kızlarr idrar testi yardımmm...

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve Tugbademir tarafından 19 Aralık 2009 başlatılmıştır.

19 Aralık 2009
    Konu Sahibi : Tugbademir
  1. Tugbademir

Tugbademir aşkım, oğluşummm..iyi ki varsınız... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar bugün adet günümdü..acon marka idrar testi aldım..ama sonuç NEGATİF:KK43:( szice akibetim nedir?? biraz daha beklesemiydim??adet günümde yaptım ondan çıkmadı herhalde..yorumlarınızı bekliyorum kuşlar..benneyaptımki

2. 19 Aralık 2009
  3. minik_kuxsx

minik_kuxsx her gün yeni bir umuttur. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım valla benimde regl 15 gün geçti neredeyse bugun bile test yaptım negatif cıktı.sennki cok normal ben kan testi sonucunu bekliorum allah yardımcımız olsun.

4. 19 Aralık 2009
  5. Assos

Assos 2. Bebek gel kuzum ( bat 5 Aralik) Üye

Beğenildi:
    476
    Ödül Puanları:
    153
    canım hayırlısı olsun hiç üzülme markası ne olursaolsun hamilelik varsa çıkıyor canım...

6. 19 Aralık 2009
  7. anjelic

anjelic miyav Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Güzelim her testin hassasiyeti farklı, benim de reglime3-4 gün var, laboquick marka bi test var ondan yaptıklarım hafif pozitif öbür markalar da negatif, bekleyip görmek gerek, bulabilirsen benim söylediğim markadan bi alıp yap.

8. 19 Aralık 2009
  9. .umut.

.umut. Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım hcg hormonu bazılarında idrara geçmesi zaman alıyor.Adet olmazsan 2-3gün sonra tekrar denersin ya da kan testi yaptır hemen çıkar.batmalar devam ediyomu.Doktor ne dedi peki

10. 19 Aralık 2009
  11. Tugbademir

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    anladım cnm..saolasın..bi de sabah idrarıyla yapmadım..ama şüphelendiğim kesin..bakalım ben de sinirlenip 2. çizgiyi kendim yaptımm ve sevindimkaydirigubbakcemile2
    canım inşallah hamilesindir çünkü 15 günlük gecikme baya şüpheli..kanda bile geç kalmışsın bence..hebr vermeyi unutma tatlım

12. 19 Aralık 2009
  13. cmrm

cmrm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    canım normalde idrar testinde çoğu kişilerde adet gecikmesinden sonra çıkıyo.burda çok arkadaşın yazdığı seyler adet günü yaptım test negatifti bikaç gün sonra testi tekrarladım pozitif çıktı diyenler oldu.rabbim hayırlısıyla meleğini sana yollar inşallah sitres yapma ama

14. 19 Aralık 2009
  15. Tugbademir

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    evet cnm hayırlısı ama işte bazı arkadaşların çıkmayınca ondan merak ettim..sonra yapınca çıkanlar da oluyormuş ya..ondan sordum şekerim..saol kuşummhihoyyyt

16. 19 Aralık 2009
  17. mermaid_34

mermaid_34 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    cnm idrar testi için acele etmişsin.adetten hemen sonra yaptığında bebek varsa bile negatif çıkabiliyor.

ben adetim bittikten sonra 15 gün bekledim idrar testi yapmak için

DR. ALPER MUMCU :belirttiğim gibi gebelik testinde gebeliğin saptanabilmesi için embryonun rahim içine yerleşmiş olması gerekir. Bu nedenle test en erken yumurtlamadan sonraki 8-9. günde saptanabilir. Ancak yumurtlamanın geç olması, embryonun beklenenden daha geç yerleşmesi gibi nedenler ile bu dönemde yapılan idrar testi genelde negatif çıkar. Bu dönemde yapılan gebelik testinin negatif çıkması hatalı negatif anlamına gelmez ve hamile olmadığınızı göstermez(alıntıdır)

18. 19 Aralık 2009
  19. Tugbademir

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım biz ilçede oturuyoruz..hafta sonu kadın doğum doktoru gitmiş yetişememişiz..artık idrar testi yapayım dedim..o da negatif..ama batmalarım dün de bugün de olmadı adet olacakmışım gibi ağrım var kasıklarda..ama perşembe ve cuma acayip batmalar olmuştu..ondan üzülüyorum şimdi batmalar olmayınca..haber veririm cnm..pazartesi veya salı gelmezse kan yaptırıcam..öpüyorum..senin ne alemde durumlar???