kızlar yüzüme kortizonlu krem sürdüm çok kötü oldu

Konusu 'Sivilceli Ciltler ve Çözümleri' forumundadır ve barby_baby tarafından 12 Mart 2010 başlatılmıştır.

    12 Mart 2010
    Konu Sahibi : barby_baby
  1. barby_baby

    barby_baby Aktif Üye Üye

    Katılım:
    12 Mart 2010
    Mesajlar:
    3
    Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    :KK43: kortizonlu krem sürdüm yaa. nası olduysa birden sivilce çıkmaya başladı yüzüm kızarmaya başladı ve 1 gün oldu nerdeyse geçmedi. yardım edin lütfen :KK43:
     
  2. 14 Mart 2010
    Konu Sahibi : barby_baby
  3. ummahanasa

    ummahanasa Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

    Katılım:
    2 Mart 2010
    Mesajlar:
    106
    Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kortizonlu kremler kullanmayın yüzünüz de şişer güneşe fazla dikkat etmezseniz çok lekeli bir cildiniz olur. ayrıca sürdükten sonra kıpkırmızı olursunuz. expigmentte de kortizon var. kulananlar cok dikkatli olmalılar