok endişeliyim ama enfeksiyon olsa yanma ağrı kanama falan olmaz mı ya

10. 30 Ağustos 2009
  11. Mntha

Mntha Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba hanimlar benimde ayni sorunum vardi bebegim çok asagisaydi aynen dediginiz gibi bebek çok asagida kibirdiyordu.kibirdadikçada sanki asagindan bisiler oluyormus gibi tuhaf oluyordum. birde ustunen adet sancilari gibi sancilar çekince oyle çok korktum ki erken dogum olacak diye, hep ayaklarimin altina yastik koydum yattim. iki gun sonra dr rendovum vardi. dr asagidan muayene etti normal oldugunu soyledi, bebek buyuyormus. asagiyada inmemis bebek. ne kadar sevindim bilmessiniz.. sizlerde endise etmeyin kendinizi iyi hissetmeyince bol bol dinlenin, ayaklarinizin altina yastik koyunda yatin çok faydasi oluyor.
    fazla zorlamayin kendinizi. Yukumuz kiymetli...

Allah cc yardimcimiz olsun insallah.

Duyguarm bunu beğendi.
  12. 30 Ağustos 2009
  13. Ssouthernssun

Ssouthernssun Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    canım aynı sorunu bende yasıodum senden daha önceki haftalarımda bile ben bebegimi cok asagıda tasıodum bide yan duruodu o zaman sanki kolunu cıkarıvericekmiş gibi geliodu korkma dinlen bol bol bi arkadasın dedigi gibi enfeksiyon belirtisi olabilir benim 26.haftamda oluodu senin şikayetlerin ve 30. haftamda enfeksiyon kendini yanmayla belli etti en son bol su iç pamuklu iç çamaşırı falan giy ama erken dogum risjki olmuo bildigim kadarıyla ben hala dogurmadım en azından

14. 30 Ağustos 2009
  15. kardelen_32

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    çok sağolun kızlar ya içime su serptiniz.çok korkmuştum .endişeliydim meleğim gününden erken gelecek diye. iinş sağ sağlim alalım bebişlerimizi kucağımıza

16. 30 Ağustos 2009
  17. slvmsstr

slvmsstr pamuşum yumuşum oğluşum:) Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    ya herkes normal dio ama ben çok tedirginim ya vajinamı tekmelio resmen:KK43:

18. 30 Ağustos 2009
  19. kardelen_32

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ben de aynen senin durumundayım canım yaaa:teselli: vajinamdan fırlıcak gibi hissediyorum tekmelerken :bbo: ne olacak hep böyle mi devam edecek doğuma kadar bilemiyorumCADIARZU