kızlar yardımmm

Konusu 'Ekim Anneleri' forumundadır ve meldek tarafından 26 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

26 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : meldek
  1. meldek

meldek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar benim hamile kalmadan önce rahim içi kızarmış ve çok siddetli acı olmuştu ozaman tedavi görmüştüm, dr ilaçların çok ağır olduğunu ve hamile kalmamam gerektiğini söylemişti ozaman tedavi gördüm ve geçti, hamileliğim ilk ayından bu yana aynı sıkıntım devam ediyor ve ilk üç ay ilaç kullandırmadı doktor şimdi fitil verdi ama geçmiyo, özellikle ilişki sırasında çok acı çekiyorum, bu psikolojimi bozdu eşimle hiç birlikte olmak istemiyorum ne yapacam bilyorum, oda sağolsun anlayışla karşılamaya çalışıyo ama sonuçta bi erkek, 4 aydır ilişkiden hiç zevk almıyorum, butarz sorunlar yaşayan arkadaşlar bana bi yol gösterin

2. 26 Mayıs 2008
  3. WaterLilly

WaterLilly Rüya'm benim Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Gebelikte vajinal mantar enfeksiyonlarının görülme riski çok yüksektir. İlk üç ay geçtikten sonra doğru tedavi ile iyileşmesi gerekirdi. ayrıca bu tedavilerin her iki eşe de uygulandığını sanıyorum. yani kasına fitil verdilerse erkeğe de aynı ilacın kremini veriyorlar ki tekrarlamasın. ama bildiğim kadarı ile bu tür enfeksiyonlar mevcut iken ilişkiyi yasaklar doktorlar. çünkü ilişki ile enfeksiyon eşe bulaşır ve tekrar ilişkide de kadına bulaşır dolayısı ile tedavi sonuçlanamaz. en güzeli doktorunla görüşmen ve iyileşinceye kadar eşinle yakınlaşmaman (benim fikrim) geçmiş olsun acil şifalar dilerim.

4. 26 Mayıs 2008
  5. Iraz

Iraz Guest

CANIM BENIM DR NE DIYOKI RAHIM ICI KIZARIKLIGIN BI SEBEBI OLMALI.Hemde esin erkek olabilir ama rahatsizsan buna anlayis göstermesi cok normal.farzetki dr. gebeliginde iliskiyi yasakladi ozaman neolacakti.bENIM 5.haftamda hafif bi kanamam olmustu.ve dr.3 aya kadar iliskiye girmeyin dedi daha sonrada cesaret edemedik.Yani canim anlican bugune kadarda daha cesaret edemedik.Esimde bende.istemedigimiz icin degil ama riske etmek istemedigimiz icin.Yani Evlilik cok güzel bir paylasim ve bazen cinsellik 2,plana itiliyor bir süreligine ona ragmen cok güzel paylasimlar yasanabiliyor.Yani diyecegim kendini kötü hissetmen icin hicbir sebep yok canim.O senin hayat arkadasin ve Allah kismet ederse daha okadar cok vaktiniz olacakki bunlari yasamak icin.Bence Aci cekip iliskiden sogmana sebep olmaktansa.ufak bi ara ver en azinda iyilesene kadar.Eminim esin bunu anlayacaktir.Gecmis olsun bu arada a.s.

6. 26 Mayıs 2008
  7. Iraz

Iraz Guest

Evet ya meldekcim bu arada ben bunu atladim ama mantar varken zaten iliskiye girmek sakincali esin icinde.DR.larda kesinlikle önermiyor.

8. 26 Mayıs 2008
  9. yexsximmerve

yexsximmerve Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım geçmiş olsun öncelikle benimde küçük bir enfoksiyonda ben de geçirdim ama bizim ilişki zaten yasaktı doktor bir tane fitil ve krem verdi ama benim şikayetlerim az olduğu için kullanmadım birde iç çamaşırlarımı kaynatıp ütüledim baya faydası oluyor geçmiş olsun

10. 26 Mayıs 2008
  11. misskokulumm

misskokulumm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    41
    Ödül Puanları:
    148
    Öncelikle geçmiş olsun benimde evlendikten kısabi süre sonra olmuştu mantar ilaç krem kullanmıştım ilacımın 1ini de eşim içmişti dr.eşin de içecek dediydi ama ilişkiye falan kısıtlama getirmemişti gerçi bizim o zaman tayin yüzünden ayrı olduğumuzu söylemiştim.Benim hamileliimde kanamalı falan olduğundan ilk ay yasaktı şimdi ise biz tedirgin oluyoruz eşim de karnıma falan askı olur diye bi faliyet yok yani o mu sorun ya biz hiç problem etmiyoz sarılıp uyuyoz kocacımla

12. 27 Mayıs 2008
  13. meldek

meldek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çok sağolun kızlar destekleriniz için enson dr kontrolunde çok ilerlemediği için üzerinde durmadım 4 haziranda gidecez o zaman ayrıntılı anlatacam dr. eşim sağolusun birşey demiyo ısrarda etmiyo bu konuda ama ben kendimi kötü hissediyorum bide beni düşündüren hiç bi istek yok iliskiye karsı yani beni öpse bile kendimi çekiyorum, oda benden uzaklaşıyorsun diyo bunun nedenini anlayamıyorum ve tabi onada iza edemiyorum bu durumu

14. 27 Mayıs 2008
  15. destina4

destina4 minik bamyam büyüyor Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    bu durumun tek nedeni rahatsızlığın diil hayatım.hormonlarımız öyle coşmuş durumdaki biz kadından ziyade anne görüoruz bu dönemde kendimizi ve özellikle hamileyken sanki birlikte olursak bebiş zarar görücek die korkuyoruz işte bu endişe senin zevk almama sebebin onu baskılıyooo..eğer gebeliğinde herhangi bi problem yoksa 8.aya kadar uygun pozisyonlarda cinsel ilşki yaşayabilirsin hayatım..ama eşinlede konuşş senin elinde değil bu duygulara ket vurmak o nakadar anlayışlı olursa okadar çabuk atlatırsın..doktorada çekinmeden sor cinsellikle ilgili konuları ve mutlaka eşinde yanında olsun..merak etme hayatım geçiçi bi durum ama can sıkıyo biraz olsun bebişler iyi olsunda her şeyin çaresi varŞeniz

16. 27 Mayıs 2008
  17. ficipi

ficipi ............... Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    bu tarz enfeksıyonları erkekler taşıyıcı oluyor.Ynı onda hıcbır sorun yok gıbı gozukebılır.ama mutlaka senınle bırlıkte onunda tedavı olması gerekır. sen tedavı oldun geçti.
    Şimdi yine eşin sana bulaştırıyor aynı enfeksıyonu.
    Kadınlarda bu enfeksıyonların geçip geçip yenıen başlama sebebi bu.
    Doktora bırlıkte gıtmenızı tavsıye ederım.

18. 5 Haziran 2008
  19. <<tuxgxba>>

<<tuxgxba>> Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    hayatım benim böyle bir sorunum olmadı amahamileliğim ilk üç ayı birlikte olmadık gibi hem düşük tehlikesi vardı hemde ben eşime karşı hiçbir istek yoktu.aynı senin dediğin gibi öpse kaçıyodum ve de bu isanın psikolojisini bozuyor anlıyorum seni.ama bunlar hamilelikten diye düşünüyorum.zor bir dönem geçiriyoruz herşeyimiz değişiyor.moralini bozma umarım en yakın zamanda güzel haberlerini duyarız...