kızlarr acil yorum

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve fındıkk kurdum 81 tarafından 11 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

11 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : fındıkk kurdum 81
  1. kızlar 10 haftalık hamileyim:nazar: bir kaç gecedir rüyamada kendimi adet olmuş görüyorum ve ağlayarak uyanıyorum :1no2:şimdi rüya tabirlerine baktım hamile kadınlar için düşük yapmaya yorumlanır diyolar yaaa kafam çok bozuldu korkuyorum :Saruboceq:

2. 11 Ağustos 2008
  3. kelebek41

kelebek41 Kalbinurum Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    rüyalar bizim sadece bilinç altımızdır..bence hiç takmana gerek yok..
    hem rüyalar tersine çıkar
    uyumadan önce Ayete'l kürsi oku,stres yapma

4. 11 Ağustos 2008
  5. tuanna23

tuanna23 Guest

merhaba iyi düşün iyi olsun

6. 11 Ağustos 2008
  7. derman

derman Gökkuşağı istiyorsan ;yağmura katlanmalisin. Üye

Beğenildi:
    1.558
    Ödül Puanları:
    163
    tersi çıkmaz mı bence arkadaşında dediği gibi yüreğini ferah tut canım.

8. 11 Ağustos 2008
  9. çixgxdem-xoxzal

çixgxdem-xoxzal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    cnm korkma ama sen diikat et bitanem rüyayı nasıl yorumlarsan öyle cıkar cnm kafana bile takma

10. 11 Ağustos 2008
  11. ozlem24

ozlem24 henuz rutbeye daha var:) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ruyalar tersine cikar derler canim iyi dusun iyi olsun bilinc altindan acaba dusukmu olcak acaba soylemi boylemi gunduz dusuncene giriyorsa gece ruya gorusyorsun oyle seyler dusunme insallah hersey yolunda gider uzme tatli canini.

12. 11 Ağustos 2008
  13. sağolun kızlar biraz olsun rahatladım zaten başka bi yorumcuya baktım oda erkek çocuğa yorumlanır diyo neyse rahatladım şimdi

14. 11 Ağustos 2008
  15. Nergis26

Nergis26 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3.271
    Ödül Puanları:
    163
    mrb cnm ben de dün banyo yaptıımı fln gördüm şimd baktım hamileyse bebeğin düşme tehlikesine işaret dio ama ben hergece o kadar çok rüya görüorum ki artık hiçbiri umrumda diil bence hormonlar yüzünden bilinçaltımız saçmasan şeyler üretiyo, bazen bakıorum hamileyse kızı olmasına, bazen oğlu olmasına işaret eee hangisi doğru yani.. hiçbişeyi takma dua et hayırlısıysa sağlıklysa bebişimiz dünyaya gelicektir zaten

16. 11 Ağustos 2008
  17. ZxuxlxuxF

ZxuxlxuxF Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    gülüm rüya adı üstünde rüyalar tersine çıkar hamilelikte herkes görürü o rüyayı bende görmüştüm aynı rüyayı şimdi benim dünyalar tatlısı bi oğlum var inşll seninde olucak yatarken elinden geldiği kadar dua et yatt kafandan bu tür konuları at güzel düşün bebeğini ve onu nasıl büyğtceğini düşün herşey çok güzel olacak bana inan şimdden bebeğin hayırlı olur inşlll

18. 11 Ağustos 2008
  19. evet ya hamile kaldığımdan beri böyle saçma sapan rüyalar görüyorum manasız seyler ayyyyyyyyy kafama takmıcam daha yeter yani şöyle hamileliğimin tadını çıkaramıyorum yok öyle yapsam böyle olurmu şöyle olursa bu olurmu offff ya bi rahatlıyamadım sinir oldum valla