Kızlarr bakarmısınız...

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve sipsip52 tarafından 24 Haziran 2010 başlatılmıştır.

24 Haziran 2010
    Konu Sahibi : sipsip52
  1. sipsip52

sipsip52 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar benim 2 senelik bir ilişkim var herşey çok güzel fakat ben lise sondayım ve üniversiteyi okumayı düşünüyorum oysa o liseye devam etmemiş ciddi düşünüyoruz szce ilerde kısmetse evlenirsek sorunlar olurmu ?? Sevgi herşeyin üstesinden gelirmi yoksa eğitim farkı bizi çokmu yıpratır düşünceleriniz neler arkadaşlar paylaşırsanız sevinirimCADIARZU

2. 24 Haziran 2010
  3. edoshs

edoshs Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    evliligi düsünmek için cok erken degilmi ?
    ama sormussun söliyeyim bence insanlar kendilerini geliştirdikten sonra ister üni. mezunu olsun ister ortaokul önemli diil !!
    ama bunları düşünmen için cok erken die düşünüyorum !! daha yolun basındasınız durun bakalım neler olcak hayatınızda degişen sengözlerimebaksanab

4. 24 Haziran 2010
  5. Lullaby

Lullaby Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    bence olur kesinlikle
    ben olsam yol yakınken ayrılırdım

6. 24 Haziran 2010
  7. december90

december90 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    250
    Ödül Puanları:
    88
    canım yol yakınken ayrılırım demişisn 2 senelik bir ilişki var sonuçta
    erkek arkadaşınında okumasını sağlayabilirsin
    ama kabullenmezse ayrılmayı düşünmelisin sonuçta sen ünv.mezunu olduğunu düşün o ise liseden terk senin ve onun kararları çok farklı olucak bakış açınız çok farklı olucak sen ak derken o kara dicek çok iyi düşünmelisin evlilik oyuncak değil canım
    hem niye bu kaar erken evleniliyor ben anlamış değilim
    bi 22-23 yaşına gel bakalım o zamnda böyle düşünücek miisn tabikide hayır kararların değişicek yani bu yüzden iyi düşün canım

8. 24 Haziran 2010
  9. zhr79

zhr79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    yahu ne var bunda nasıl fark olucak goruyoruz adamlar okuyor ne fayda insan olamadıktan sonra

10. 24 Haziran 2010
  11. sipsip52

sipsip52 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Tabiki daha evliliği düşünmüyoruz. 23-25 yaşıma geldiğim zaman fakat ortada yaşanmış 2 sene var ve herşey çok güsel ilerde neolucak bilemeyiz ama gittikçe bana bağlanıyo ve bende ona şuan birbirimizi sevdiğimiz için gözümüz başka hicbirşeyi görmüyoo..'Ama evlendiğimizde bu böyle olmaz gibime geliyo annemde ilişkimizi biliyor ve hep kızım biyere gitseniz eşinin işini sorsalar mahcup olur tamam belki evlenirken sorun olmaz seviyosunuz diyo ama bir zaman sonra sorunlar çıkar diyo..bitirmek te istemiyorum ona bu yüzden ayrılmak istediğimi söylersem yıkılır :gitme: off nabıcağımı hiç bilmiyorum..'!:dilcikar:

12. 24 Haziran 2010
  13. Lullaby

Lullaby Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    iyi de daha lise sondasın.
    şuan anlamıyorsun ama sen üniversite mezunu olduğunda işe girdiğinde statünden tut maaşına kadar herşeyde üstün olcaksın
    tamam çok çalışkan olur belki sana denk kazanır ama zor biraz yani .sen üstün olcaksın ve kararlarda kendi sözünün geçmesini isticeksin
    erkeklerse bunu takarlar kafalarına. ki eğer senin kadar kazanamazssa paranın nasıl yönetileceğinin kararını kendin vermek isticeksin bu da koyar erkeklere. eğer senin çalışma saatlerin daha fazla olursa onun evde oturması bile batıcak sana o saatlerde.
    yani aileler geçindirirken herşey güllük gülistanlık gibi görülebilir ama sevgiliyken bile bi yere gittiğinde elini cebine sen atıcaksın genelde
    bence 2 sene diyorsun ama daha çok küçüksün. yol yakınkenden kastım daha çok bağlanmadan demek.
    he dersen ben çok seviyorum ölüyorum aşkımdan ömür boyu da razıyım buna. başka türlü bi kocam olsaydı keşke diye hayıflanmayacağım devam et.
    ama şimdiden niye sorunları olıcağı belli bi ilişkiye devam edesin ki.
    herşeyi uygun olunca bile ne sorunlar çıkabiliyor..
    kusura bakma biraz gerçekçi konuştum ama kardeşim olsaydın da aynı şekilde derdim
    yoksa kalkıp aa olsun seviyorsanız tüm sorunlar aşılır o da okur çalışırsınız birlikte demek çok kolay

14. 24 Haziran 2010
  15. sipsip52

sipsip52 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Yorumun için tşk..çok haklısın:1rolleyes:

16. 24 Haziran 2010
  17. december90

december90 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    250
    Ödül Puanları:
    88
    vereliniortak katılıyorum sana

18. 25 Haziran 2010
  19. unlove

unlove Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Şunu diyebilirim ki iki üniversite mezunu insan anlaşamamış boşanmışlar, kadın sonra ilkokul mezunu bir adamla evlenmiş ve çok mutlu olmuşlar. :teytey: Gelgelelim madalyonun öbür yüzüne... Bu hikayenin böyle kulaktan kulağa dolaşıyor olmasının sebebi bence bulunmazlığı, yani böyle bir şey bence çok zor, çünkü bu konuyu kafasına takıp dert etmeyecek erkek bence çok az, hele de Türk erkeğinin genel profiline bakarsak. Benim de bir çıktığım vardı, 2 yıllık mezunuydu ve ben 4 yıllık okuyorum, arada böyle söylerdi karşılaştırma yaparak 2 yıllığım bilmem neyim vs. gibisinden ki ben bu konuları ağzıma dahi almazdım rahatsız olacağını bildiğim için ve her seferince estağfirullah, olur mu öyle şey, insanı insan yapan karakteridir gibi sözler söylemekten dilimde tüy bitmişti... Diğer arkadaşların da dediği gibi bunu düşünmek için erken ama erkek arkadaşınızla sonuç olarak 2 yıldır çıkıyorsunuz, az çok tanımışsınızdır onu, böyle bir şeyi kafasına takıp takmayacağını tahmin edebilirsiniz ki mesela şuanda da söylüyor mu sen okuyacaksın ben şöyle yapacağım falan diye böyle garip bir ses tonuyla ya da karşılaştırma yaparak hayıflanarak falan yoksa rahat mı? Gözlemleyin derim... Hayırlısı. yerimseniben