Kızlarr 35+6 dayım sinir tepemde

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve Yeldaa25 tarafından 28 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

28 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : Yeldaa25
  1. Yeldaa25

Yeldaa25 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    alsanaalsanasmilekötükedihüso Kızlar sanki içime şeytan girmiş gibiyim son iki gündür her şeye kızıyorum sinirler tepemde. Pimi çekilmiş bomba gibiyim. Doğuma az kaldı gerginlik yaşamaya başladım psikolojim bozuk inşallah hormonların etkisidir yoksa oynatmaya az kaldı yahu:KK43: Sizlerde durumlar nasıl :uhm:

2. 28 Temmuz 2010
  3. pamukprensesim_

pamukprensesim_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    burda hepımız birbirimize yardımcı oluyoruz ve ben burdakı annelik içgüdüsüne inanıyorum senın gıbı bir ck anneye seslenıyorum arkadasım 35 gunluk bebeğını göturdu yanımda kontrole bende gırdım ve sahıtte oldum cocuk hıckırarak buyuk ınsan gıbı hıçkırarak ağlıyo ve arkadasımında hamılelığı sinir stresle gectı ben 38 haftamdayım ve benımda içimde korku var her turlu heyacan ama sana tavsıyem birazda kendımızı telkın etmeye calısalım cok klasık olucak ama biraz kötunun kötusunu dusununce bizim abarttığımız anlasılıyo kendım ıcınde dıyorum :KK43:

4. 28 Temmuz 2010
  5. Yeldaa25

Yeldaa25 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Doğru söylüyorsun valla.. Hamilelik zormuş ama birilerinin beni anlaması çok güzel.. Aslında böyle duygusal problemlerim yoktu son ay sanırım doğum gerginliğim var annem uzakta onu çok özlüyorum ... 10 gün sonra gelecek ama insan yine de annesini yanında istio:KK70:

6. 28 Temmuz 2010
  7. irem4006

irem4006 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    canım bende öyleydim ,lohusalıktada belli bi zaman devam etti
    artık cevremdeki insanlarıda bıktırmıstımm
    gecer merak etme
    devamlı bebeginle ilgili bişeylere bak,alışveriş yap kafanı dagıtmaya çalış
    sonra zaten bişeylere kızacak sinirlenecek zaman bile bulamayacaksın:1hug:

8. 29 Temmuz 2010
  9. Yeldaa25

Yeldaa25 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    En çok bebeğime aldığım tulumlara bakınca mutlu oluyorum:KK46:

10. 3 Ağustos 2010
  11. GizemAkyuz

GizemAkyuz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    61
    "Kızlar sanki içime şeytan girmiş gibiyim" :KK70: Koptum :KK70:

Bence çok normal canım. Hele ki anne özlemi de sende stres yaratmışken böle gerilmen çok normal :))
    28. haftamdayım, geçenlerde rahatsızlandım, kayınvalidem 15günlüğüne bize geldi, bana baktı sağolsun.. Ne temizlik yaptırdı bana, ne yemek.. Yerimden bile kaldırmadı allah razı olsun ama benim halimi görmeliydiniz :KK70:
    Aynen "içime şeytan kaçmış gibi"ydim :KK70: Bir ara kendimi öldürmeyi bile düşünecek kadar cozutmuştum, üstelik sudan sebepler yüzünden ! Yok o tabağı niye oraya koydu, yok şu bezi neden şuraya sürdü, yok burası neden ıslak... falan :KK70: Eşimi de bezdirmiştim artık o da bunalıma girmişti... Kayınvalidem gidince kendime geldim çok şükür, demek ki geçiciymiş.. İnsan strese girince hamilelikte abartı tepiler verebiliyor... "Doğurunca geçer" diyip dalga geçiyorlardı ama doğruymuş sanırım :KK70: