kızlar yaşadıklarım normal mi?

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve histerik tarafından 24 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    24 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : histerik
  1. histerik

histerik Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    ameliyatımın 13 günü bu gün..evde iken nefes problemim fazla olmuyor sürekli burnumdan nefes alıp veriyorum çok küçük bir tıkanıklı oluyor rahatsızlık vermiyor fazla.yanlız dışarıya çıktığımda biraz tempolu yürümeye başladığım anda sanki burnuma tampon tıkamışlar gibi oluyorum tamamen burnum kapanıyor sadece ağızdan nefes alabiliyorum boğuluyorum resmen ve burnumun dikişli yerlerinde baskı hisssediyorum daha bir ağırlık yükleniyor sanki burnuma.bu durum fazasıyla canımı sıkıyor normal mi yoksa anormal giden birşeyler mi mevcut endişelenmemiyim:gitme: ..eyvahedigeldismile eyvahedigeldismile

Son düzenleme: 28 Temmuz 2010
  2. 24 Temmuz 2010
  3. laylaylom

laylaylom Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0

endiselenmene gerek yok canim gayet normal öyle olmasi daha yeni ameliyat oldun zamanla düzelir

4. 24 Temmuz 2010
  5. histerik

histerik Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    teşekkürler canım tıkanıyorum diye dışarıya çıkmaktan korkar oldum..beklibekten başka çare yok.

6. 24 Temmuz 2010
  7. skyeed

skyeed Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    histeri ya simdi bende aynı doktora ameliyat olcam sanırım bende de senin sorunlarından olcak ne zor iş bile bile sıkıntı cekmeye gidiyoruz böyle işte.cok istiyorum artık bende her alışverise cıktıgımda burnum olsun sonra alırım bunları diyorum mafoldumben

8. 24 Temmuz 2010
  9. skyeed

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ama sanırım normaldir bu senin yasadıkların hemen bi telefon ac sor doktora iki dakka.
    bide benim eşim istemiyo ameliyatımı iyi mi bende dedim olmam gerek nefes darlıgı yasarmısım ileride estetik tarafı süpriiz olcak :eek: sonra sinirlenip kırmasın burnumu :) uleeeeeeen naptın lan diip ...

10. 24 Temmuz 2010
  11. histerik

histerik Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    beklenen gün gelecekse çekilen çile kusaldır canım..söyledğim gibi bu ameliyat acı ağrı vs konusunda problemli bir süreç içermiyor.psikolojik olarak zorluyor onlarda şişlikler morarmalar ve nefes problemleri bunları göze alarak yatmalısın masaya..ben bu siyeti ameliyattan sonra keşfettim herşeyi burda öğrendim sen şanslısın...ameliyat sonrasında neerle karşlaşacağımı bilmeden gözüm kapalı yattım masaya..

12. 24 Temmuz 2010
  13. skyeed

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet bi an önce yatmalıyım bende sabırsızlanıyorum artık bende bilmiyorum bu kadar istekli oldugumu..zaten bu ameliyatı atlatsam uzun zaman kendim için bişe istemicem beş sene falan işte yeter heralde fazla bile yahu dimi .:KK70: kaydirigubbakcemile3

14. 24 Temmuz 2010
  15. hazal_k

hazal_k Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım kime ameliyat olsun

16. 24 Temmuz 2010
  17. histerik

histerik Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    orhan sanisoğlu kbb uzmanı sadece nefes problemim var oda evde iken çok küçük tıknıklıklar oluyoda yürümeye başlayınca direk kapanıyo çok garip anlamadım.

18. 24 Temmuz 2010
  19. histerik

histerik Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    :)sen öyle san sana en fazla 6 ay veriyorum sonra başka ne yaptırsam oluyosun:):)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.