kızlarr ovülasyon testinde pozitif sonucu yakaladım :))))

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve asya23 tarafından 7 Aralık 2008 başlatılmıştır.

7 Aralık 2008
    Konu Sahibi : asya23
  1. asya23

asya23 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    slm kızlarrr ovülasyon testim bi kaç gündür silikti dün kopkoyu ikinci çizgiyi gördüm ve bebek için çalışma ancak dün olabildi :eek:bugun aynı saatte testin diğerinide yaptım bu kez 2.çizgi yine koyuydu ama dünkü kadar değil ama sanırım bugunde devam ediyor yumrtlama....fakat benm ev kalabalık bu akşam hiç olmzz eşimin gelmeside gece yarısını bulurr bu ay böyle oldu napalımmm :uhm:ama en azıncan yumurtlamış olmama çok mutlu oldum hihoyyytzaten prolaktin hormonum yüksek diye hapta içmeye başlamıştım bu ay dostinex diye folik asitte alıyorum bakalım inş. bu ay Allah dualarımı kabul eder vede isteyen herkesin inş.:Saruboceq:

2. 8 Aralık 2008
  3. asya23

asya23 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlarr aşk olsn kimse bişey yazmamışş :KK43:(((((( ne olur bu şekilde hamile kalan arkadaşlarım biraz yardımcı olabilirmii ??? pozitif sonucu gördükten 10 saat sonra ilişkim oldu birdadaha olamadı pekii kızlarr pozitif sonuçtan 2 gün sonrası olsada hamile kalma şansım olabilirmii ???? dünkü test kopkoyuydu bugun yine koyu ama düne göre biraz daha siliktii.....belki çok oluyorum her ay bişeyler yazıorum ksura bakmayın ama benm burada paylaşmak çok hoşuma gidiyor bazı fikirler duymak hamile kalırsam zaten yaptığım herşeyi tek tek yazıcam bi kalsam bi faydalı olduklarına inansam bende paylaşmayı çok istiyorumm

4. 8 Aralık 2008
  5. tubayok

tubayok Do not wait!!! Come! Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım ben de msjını tesadüfen gördüm . aynen ben de yakaladım bu ay yumurtlamada pozitifi..ama daha 9 günüm var.beklemedıyım.bakalım insallah ben de sonuç olumlu olursa yazarım...

Bence vakıt buldukça calısmalara devam et.. testte yakaladın zaten sonra da vakıt oldukca dene..
    Sonuçta TIP-test de bir yere kadar. Allah tan umut kesilmez.

6. 8 Aralık 2008
  7. EU1

EU1 Guest

.........................................................................................

Son düzenleyen: Moderatör: 31 Mart 2009
  8. 8 Aralık 2008
  9. asya23

asya23 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    tşkler kızlarr ama maleseff bugunde bişey olamadı...yarına kaldı annem bende utanıyorum kızlarrr ne bileyim yaaa ama haklısınızz kaçırmamam lazımdı benmde yumurtlama günüm tam bayrama geldi yaa ne şanssızlıkk :KK43:(((((((

10. 12 Aralık 2008
  11. scaarlet

scaarlet Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ben de yumurtlama günümü test kitiyle öğrendim. çift çizgi çıktıktan 1 gün sonra bende yumurtlama akıntısı geldi. akıntı geldiği gece çalıştık ve ben o gece Allah günah yazmasın ama abdesti sabaha bıraktım. o gece sadece wc için kalktım. sabah da duşumu aldım. bu adetten önceki son ilişkimdi ve şu anda 11 haftalık hamileyim. Allah isteyen herkese nasip etsin..

ShinSeGi bunu beğendi.
  12. 12 Aralık 2008
  13. aycank

aycank Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    canım bende ilişkiden hemen sonra banyo yapamıyorum çünki banyo ve sıcak suyla yıkanmak zararı olurmuş dediler sabahı bekle dediler hep.bende sabahı bekliyorum ama çok rahatsızım bu durumdan

14. 12 Aralık 2008
  15. hcgl_emilya

hcgl_emilya NAZLI KIZIM Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    mrb kızlar bende ovülasyon testini denemiştim testte pozitifi yakaladım ama o ay hamile kalamamıştım şimdi hala çalışıyoruz kısmet artık. siz testi nerden aldınız

16. 12 Aralık 2008
  17. snmgkc

snmgkc Senem Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    hımmm bende testi ilk defa duydum:) gerçi benim yumurtlama günüm enteresan şekilde reglimin bittiği günden sonraki 2-3 gün bir anlam veremedim ama öle 2 kez bu şekilde hamile kaldım.Yine o zamanlarda denicem:) ama testide merak ettim doğrusu bilgisi olan ve nasıl kullanıldığını ne şekilde nerden alındını sölerseniz denemek isterim:)

18. 13 Aralık 2008
  19. scaarlet

scaarlet Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım ben gittigidiyordan sipariş verdim. ovülasyon diye aratınca hemen çıkıyor zaten. ben ilk kullandığım ay hamile kaldım. tesadüf de olabilir aslında ama işe yaradı diyebilirim. çünkü daha önce 2 ay rastgele zamanlarda çalışmıştık.