Kızlar yer silme konusunda yardım lütfen!

Konusu 'Faydalı Bilgiler' forumundadır ve ayzun tarafından 1 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

1 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : ayzun
  1. ayzun

ayzun Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar benim evim laminant vileda ile siliyorum yerleri pronto koyuyorum siliyorum.ama ben baktığımda böyle parlasın istiyorum yerler. siliyorum kuruyor su lekesi oluyor parlak olmuyor sizler napıyorsunuz.ne kullanıyorsunuzz.:sm_confused:

2. 1 Mayıs 2008
  3. edda1985

edda1985 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    canım amway varya elden satıyorlar hanii onun LOC adında çok kullanım amaçlı bir temizleyicisi var.. içinden bi kaç damla damlatıyorsun suya tertemiz yapıyorr parlıyorr.. sonraaa diyelim camsil sisesine bikaç damla LOC koyuyosun gerisini su ile doldur camsil diye kullan.. yerleri sildigin suyun geri kalanınıda çiçeklerine dök .. hiç bir zararı yok yani bitkisel tamamenn.. çocuklarınız var içse bile zararı yok.. gerçekten annem almıştı bunu senelerdir bunu kullanıyoruz çok hoşta bir kokusu var ben bebek şampuanı DALİN e benzetiyorum kokusunu :))

umarım faydalı olurr

4. 1 Mayıs 2008
  5. ayzun

ayzun Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    teşekkür ederim cnm kullanıcam bunu bi arkadaşım daha tavsiye etmişti.ama şimdi kesinlikle kullanıcam sağol:

6. 1 Mayıs 2008
  7. Joy

Joy Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    34
    Ödül Puanları:
    113
    benimde evim laminant aynı senin kullandığın gibi bende siliyorum.vileda ve prontayla.yanlız sildikten sonra kurularsan leke kalmaz.

8. 1 Mayıs 2008
  9. GUZELIM

GUZELIM Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Benim evdede ayni problem vardi sade sicak suyla silince iz kalmiyo birkac ay oyle temizledim, simdi ilac kullaniyorum ama sonradan suya ilave ediyorum kopurtmuyorum yerlerim piril piril

10. 1 Mayıs 2008
  11. ayzun

ayzun Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ne ilacı kullanıyorsun cnm adı ne

12. 1 Mayıs 2008
  13. GUZELIM

GUZELIM Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ben yurtdisinda yasadigim icin o ilaci turkiyede bulamazsin ama bu aralar herhangi bir temizlik ilaci sursemde farketmiyo yerlerim temiz oluyo

14. 1 Mayıs 2008
  15. penbeli

penbeli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım bende ahşap yüzey temizleyicisi kullanıyorum. kovanın yarısına kadar su doldurup 1 kapakta ahşap temizleyici ekliyorum iyice karıştırıp köpürtüp ve gücüm yettiği kadar sıkıp bezi siliyorum.mükemmel parlıyorr. tavsiye ederimm

16. 1 Mayıs 2008
  17. aleyna72

aleyna72 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    güzelim benı evde laminat parke ilac önemli degil vileda ile simiyeceksın bezle sil ve kurula nasıl parlıyor bır gör

18. 2 Mayıs 2008
  19. damldaml80

damldaml80 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Benim Evimdede Odalarin Zemini Laminant Parke.parlama Olayi Ile Ilgili Epey Araştirmalar Yaptim,sonuç Olumsuz.laminana Parkeler Parlamaz.çünkü Yüzeyleri Imalat şeklinden Dolayi Mattir.asla Masif Parke(doğal Ahşap) Gibi Parlamaz.boşuna Uraşma Derim Ben