Kızlar..!!

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve coolfire tarafından 5 Kasım 2010 başlatılmıştır.

5 Kasım 2010
    Konu Sahibi : coolfire
  1. coolfire

coolfire Rabbim Hamdolsun..!! Üye

Beğenildi:
    157
    Ödül Puanları:
    113
    Selam kızlar;

Eski mesajlarımda da yazdığım gibi çok zor günler geçirerek bugünlere geldik sevdiğim insanla..Ailem istemedi çünkü kiloluydu(85 kilo,vs vs değişik bahaneler)öyle böyle derken 3 Ekim 2010 da nişanlandık mutluyuz çok şükür..Ama buluşmalarımız sorunlu aramızda birçok nişanlı ve evliler var sormak istiyorum sizin nişanlılık döneminiz nasıldı?Her buluşmak istediğizde buluşurmuydunuz?Ne sıklıkla bunun bi arası var mı? Allhm çıldırcam ya yıllardır annemden izinsiz hiçbiryere gitmezdm,sorunsuz bi çocuktm.Nişanlımla şu gün biyere gitmek is-te-ye-mi-yo-rum..!!Anlamıyorum inanın ki..Ne yapacağımı şaşırmış durumdayım.Ve tabiki nişalımlada vakit geçirmek istiyorum ama binbir badireler altatarak.. Bunaldım..geçen bayram alışverişine çıktık ANNEM:hadi hadi çabuk çabuk bak eve erken gel saat 7 olmadan evde olmamı istiyor yaa sen benm kimle olduğumu,ne yaptığımı biliyosun nedir bu mantık..!!Ogün okadar moralim bozulduki beğenmediğim şeyleri alıp geldm..Eee bu hafta buluşabilecekmiyiz peki?Sinemaya gitmek istiyoruzz hadii gel izin all..Ben artık nişanlım buluşmak isteyecek diye korkar oldum psikolojim bozuldu inanın ki..Napıcam? Nasıl davranmalıyım?Şuan işsizimde ztn iyi değilim bölede olunca uff..!!Yorumlarınızı bekliyrm teşekkürler

2. 5 Kasım 2010
  3. Simay1064

Simay1064 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    annene güzel bir dille derdini anlat bence,anlıcaktır...İki tarafıda idare etmen gerekio bence...Bunu bi dene,olmazsaa başka çözümler ararız...Kolay gelsin:)

4. 5 Kasım 2010
  5. coolfire

Beğenildi:
    157
    Ödül Puanları:
    113
    Ahh cnm arkadaşım 2 seneyi aşkın iki tarafı idare ediyorum..Öyle de konuştum ama anlamıyorum acaba fazla koruyucu anne güdüsümü???

6. 5 Kasım 2010
  7. desperateandy

desperateandy Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Canım daha önceki konunu okudum biraz önce ve ailenin bu ilişkiyi onaylamadığını yazmışsın. Nişanın olmuş ama sanırım annen hala olumsuz bu ilişkiye ama senin mutluluğun için sesini çıkaramıyor.Belkide hala ayrılırsın umudu var kimbilir.. Nişanlılık dönemi çiftlerin birbirini tanıma dönemidir ve genelde dah açok vakit geçirirler annenin böyle yapmasının tek nedeni bana hala istememesi gibi geldi.. Bende nişanlıyım farklı illerde olmamıza rağmen ailem evlerine gidip kalmama bile izin veriyor. Bence anneni karşına alıp neden böyle yaptığı konusunda konuşmalısın.

8. 5 Kasım 2010
  9. coolfire

Beğenildi:
    157
    Ödül Puanları:
    113
    Haklısın canım bunu bende düşünmeye başladım..Bende daha çok vakit geçirildiğini düşünüyordum ki sevgili zamanımla nişanlılık zamanımın hiçbir farkı olmadığını gördüm.Aynı evdemiii ...!! geçenlerde köyden anneannesi gelmiş nişanlımın el öpmeye gidelim dedi annem bunda bi acayiplik varmış gibi karşıladı ilginçtir ki..Bana güvenmiyor mu diceksiniz bu zamana kadar hiçbi vukuatım sorunum olmadı.. Onda ilgili sorunumuz olcağını sanmıyorum ama böylede ne olacak bilemiyorum..Üzgünüm..

10. 5 Kasım 2010
  11. desperateandy

desperateandy Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Canım muhakkak konuşman lazım annenle yani bu şekilde düşünüp kendini yediğinle kalırsın.. Anneni al karşına ve ciddi ciddi konuş canım sorunun ne olduğunu öğren yoksa evlendiğinde bile sorunlar devam edecek..