kızlarr crinone jel yardımm !

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve tutkuum tarafından 22 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

22 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : tutkuum
  1. tutkuum

tutkuum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba kızlar ben crinone jeli kullandım ve doktorum geçen hafta bıraktırdı 11.haftaya geldiğimde gebeliğimde.bugün affedersiniz lavabodayken vajinamdan ceviz büyüklüğünde beyaz renkte bişey çıktı çok korktum dr u aradım hemşire drum yokmuş orda hemşire crinone jelin kalıntılarıdır dedi genede aklımda şüphe kaldı tabi aranızda böyle sorun yaşıyan oldumu?:çok üzgünüm:

2. 22 Mayıs 2008
  3. SedaVeRecep

SedaVeRecep Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    hemen dr a git canım ultrasonda bi baksın Allah korusun kötü bişey olması hemen git zaman kaybetmeden..

4. 22 Mayıs 2008
  5. nazlxixmelek

nazlxixmelek Y >>-('v')->> F =>~~K&K~~ Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    canım endişelenme bende 11 haftaya kadar kullandım bu jeli normalde yaparken geri gelişi olmuyordu pek ama dediğin gibi bir gün topluca yoğun bir şeklide beyaz içte biriken tortular çıktı bendende.. jeli bırakalı çok olmamış zaten sana yarayanlar yaramış kalan tortularda dökülmüş.. onlar beyaz olduğu sürece sorun yok tamamı ilacın içte kalan birikintileri onlar ben uzun bir yolculuk ve koşuşturduğum bir gün oldu bu durum..
    bu jeli kullanan çok arkadaşta da durum böyle olmuş içini ferah tut...

6. 22 Mayıs 2008
  7. tutkuum

tutkuum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    NAZLIMELEKCİM ŞİMDİ DR UMLA KONUŞTUM JELİN KALINTILARIDIR DEDİ İÇİM RAHATLADI İNSAN HEMEN KÖTÜSÜNÜ DÜŞÜNÜYO ÇOK SAĞOL CANIM VERDİĞİN BİLGİLERDEN ÖTÜRÜ:a015:

8. 22 Mayıs 2008
  9. YAXGXMURCN

YAXGXMURCN ALLAHIM KUZUM SANA EMANET Pro Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    Yok Onlar Beyaz şekilde Yumuşaksa Sorun Yoktur Aynisini Bende Yaşadim Biriktiği Için Içerde O şekilde Oluyor

10. 22 Mayıs 2008
  11. Diamond

Diamond Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Bu jel böyle birşey.Dua et beyaz gelmiş.Benden her renk geliyordu.Sinir oluyordum bir gün beyaz bir gün kahverengi ve tonları,yeşile kadar dönüyordu.Sonuçta birşey olmadı çok şükür.

12. 23 Mayıs 2008
  13. ebrizm

ebrizm Prenses Beril in annesi Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    Ben 12. haftadayım ve hala crinon je kullanımına devam ediyorum. Yarın kontrolüm var belki keser artık dr um kesmesini istiyorum bir yandanda sanki o koruyormuş gibi geliyor bebeklerimi. Zaman zaman döküntüleri oluyor crinonun çok şükür bendede hep beyaz renkteydi.

14. 23 Mayıs 2008
  15. tutkuum

tutkuum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ebrizm allah tamamını erdirsin canım sanırım aramızda 1 hafta var bende 11.haftadayım izmirlisin doktorun kimdi canım?

16. 23 Mayıs 2008
  17. ebrizm

ebrizm Prenses Beril in annesi Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    İzmirliyim tutkum Kahraman kolday benim dr um. Evet 1sayılır aslında ben 12+1 13 hafta deniyorda 1 günle hemen 13. hafta diyemiyorum.Ne güzel doğum zamanımızıda birlikte takip ederiz inşallah. Sen kime gidiyorsun

18. 23 Mayıs 2008
  19. tutkuum

tutkuum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım benim dr um dilek aslan. yalnız 12+1 ne demek oluyo bazen diğer arkadaşlarda yazıyo ama 12 + 1 günlük mü onu çözemedim.benim tüp senin normal mi