Kızlar yarın eşimin doğum günü yardımmmm

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve ceylinaz tarafından 4 Kasım 2010 başlatılmıştır.

4 Kasım 2010
    Konu Sahibi : ceylinaz
  1. ceylinaz

ceylinaz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    kızlar eşimin doğum günü değişik şeyler yapmak istiyorum yardım edin fikirlerinizi paylaşın lütfen

2. 4 Kasım 2010
  3. prettygirl35

prettygirl35 ♥♫☺☼ Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    basbasa bi yemek yiyebilirsiniz mesela :KK70: ya da toplu bir sklde kutlucaksanız esinizi dısarda oyalattrıp evi süsleyip,pasta alıp arkadaslrnızı akrabanız vs. toplanıp eve cagırırsnızz snra happy birthday to youuu :KK70: klasik bi kutlama olrrr =) vlla aklıma bska brsey gelmedi

4. 4 Kasım 2010
  5. ceylinaz

ceylinaz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    teşekkürler canım evet kayınvalidemlerde kutlayalım diyorum hepbirlikte benimde aklıma gelen aynen senin söylediklerin daha farklı şeyler yapmak istiyorum çılgınca şeyler ama hamileyim olmuyor yinede tşk cvp için

6. 4 Kasım 2010
  7. prettygirl35

prettygirl35 ♥♫☺☼ Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    artıkk bebişş dogdugunda daha güzel bir kutlama yaparsınız ilerki yıllardaa önce onun saglıgıı smdi :)

8. 4 Kasım 2010
  9. AdayAnneyim

AdayAnneyim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    63
    Ben hamileligim ilk aylarinda babalar günü olmu$tu ve bebegimin adina bir kart almi$ "sevgili babacim.. "diye ba$layan bir kart yazmi$tim ve onu gömlegimin içine koymu$tum. E$im her eve geldiginde bir göbegime dokunup öpücük koyardi bebi$e.. :KK17: "bak sana sürprizi var bebi$in" demi$tim. O da $a$kinlikla gömlegin altinda ki sertligi hisedip gömlegi kaldirdiginda kartla kar$ila$mi$ti ve $a$irmi$ti.. Duygulanmi$ti... Ahhh Ahhh!! :KK16::KK69:
    Böyle bir$ey yapabilirsin bebegin adina da ona bir kart hazirlayabilirsin. :KK34:

Ailecek kutlama yapmak istiyorsaniz yakinlarinizi davet edin, pastalar, kurabiyeler, vs.. bunlari hazirlayabilirsiniz.
    Kaç aylik hamilesiniz buarada? Yukarda bahsettigim kart sürprizini ikiniz ba$ba$a kaldiginizda yaparsaniz daha güzel olur bence :13:

10. 5 Kasım 2010
  11. ceylinaz

ceylinaz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    adayanneyim kart fikri çok hoşuma gitti mutlaka yapcam teşekkür ederim 26 haftalık hamileyim :nazar:

12. 6 Kasım 2010
  13. AdayAnneyim

AdayAnneyim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    63
    Nasil geçti? :KK76: