Kızlar... Yine size ihtiyacım var...

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve eftelya5434 tarafından 6 Şubat 2009 başlatılmıştır.

6 Şubat 2009
    Konu Sahibi : eftelya5434
  1. eftelya5434

eftelya5434 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    slm kızlar benim açtıgım konuları bılen vardır belkı ama kısaca soyle ozetlıyeyım bzım borcumuz vardı 15 bın lıra annem kredı cekıp bıze verdı evını ıpotek edıp yoksa ıcra gelcektı neyse asıl konu su esım bana bunu odemekte cok zorlancaz en ıyısı annemlerle beraber yasayalım evde annesı bırde ablasının kızı var kızı allah dusmanınım basına vermesın nefret edıyorum ondan annesı zaten baska bı alem neyse ben olmaz ıstemem dedım o benı dınlemedı tabı annesıyle konusmus durumu yıgenı ıstememıs tabı annesıde abısıde dedıkı bıze gelırsınız ozaman dedı esımde tabı balıklama atladı bana sormadan bıle kızlar ev ustune ve olmaz bu cok dogru ben hıc ıstemıyorum kırası daha uygun bır eve cıkalım dedım yok dedı ılla onun dedıgı olacak ya ya ben hiç ıstemıyorum onlarla yasamayı bıde tam 2 sene az da deıl sonucta onların evı onların duzenı onlara tabı kalcaz herzaman bı sure sonra batamaya baslıcak yaptıklarımız ben emınım tamam ıyı ınsanlar ama olmaz yanı ve ben hıcte ıstemıyorum bır sure sonra mutlaka evlılıgıme yansıcak bence bıde hayvan sevenler bılır benım kedım var ve ona cok baglıyım oda bana abısı sız gelın ama kedıyı verın gıtsın demıs nasıl verırım ben oglumu bunuda onlar anlamaz tabı esım herseye tamam dıyo ben dedım bak gel adapazarına gıdelım ben adapazarlıyım orda cevremızde var ıs de ev de buluruz orda hayat cok daha ucuz burdan dedım onada yanasmıyo delırcem kızlar ya bıde malum yenı evlıyım butun esyalarım yenı hepsı harab olacak esyalarıda koyarız herhengı bı yere durur dıyorlar oyle sığıntı gıbı gıdıp orda kalaca cok zoruma gıdıyor sızce ben haksızmıyım...
    bide bunu daha anneme soylemedım annem cok uzulur kadın benım rahatım ıcın evını bıle ıpotek ettı nasıl derım sımdı ona ben
    bıde esımın abısının hanımın ailesi cok kalabalık ve genelde her aksam ordalar ben buna nasıl dayancam bıde o var tabıı... allah aşkına yardım edın ne yapcam ben..??? çok mutsuzum...:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

2. 6 Şubat 2009
  3. aysun444

aysun444 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    106
    Eminim eşinizin abisinin hanımıda istemiyordur. Erkekler kendi kendine karar vermişler...
    Başka bir çözüm yolu bulmak için eşinize ısrar edin ve net bir şekilde hayır diyin, önce bu kapıdan umudunu kessinki başka fikirlere açık olabilesiniz...

4. 6 Şubat 2009
  5. ceylasya

ceylasya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    370
    Ödül Puanları:
    113
    bence git annene söle annenle konuş bizimdeböle srunlarımız vrdıı geçende annem çıkardı borcumuzu ödedii
    bişi olsa annen baban nerdeydi biz burda aglanırken diom zaten de örüşmüyoruzzz annenin yanına yerleşsen olmazmı canımmm eger tek yaşıyosaa eşine de ailen bize yardım etmediki ne malum orda edceggiii
    erkeklerin aileside yardım etmez bunuda unutmasın bi kaç gün sonra ee burda yiyosunuz içiyosunuz şunu al bunu öde derlerrr
    ben çoookk iyi bilirim bende evlenirken olmaz paranız yok evlenmzsiniz kaynananla otur dediler oturmama dedim stemiyorumm dedim otumadımm daaa

6. 6 Şubat 2009
  7. necoo

necoo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    köy köy üstüne olurmuşta ev ev üstüne olmazmış.Allah yardımcınız olsun.

8. 6 Şubat 2009
  9. Olacak iş degil..tembel erkeklerden koca olmuyor işte ...
    eşiniz artık yuvasını kurmuş bir adamsa size ve evine gerekirse eşek gibi çalışıp baksın bence sorumluluktan kurtulacak..kötü bir kulübede yasamaya bile razı olurdum ama baskasıyla oturmak cok zor bi durum..olmaz bu işin sonu hayır değil bence.yüz göz olacagınız kesin..

10. 6 Şubat 2009
  11. elif_ba

elif_ba kocam &oğlum&kızım=aileyiz Pro Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    hayretle okudum herkes kaynanası ile geçinemio birde elti yani kesin tavrını koy derim asla yanaşma sonra çok pişman olursun onlarada yazık sizede yani

12. 6 Şubat 2009
  13. details

details pozitif olabilmek.. Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    mümkün olduğunca sakin ve serin bir duruşla ama mutlaka kesin bir tavırla konuşun..
    çok zor bişey..
    evliliğinize olumsuz yansıması çok mümkün.
    hayırlısı olsun.

14. 6 Şubat 2009
  15. burbuk

burbuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.670
    Ödül Puanları:
    163
    İşiniz oldukça zor görünüyor. Bunun çözümü eşinizde, inşallah ikna edersiniz ama anladığım kadarıyla ikna olacağada benzemiyor eşiniz.
    Allah kolaylık versin size.

16. 6 Şubat 2009
  17. irem naz

irem naz Canım OĞLUM Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    işiniz gerçekten zor...
    mecbur eşinizi ikna edeceksiniz...
    başka yolu yok bunun...
    allah yardımcınız olsun...

18. 6 Şubat 2009
  19. magnilda

magnilda happy birthday to me Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım söyle çok kesin bi kararla yapamam evliliğimiz için başka bi yol bulmamız lazım de yoksa çok mutsuz olacağım de çünkü gerçekten mutsuz olursun hele bide gönlün yok çok zor başkasının evinde eşinde çok yanlış yapıyor ne o öyle kendi başına bu kadar mühim bi konuda kararı vermiş kestirip atmış ya borç ödenir gider daha küçük daha ucuz bi eve çıkarsın ben ilk zamanlar bi yatak odası bi oturma odası olan 46 metre karelik evde oturdum öyle kolay olmuyo herşey sen de iki sene para konusunda eşine destek olursun bence otur her ihtimali konuş ama benim için abinlerle yaşamak gibi bi ihtimal yok de istemiyorsan.. ama çok karalı ol tavrını koy tabi kavga etmeden olumlu konuşarak hallet hep evliliğinizden ve ikinizin arasındaki ilişkinin yıpranmasını dile getir ki yeni evliyseniz belki o da sana hak verir inşallah tatlıya bağlanır herşey seni üzmedena.s.