Kizlar yeni evinize hemen aliştiniz mi?

Konusu 'Sorular, Sorunlar, Tavsiye ve Öneriler' forumundadır ve EU3 tarafından 1 Eylül 2008 başlatılmıştır.

1 Eylül 2008
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

Merhaba kızlar. Benim en çok merak ettiğim konulardan biridir bu. Yeni eve alışmak...
    Şüphesiz ki bekarken hepimiz evimizi çok seven, odamıza aşık kişileriz. Mesela ben evimden başka bir yerde asla rahat edemem.
    Peki ya evlenince?
    Evlenen arkadaşlar, yeni evinize ne kadar sürede alıştınız?
    Bekarlık evinizi çok özlüyor musunuz?
    Yeni evinizi de bekarlık eviniz gibi benimseyebildiniz mi?
    Baba evinize misafirliğe gidince aradaki fark nasıl? yani bu sefer de kendi evinizi mi arıyorsunuz?
    Ne çok soru sordum :mymeka:
    Hadi kızlar burda da bu konuda yaşadıklarımızı paylaşalım kaydirigubbakcemile5

2. 1 Eylül 2008
  3. hatay-yozgat

hatay-yozgat Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    ben ilk bir hafta uyamamıştım farklı birinin evi gibi gelmişti. ama alıştım. şimdi annemlere gidince orası yabancı geliyor bana. yatağım filan hala duruyor orda ama yatsam uyuyamam kesin.

4. 1 Eylül 2008
  5. orko

orko Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Ben de ilk zamanlar baskasinin evinde kaliyorum gibi hissetmistim gerci evleneli 3 hafta oldu ama alistim artik simdi bayramda annemlerin evine gidince nasil olacak bilmiyorum ben esimle divanda yatacagim sanirim :) evlenmeden once annemle uyurdum hep cunku ogrenciydim sehir disinda annemle birbirimizi cok ozledigimizden eve geldigimde babami sutlar hep annemle uyurdum :) yatagi fln degil de annemle uyumayi ozleyecegim ben :KK43:

6. 1 Eylül 2008
  7. schatzi

schatzi Ol iz vel ! Üye

Beğenildi:
    43
    Ödül Puanları:
    153
    Daha bu sabah koridordan salonuma baktım.Benim evim mi diye.Ben tam olarak alışamadım.Hala anneme gittiğimde orası evim gibi geliyo alışırım heralde

8. 1 Eylül 2008
  9. firstday

firstday Canlarım ve ben Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    ben ünivers,tey, de dahil edersek tam 9 senedir ailemden uzakta yaşıyorum zaten...
    şuan oturduğumuz evimize de ben 3 ay önce yerleşmiştim..o yüzden hiç yabancılık çekmiyorum..uzak kaldığımda özlüyorum bile:)

10. 1 Eylül 2008
  11. tobi

tobi gel 2011 geeel gel :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım ben evli değilim ama evli olan arkadaşlarımın yorumlarına dayanarak biraz zor oluyormuş..birde arkaaşım ilk gecesini sabahında uyanır uyanmaz ağlamaya başlamış ve eşini uyandırarak kalk kalk babam beni öldürcek demiş...sonra bayağ gülmüşler..insan hemen adapde olamıyo sanırım

12. 1 Eylül 2008
  13. Burcuxoxzge

Burcuxoxzge Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    198
    aynı şeyleri bende çok merak ediyorum canımmm :uhm:

14. 1 Eylül 2008
  15. ilayda cem

ilayda cem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    ilk başta özlüyorsun.sanki hayat anne evindeymiş gibi geliyor.sonraları kendi düzenine alışıyorsun.herşey senin istediğin gibi,sana ait,hiçbirşeye müdahale yok.hele birde çocuk olunca kendi evinin ortamını nereye gitsen bulamassın.

16. 2 Eylül 2008
  17. hoscakal

hoscakal Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    105
    Ödül Puanları:
    153
    :roflol: :roflol::roflol:

Ay bu tam benlik....kaydirigubbakcemile3 Gece gece beni güldürdün, Allah ta seni güldürsün..kaydirigubbakcemile3

Ben bekarim ama sanirim ilk uyandigimda bende ayni düsünceye kapilabilirim..uyku sersemi olarak..bu adam ve ben burda ne ariyoruz diye...:eek:

18. 2 Eylül 2008
  19. nur_elnur

nur_elnur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    eğer evini kendin tutar ,yanlızca eşin ve senin istediğin eşyaları alır kayınvalide yada annenleri çağırmadan eşinle beraber yerleştirirsen inan çok zevkli oluyo ogünden sonrada o ev dışındaki annenin evi bile sana çok yabancı kalıyo.. ben evimi nereye gitsem özlüyorum ve ilk andan beri evimi çok seviyorum ki öğrenciykende bir dönemler evde yaşamıştım ama bu ev çok başka oluyormuşş:)
    inşallah herşey gönlünce olur seninde