kızlarr 37. haftamdayım ve hala hiç kilo almadım..

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve sulucan57 tarafından 6 Kasım 2010 başlatılmıştır.

6 Kasım 2010
    Konu Sahibi : sulucan57
  1. sulucan57

sulucan57 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    sinir olcaksınız bana ama bende inanın anlamadım. 83 kilo ile hamile kaldım ama benim kemiklerden dolayıydı bu kilo yani 83 gibi durmuyordum gören en fazla 70 diyordu boy 1,70 kilo 83 tü ve hamile kaldım. şuanda 37. haftamdayım ve 82 kiloyum. kilo almadım kısmadımda... benim gibi olan varmı ya..

2. 6 Kasım 2010
  3. durunun_annesi

durunun_annesi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    ilk defa hiç kilo almayan bir hamile duydum 5-6 kilo duymuştum ama böylesini hiç duymadım doktorun bişey demedimi bebeğin kaç kilo bide doğumdan sonra kiloda vericeksin malum bebek suyu filan en azından 4 yada 5 kilo veirirsin süper bırak klio almayı kilo vereceksin yahu :KK9::nazar:

4. 6 Kasım 2010
  5. Fiyonkcuk

Fiyonkcuk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Mide bulantıların filan mı çok sürdü de almadın? Ben de ilk defa duyuyorum kilo almayan, kuzenim 9 ay boyunca kusmuştu ve 6 kilo almıştı toplamda, ben onu hala hayretle hatırlıyorum :) Sütünü, yoğurdunu, cevizini, meyveni yiyor musun? Ben mide bulantılarım geçip de bunları da dendiği kadar yemeye başlayınca almaya başladım kilo.
    Ya da diğer mesajda bahsettiğin rahatsızlık mı acaba kiloyu engelliyormuş?

6. 6 Kasım 2010
  7. guldeseker

guldeseker Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    ben kendime az derdim 32 haftamda 4 kilo aldım toplamda doğurana kadar alırım biraz dahada
    hiç almayanı ilk defa duydum bebişin kilosu nasıl dr un ne diyo bu duruma ??

8. 6 Kasım 2010
  9. zasa

zasa мαSαL тαdıηdα Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    şaka gibi:)

benim gibi 30 kilo alanını duymuştumda,senin gibisini duymamıştım doğrusu.ben 45le hamile kaldım 80e yakındım doğumda.12 kilom gitti doğumda bi 10 kilo daha versem tamamdır.belki kiloluhamile kaldın ondardır dicem ama azcıkda olsa alınır be güzelimm!!bizim gibi tosuncuklara ayıp ediyorsun vallaha!!bunu hi unutmucak.hamileyken kilo almamak hatta vermek-kulağa çokkk hoş geliyor.tebrikler!

10. 6 Kasım 2010
  11. calimero0

calimero0 SARPi MOleni... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    sen hiç kilo almamış olmuyorsun baya baya kilo vermişsin, bebeğin , eşin suyun kilosu falan da var bunun içinde...ben de çok şaşırdım....

12. 6 Kasım 2010
  13. boncuk10

boncuk10 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    31
    valla ben de ilk kez duydum hiç kilo almayanı,kilolu hamıle kalmışsın ama yıne de 4-5 kılo da olsa alman lazımdı yaw bu nasıl iş:))
    nese bebek beslenıodur senın depolarından mutlaka endişelenme bnce tabi doktorunun görüşü de önemli dicem de doğuma ne kalmış şurda artık almazsın heralde:)

14. 6 Kasım 2010
  15. iLdeMmm

iLdeMmm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ayynen arkadaslara katiliyorum 37. haftandasin yakinda bebegin dogacak ve sen 1. kilo bile almamissin aksine 1. kilo vermissin bu nasil oluyor ???

ben 29. haftalik hamilegim 4.5 kilo aldim oda yani migde bulantisi ..istahsizlik vs .diz boyu olmasina ragmen ..

bence acilen bi dokdoruna git bu durumu anlat .. bebegine gereken vitaminleri vermiyorsan ileride sorun olabilir .. bol bol süt muamelleri ye .. bardak bardak süt ic .. ceviz ye .. yogurt ye ..
    bunlar bebegine yararli seyler .. bi kac haftada belki alirsin 3-4 kilo .. ama yinede cok garip..

cagla sikel bile o zayifliyla 8 kilo almisdi ama sen hic almamissin sasirdimm baya :KK9:

16. 6 Kasım 2010
  17. emosemos33

emosemos33 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bebek iyiyse ve saglık sorunu yoksa bebek yada anne için ....yerinde olsam bunu n için vur patlasın çal oynasın yapardım yahu şaka gibi......ne mutlu sana bide emzirme dönemini düşündüm bide öle zayıfların sen :):)ooohhh vala yaa daha ne istiosun tatlım beniimmmmmmmmmm:95:

18. 6 Kasım 2010
  19. sudemm85

sudemm85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    çok ilginç literatürde yoktur bu :)