Kızlarr sanki yarın evlenicez bırak gğzelce ilişkimizi yaşayalım sözndn ne anlyorsnz?

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve Denisee tarafından 5 Eylül 2009 başlatılmıştır.

5 Eylül 2009
    Konu Sahibi : Denisee
  1. Denisee

Denisee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    baslıktada soledıım gıbı sevgılınızle rahatsız oldugunuz bı konuyu paylastıgınızda ılıskıyle ılgılı sanki yarın evlenıcez bırakta guzelce ılıskımızi yasayalım diyorsa bu sözden ne çıkarırsınızz ve bu ilişki daha 3 haftalk ılıskı

2. 5 Eylül 2009
  3. tubicik

tubicik Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    310
    Ödül Puanları:
    153
    daha yeni 3 haftalık ilişkiden evlenme teklifimi beıkliyodun canum..dur hele birseyle otursun zaman alısın birbirinizi iyice tanıyın..benim anladıgım kadarıyla ilişkinin tadını cıkarmak istiyor ee haklıda evlenince şimdiki buldugunuz heyecanları yasayamassınız..ozamn daha farklı heyecanlarınız olur..bence suanki durumun sende partnerinin sözünü dinleyip tadını cıkar...hemen bu adam bnmle ciddi degil deyip fılatıp atma..zamnla hersey belli olur

4. 5 Eylül 2009
  5. serin7979

serin7979 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bencede ön yargılı olmayın ilişki daha cok yeni biraz tadını cıkarın

6. 5 Eylül 2009
  7. Benimdilemmam

Benimdilemmam Pain... Üye

Beğenildi:
    1.019
    Ödül Puanları:
    163
    canım sen gorustun mu
    dıger konunu bılıyordum
    sanırım gorustunuz ve sana bunu soyluyor
    tamam ılla hemen olmayabılır ama bu kadar nette soylenmemelı
    her ılıskı paylastıkca , yasandıkca guzellesır ama eger kendısının hatalı oldugu bır konuda boyle dıyorsa kıvırmıstır derım ben

8. 5 Eylül 2009
  9. lirik guzel

lirik guzel bekle beni 35.5 :) Üye

Beğenildi:
    887
    Ödül Puanları:
    188
    Bunu diyen bir erkeğin evlenmeye niyeti yoktur.3 haftalık da olsa ilişki , bunu belirtirek lafa girmesi onun asıl niyetini açığa çıkarır.Kimse 3 haftalıkken evliliği düşünmez,ama o ortada fol yokken kendini ele vermiş.Profesyonel değil hiç.kaydirigubbakcemile3

10. 5 Eylül 2009
  11. pembepatron

pembepatron Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    53
    Ödül Puanları:
    148
    bu kadarlıkken zaten ciddi şeyler söylemesi bile bence sağlıklı olmaz

12. 5 Eylül 2009
  13. Denisee

Denisee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evet gorusmek ıstedıı gun cok konustuk ve devam kararı almstık ... haklısnz daha 3 haftalık bı ılıskıden evlenıcez dıye bısı duymak sacma olur saten bunu beklemıorumdaa.. buqun ona bnemle cıddıımısın dedıınde e yani ben kmseyle 3-5 ay cıkayım dıye cıkmıorum dedi.. ve kıtap okumasını cok sevıyo ona kıtap verdım eger ayrılırsak bı sekılde gonderırsın dıye bısı soledm deneme amaclı scmalama neden ayrılıcazkı öyle bısı olmıcak dedii.. beni sevıyomusun dedim acıkcası sana karşı boş değilim bu sevgi mi bilmiorum ama sevgi büyük birşey dedi... ve biraz konuştuk dedimki eğer bir gün telefonlarmı hiç açmazsam anla ki yokum o da o zaman kapına gelirim sacmalama yaaa felan dedii kızdı.. eski ilişkilerini sordum iletişim bozukluğunda ayrıldık durduk yere sorun yaratıolardı dedi bnde belkide sorun sendedir dedim sorun bende değil dedi yani kendine çok gğveniyo giderkende sımsıkı sarıldı bana gittii kızlar ne diosunuz ??

14. 5 Eylül 2009
  15. lirik guzel

lirik guzel bekle beni 35.5 :) Üye

Beğenildi:
    887
    Ödül Puanları:
    188
    Gereksiz sorularla çok boğmuşsunuz yeni sevgilinizi.:sinifsinif:

16. 5 Eylül 2009
  17. zhr79

zhr79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    3 haftalık ilişkide evlilik konusmak erken ama daha uzun sureli ilişkilerde bu tarz bi konusma olsa oturup dusunurdum yani

18. 5 Eylül 2009
  19. chess

chess Guru Editor

Beğenildi:
    32.420
    Ödül Puanları:
    463
    3 haftalık bi ilişki için fazla derin mevzuular, ne gerek var ki, şimdiden bu kadar derinlere inip, kafanı şüpheyle dolduruyosun, akışına bırak, olcağı varsa olur, olcağı yoksa olmaz zaten, kasma bence ne kendini ne sevgilini