Kızlarr adım adım göğüs büyütme beni burdan takip edin artık...

Konusu 'Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri' forumundadır ve DestinaX tarafından 2 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

2 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : DestinaX
  1. DestinaX

DestinaX Pure Love T <3 D Üye

Beğenildi:
    83
    Ödül Puanları:
    108
    Dün aktarımla görüşme yaptım burda etkisini gördüğünüz bütün yağ ve bitkilerin bi listesini ona verdim ibni sinanın büyük ansiklopedisinden araştırıp 3güne kadar bana bilgi verecek verdiğim bitki ve yağların listesi şöyle;

civan perçemi (macun yada çay şeklinde her ikiside olur dedi içten destek için)
    çörekotu yağı
    mersin yağı
    çilek yağı
    küç yağı + küç'ün kendisi
    (hem içten hem dıştan destek için)
    karahindiba (yağı yada tohumu dedi çok müthiş bir bitki olduğunu söyledi)
    yam kökü
    keten tohumu (günde 1 tatlı kaşığından fazla alınamamsı gerekir dedi günlük 1 tatlı kaşığı alınması büyük faydadır dedi)
    şerbetçi otu (içilecek)
    ilk önce sabır çok önemli kullanmaya başladıktan sonra birden mucize beklemeyin bunlar doğal yöntem bi ton parayla satılanlar gibi yapar ve kimyasal içermiyor bu çok önrmli tamam mı canlarım

bunları nasıl kullancağımı ve ne şekilde sürüleceği hangi yağlar birbiriyle karışmaz hepsini bana ayrıntılı anlatıp arışımıda bizzat kendisi hazırlıcak ben sadece ürünlerin parasını verecem zaten aktarım tanıdık olduğu için yanlış bişey yapmayalım araştırmak istiyorum yinede dedi kendisine ben çok güvenirim sizde bana güvenip takip ederseniz ben burdan yazmaya devam edecem...a.s.a.s.

Son düzenleme: 2 Mayıs 2010
  2. 3 Mayıs 2010
  3. minish 21

minish 21 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    hadi bakalım canım seni merakla takip edicez kalıcı büyümeler diliyorum sana vereliniortak

4. 3 Mayıs 2010
  5. nur ummm

nur ummm Bayılıyorum o gözlere:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Takibe başladık hadi hayırlı uğurlu olsun canım sen uygula bizde faydalanırız kolay gelsin opuyorumnanaktan

6. 3 Mayıs 2010
  7. sims3

sims3 Guest

şerbetçi otu içilecek mi daha kuru iken bile yanına yaklaşılmıyor çok iğrenç kokuyor. hiç içebildin mi.

8. 3 Mayıs 2010
  9. samantha

samantha bkz: kara mizah Pro Üye

Beğenildi:
    2.555
    Ödül Puanları:
    163
    eğyh şerbetçiotu içilemez ya :KK70:

Destinax hayatım çok iyi yapmışsın aktara sormakla merakla bekliyorum. peki karahindiba için müthiş derken göğüs büyütme konusunda mı etkili demek istedi ?

10. 3 Mayıs 2010
  11. EftelyaSanem

EftelyaSanem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Ben ŞerbetÇı ıÇtım..tadı Çok kÖtÜ degıl kızlar..1 ay ıÇtım ben.

12. 3 Mayıs 2010
  13. ephot

ephot Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    faydasını gördün mü canım?
    ayrıca destinax çok iyi yapmışsın, merakla bekliyorum, ben de uygularım senin reçeteyi valla...

14. 3 Mayıs 2010
  15. DestinaX

Beğenildi:
    83
    Ödül Puanları:
    108
    tatlım evet onunla ilgilide bilgi vereyim ben
    Kara hindiba:

En önemli etkisi karaciğer üzerinedir. Safra akışını düzenler. Hindistan'da karaciğer hastalıklarında sıklıkla kullanılır. Vitamin ve mineralin zengin kaynağıdır. Avrupa'da salata şeklinde tüketilmektedir. Zararlı kimyasal ilaçlara, operatif müdahalelere ve implantlara karşı doğal bir alternatif olup, güzel göğüslere sahip olmak için ideal bir yöntemdir

aktarımda aynısını dedi kızlar daha başlamadım ddediğim gibi aktarım ansiklopediye bakacağını söyledi yarın gidiyorum bana hazırlıcak bu saydıklarımı

16. 3 Mayıs 2010
  17. DestinaX

Beğenildi:
    83
    Ödül Puanları:
    108
    uygulayın hayatım ben gün gün yazacağım etkileri yarın gidiyorum bakalım aktarım İbni Sinanın büyük ansiklopedisinden araştırma yapacaktı bu konuda belki onunda ekleyecekleri olablir ben yazarım yine urdan canlarım ama olumlu düşünün herşeyin başı olumlu düşünmekopuyorumnanaktan

18. 3 Mayıs 2010
  19. Reisha

Reisha Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Bebek düşünüyoruz eşimle yakın bir zamanda küçük göğslerimden şikayetçiyim evet ama hamileliğin göğüsleri büyüttüğünü söylüyorlar.büyütmesede hamileliğim boyunca hiçbir bitki ilacı kullanamam zaten,siz ne düşünüyorsunuz.naniknanik