Kızlar yorumlarınıza ihtiyacım var...Yanlış mı yaptım !!

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve hopebenay tarafından 27 Nisan 2010 başlatılmıştır.

27 Nisan 2010
    Konu Sahibi : hopebenay
  1. hopebenay

hopebenay Bana sen lazımsın Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bazi arkadaslar biliyor 2 yil once esimden ailesi nedeniyle ayrildik,birkac defa tekrar denemeyi kafamizdan gecirmemize ragmen ister gurur deyin,ister baska seyler ama olmadi ve ayrilmaya karar verdik.Bu neticesinde esim ayrilmadan yurt disina gitti ve bosandik...Onu hala sevdigimi biliyorum,onun beni sevdiginden suphe duydum ozellikle yurt disina gidince ama arkadaslara mecbur oldugunu,bir gururunun oldugunu ancak ayrilmamiza pisman oldugunu soylemis.Olan oldu artik bunun uzerine tekrar gorusmedik hic haberlesmedik...Bende ona ulasmanin bir yolunu hic aramadim,1 yil sonra biriyle tanistim ve evlenme teklif etti...Benim size iste bu noktada ihtiyacim var...1 hafta once bilmedigim bir numara beni aradi cevap vermedim...1 saat sonra gizli numara aradi actim kapatti.Sonra bana o bilmedigim numaradan mesaj geldi beni aramissiniz diye,birisinin dalga gectigini dusunup cevap vermedim...Yine tam birgun sonra gece bu bilmedigim numara mesaj yazmis...Mesaji okuyunca kalbim duracak sandim...Mesaj esimin adina yazilmisti.Eski esimin adi Umut ve mesaj aynen soyle...Umut yarin evdemisin,kimseye soz vermeyin benim misafirim vb. devam ediyordu... Durdum ve cevap yazdim.Saka mi yapiyorsunuz diye,sonra bana yanlislik oldugunu ama her zaman arkadas olarak onu arayip dertlesebilecegimi yazmis.Boyle birsey istemedigimi belirtip gonderdim.Ama kafam karmakarisik oldu,eski esimi tekrar ne kadar cok sevdigimi hatirladim,gorustugum kisiye gidip butun duygularimi soyledim.Hala eski eski esimi sevdigimi ve bir daha gorusmek istemedigimi...Belki bu isim buyuk tesaduf oldu bilmiyorum ama ben bir isaret olarak algiladim..Yaniliyor da olabilirim bilmiyorum siz olsaydiniz ne dusunurdunuz?

2. 27 Nisan 2010
  3. NEGRO88

NEGRO88 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    aşkta gurur olacağına inanmıyorum ben. bu benim fikrim tabi. seviyorsan aklından ççıkaramıyorsan ara. ara görüş onun duygularından emin ol ! ona göre hayatına yön ver derim ben!akannehir

4. 27 Nisan 2010
  5. NEGRO88

NEGRO88 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    tabi bu arada onun duygularından emin olurken kendi duygularından da emin ol. evlenme teklifine cp verdikten sonra arasaydı o numara ne olacaktı??? aklında o varken başkasnı hayatına sokma derim. önce aklınd bitir onu sonra başka aşklara yelken aç. sürekli aklını kurcalamasına izin veme!! kendine ezietten başka bişey olmaz :eek:lmaz:

6. 27 Nisan 2010
  7. hopebenay

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Yazdiklarina katiliyorum, ben onu sevmekten vazgecmeyecegim bunu biliyorum ama onunla da bir daha olmayacagina inandim hep.Bu nedenle belki tekrar sevebilirim diye dusundum ama olmuyormus...Tek basina yaslanmak degil derdim,sevmek...Megersem bunu bir kere yasiyormus zaten...Bu arada bilmiyorum dogru mu yaptim zaten bende dusunuyordum,senin dedigin gibi biraz once mail attim ona,sonucunda olumsuz seyler yasansa da icimde kalmayacak artik arkadasim...

8. 27 Nisan 2010
  9. MonaPisa

MonaPisa Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    46
    Ödül Puanları:
    148
    Ben anlayamadım bu bilmediğiniz numara aslında eski eşinize mi aitmiş, o mu arıyormuş sizi?

10. 27 Nisan 2010
  11. hopebenay

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    MonaPisa o numarayi tanimiyorum,mesaj yazan kisiye sordum Umut benim amcam diyor,amcaniza ismiyle mi hitap edersiniz dedim.Arkasindan iste ozur diledigini herzaman dertlesebilecegimi yazmis.Ama dedigim gibi biri benimle dalga mi geciyor,yoksa gercekten tesaduf mu? Kafam karisti cokkk.Eski esim yurt disinda diye biliyorum burada olmadigi icin ona aittir diyemiyorum.

12. 27 Nisan 2010
  13. NEGRO88

NEGRO88 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86

14. 27 Nisan 2010
  15. MonaPisa

MonaPisa Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    46
    Ödül Puanları:
    148
    Ben de orayı anlamamıştım, tanımadığınız insan niye her zaman dertleşebiliriz dedi diye.
    Neyse konuyla ilgili yorumum şu ki bence doğru olanı yapmışsınız.
    İçinizde halen eski eşinize bu kadar sevgi varken başka birinin teklifine evet demek o kişiye de çok büyük haksızlık olurdu.
    Kaldı ki hem kendinizi hem de o insanı istemeyerek de olsa çok mutsuz edebilirdiniz.
    Demek ki halen zamana ihtiyacınız var ve bu zamanı tanıyın kendinize.

16. 27 Nisan 2010
  17. PassioneLore

PassioneLore herkes haddini bilecek ! Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    ben neden ayrıldıgınızı anlayamadım
    madem sız onu sevıyorsunuz, eskı esınızde sonrasında sızınle tekrar denemek ıstedı ve aılesıne kulak asmayabılırdı
    neden ayrıldıgınızı bılmedıgımızden tekrar olur mu olmaz mı bırsey dıyemıyorum
    sonucta bırseyler yasanmıs ve evlılık bıtırılmıs
    kı bu cok zor bır karardır

18. 27 Nisan 2010
  19. scheker

scheker herseyin hayirlisi... Üye

Beğenildi:
    143
    Ödül Puanları:
    163
    ben eski ese geri dönmeyi pek dogru bulmuyorum
    sonucta bitirmissiniz sebeb her ne olursa olsun cok iyi olsaydi