kızlarr sacımm cokk kotuuu yardımmm =(

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve sevgiherseydemek tarafından 19 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

19 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : sevgiherseydemek
  1. sevgiherseydemek

sevgiherseydemek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar benım sacım cok cok ınceydı 3 ay once su dalgası yaptırdım bı sure ıyı gıttı ıkı hafta once saclarımı boyadım ve saclarımın ucları tiftik tiftik oldu parlamıo su dalgası acılıo sanırım cok kotu oldu ne yapmalıyım ben ya mafoldumbenmafoldumben

2. 19 Ağustos 2009
  3. ezgi35

ezgi35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sanırım yıprandığından hani sürdükleri ilaç falan en iyisinin bile yıpranma payı oluyor biliyosun.
    neyse olan olmuş canım üzme kendini şimdi yapılcakların başında bence bakımmm geliyor. bak bu sitede çok iyi saç bakım kürleri var doğal. ben yaklaşık 1,5-2 senedir devamlı yapıyorum çok faydasını gördüm. sen de saç tipine uygun birtane bulup düzenli yapmaya çalış bence. hmmm parlamıyor demişsin ya. banyodan çıkmadan önce son saç durulama suyuna biraz sirke koy elma diyorlar ama ben üzümle de yapıyorum sadece kokusu biraz fazla olur onun dışında aynı ikisi de. saçlara parlaklık veriyor. ve son olarak soğuksuyla saçlarını durulamaya çalış canlı parlak görünmesi için.
    canım umarım yardımcı olabilmişimdir...

4. 20 Ağustos 2009
  5. drydeu

drydeu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ve bence biraz kestir çünkü uçları yıpranmış saça istediğin kürü yap pek bi şey elde edemezsin bu benim fikrim bilemiyorum..

6. 30 Ağustos 2009
  7. ezgi35

ezgi35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evet evet ben de aynı fikirdeyimm

8. 30 Ağustos 2009
  9. justis

justis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    eger lastik gibii degilse ve kopmuyorsa bakım yagları ve maskelerle düzeltme sansın olabilir