Kızlar yine ikinci silik çizgiiii

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve milkshake tarafından 27 Haziran 2008 başlatılmıştır.

27 Haziran 2008
    Konu Sahibi : milkshake
  1. milkshake

milkshake Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    kızlarr adetime bugün itiraben 3 gün kaldı pazartesi falan olmam gerekiyor ve dünya bir başlık açmıştım ve dayanamadım dün gece yatmadan önce test yaptım ilk 5 dk. bişey göremedim ve sanırım yok diyerek yattım ve sabah kalktığımda baktım ve yine o silik ve belirğin 2. çizgi vardı ne yapacağım ben yardım edin daha öncede sayısını bile unuttum okadar çok test yaptımki eğer negatifse hiç bir şekilde isterse 2/3 gün beklesin hiç çizgi çıkmıyor yani bu benim çizgim ne zaman hangi dk. oluştu bilmiyorum ama olmasa hiçbir şekilde çıkmazdı daha öncekiler gibi diyorum...
    birde dün akıntıyla karışık bir damla pembe bişey gelmişti ve hala başka bir şey gelmedi
    neyim ben ya hamilemiyim değilmiyim dr. gitmeyi düşünüyorum ama daha yine erkense kanda yine çıkmazsa diye korkuyorum ama eğer geç döllenme olduysa bana kalırsa 15-16. günde hamile kaldım büyük bir ihtimalle o yüzden anca bugün yarın en erken kanda belli olur en iyisi günümü mü bekleyeyim ne yapayım arada kalmak çok kötü ya kızlar inanın iyice kafam karıştı tatlicadiarzu

2. 27 Haziran 2008
  3. sultan49

sultan49 ben geldim :) Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    canım bana hamilesin gibi geliyor... çünkü gebelik testleri bişey yoksa kesinlikle negatif gösteriyo.. 2. çizgi bugüne kadar ne kadar yaptıysam göremedimm... ben ce hamilesindir..adetini bekle bir iki gün geçtikten sonra tahlil yaptırırsın tekrar...

4. 27 Haziran 2008
  5. Winston

Winston EGE & ECE Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ii de idrarda çizgi çıktığsa kanda da çıkar kesin sonuç.sen bence git bi kan testi yaptır böle kafan karışıyo başka bişey olmuyo

6. 27 Haziran 2008
  7. ALXIXN

ALXIXN Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Milkshake bence biraz rahat ol ve kafana takma. Kaç gün gecikti reglin? Başka siteden takip ettiğim bir arkadaş ta senin gibi idrarda çift çizgiyi gördü ama kan testinde negatif çıktı. Sonra doktora gittiğinde yumurtasının çatlamadığını öğrendi. İnşaallah hamilesindir ama lütfen biraz sakin ol. Eğer bebek varsa daha ilk günden çocuğu stres topu yaptın maaşallah.

8. 27 Haziran 2008
  9. HeartLess

HeartLess HUZUR MELEĞİMSİN SEN.. Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    198
    daha çok erken..o testlere çok fazla güvenmeyin.hele bir bekleyin bakalım adet döneminizde gecikme olacak mı...eğer olursa hemen kan tahlili yaptırıp kesin çözüm alırsınız...ama şimdiden umutlanır da eğer adet olursanız hayal kırıklığı yaşamanızı istemem..allah gönlünüze göre versin...
    sevgiler...

10. 27 Haziran 2008
  11. SurcuLisan

SurcuLisan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba.inş. hamilesindir arkadasım.bende adetime 4 gun kala yaptım idrar testi negatif cıktı şimdi de regl belirtilerim başladı bekliyorum.en iyisi gidip kan testi yaptırman..kafan rahat eder.

12. 27 Haziran 2008
  13. milkshake

milkshake Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    ay canım bilmiyorum valla inan hamile olsamda olmasamda bir inan üzülmeyeceğim ama böyle ortada kalmak o tedirginliği yaşamak çok kötü işin kötü yanı dr. ayın 1'den 9'na kadar tatilde ne yapcam bilmiyorum eşim istersen yarın git diyor dr. tatile çıkmadan ama anca dün bebişimiz dün yerleştiyse o gelen pembemsi kanama yerleşme kanamasıysa en erken kanda 2 gün sonra falan çıkar ama yine erkense tekrar çıkmazsa diye gitmeye korkuyorum anca adet günüm geçtikten sonra gideyim diyorum ama ozamanda dr. yok :1no2:

14. 27 Haziran 2008
  15. DXUXNYA TATLISI

DXUXNYA TATLISI Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Canım bekle istersen tabi bekleyebilirsen zaten 3 günün kalmış yine kan tahlinin sonucu hüsranla sonuçlanmasın insan çok kötü oluyo ya negatif çıkınca inş. hamişsindir Allah gönlüne göre versin canım ama biz bu stresle biraz zor hamiş kalırız gibime geliyo...

16. 27 Haziran 2008
  17. DXUXNYA TATLISI

DXUXNYA TATLISI Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Arada kalmakda çok kötü arkadaşım ya inş. öğrenirsin en kısa zamanda ve sonucu pozitiftir belki düşünsene

18. 27 Haziran 2008
  19. EU2

EU2 Guest

BENCE BU KADAR MUALLAKTA İSE BİR POLİKLİNİK YADA KLİNİĞE GİDİP Bİ KAN TESTİ YAPTIR ZATEN REGLİNE 3GUN KALMIŞ BEBİŞ VARSA KANDA ÇIKAR BENCE..BOYLE KENDİNİ YİYİP BİTİRMEKLE ELE BİŞE GEÇMEZ Kİ CNM a.s.