kızlarr bebeklerinizde emekleme dizliği kullanıyormusnuzzzzz?

Konusu 'Bebeklerimiz ve Cicileri' forumundadır ve darkolive tarafından 17 Aralık 2009 başlatılmıştır.

17 Aralık 2009
    Konu Sahibi : darkolive
  1. darkolive

darkolive eski obez, şimdi lopez :) Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    bebeğim 6 aylık ve artık emekliyor tam anlamıyla :KK46:15 gün önce geri geri gidebiliyordu sadece:ecrin_bebek: şimdi tut tutabilirsen ve dizleri kızarıyor pembiş pembiş bende dayanamadım ve ona emekleme dizliği diktim zemuszemus bi markette görmüştüm satılıyordu bende ona benzer diktim siz kullanıyormusunuz böyle bişey isterseniz resim koyabilirim fikir vermesi içinn hihoyyythihoyyyt

2. 18 Aralık 2009
  3. senay_78

senay_78 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    76
    benim tembel kızım beş buçuk aylık, sürünme dışında bi hareket yok ama bi web sitesinde görmüştüm bu emekleme dizliğini.. pek becerikli değilim ama ayrıntılı bi açıklamayla resmini koyarsan ben çok sevinirim. teşekkür ederim..

4. 19 Aralık 2009
  5. selina79

selina79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    ya bence hic gerek yok ögle seylere. Hep böyle asiri koruyucu olursaniz hicbirseye alisamicak bu bebisler. Birak kizarsin biraz sonra aliscak dizleri. Büyücekler düscekler, orasi burasi morarcak. Böyle büyücek cocuklar. Cok karistim biliyorum ama bence gercekten gerek yok.

6. 19 Aralık 2009
  7. darkolive

darkolive eski obez, şimdi lopez :) Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    ya alışana kadar yani yara mı olsun dizleri daha yeni emekliyor zaten biraz alışana kadar gerekli birşey bence bu benim fikrim kıpkırmızı oluyor daha çok tazecik :ecrin_bebek: