kızlarr sıze bır soru .. acıl fıkır lutfenn .. !!!!!!

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve qanatsizmeleq tarafından 7 Nisan 2009 başlatılmıştır.

7 Nisan 2009
    Konu Sahibi : qanatsizmeleq
  1. kızlar 2 gundur karnımda bır dolgunluk var sancım yok sıskınlık gıbıde degıl sadece dolgunluk bazen oturdugumda oturma pozısyonuma gore rahatsızlık verebılıyor .. bu hamılelık belırtısı olabılırmı sızce ? fisfisfis

2. 7 Nisan 2009
  3. AYCA59

AYCA59 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    qanatsızmeleq bendede aynı durum 1 haftadır war 18 martta adet oldum bakalım bu ayı bekliyorum ama kime sorsam bu dolgunluğa bebek diyor :) ani hareketlerde sancı werio sanki
    özellikle merdiwen falan çıkarken sanki dikiş warmışta patlıcakmış gibi hissettiriyor bakalım inşallah bebiştir bende 5 aydır uğraşıyorum allah en kısa zamanda bebişlerimize kawuştursun hepimizi:) :eek:

4. 7 Nisan 2009
  5. babygame

babygame Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

Canım adet tarihin ne?

6. 7 Nisan 2009
  7. eftelyaaa

eftelyaaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar inşallah ikinizde hamilesinizdir başlarda gaz gibi bir şişlik oluyor karında

8. 7 Nisan 2009
  9. ıns hamıleyızdır :)))))))))))) adet gunum 8 nısan yanı yarın bu arada cnm

10. 7 Nisan 2009
  11. AYCA59

AYCA59 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    qnasızmeleqq az önce ebe arkadaşımla görüştüm dediki bu dönem sakın ilaç kullanma dedi saç boyama dedi aynılarını sende yap olurmu bebek olabilirmiş o dolgunluk inşallah himişizdir canımmmm

12. 7 Nisan 2009
  13. AYCA59

AYCA59 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bakalaım senin günün benden önce ilk bomba senden canım:) bide dediki sakın ıkınma dedi tuwaleini yaparken dedi :) benmde değişikliklerim war uykum war yok yorgun haller dolgunluk war göğüslerdeki değişiklik olmadı ama eşim dioki sanki uçları belirmiş biraz daha dio ama bi hassaslık falanyok banada nedense hep aynı gibi geliolar :) birde dün gece rahmetli babaannemi gördüm çok güzel bi kolye akıyordu çok kıymetli beyaz altın bi kolye herkes kız çocuğuna delalet dio insşallah ikimizde hamişizdir :):):):) meleklerimiz tutunsun bizeeeeeeee :)

14. 7 Nisan 2009
  15. ıns cnm ıns dedıklerını yapıcam dıkkat edıcem bu arada goguslerımde damarlar belırgınlesmeye basladı ayrıca bende dıkkat ettım ucları bıraz daha belırgınlesmıs :))) ıns hamıleyız cnm .. :)))))

16. 7 Nisan 2009
  17. AYCA59

AYCA59 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

canım benim inşallah kawuşuruzzz:) bide bende çok sık idarara çıkma problemi warrr sende warmı o akıntın warmı bende biraz wardı bugünn kesildi biraz kokusuz şeffaf bi akıntı azcık geliodu :CüvCüv:

18. 7 Nisan 2009
  19. ibolya

ibolya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    olabilir de olmayabilirde, çünkü hamilelik belirtileriyle regl belirtileri birbirine çok benzer, bu yüzden her zaman karıştırılır, senin günün geçti mi, eğer günün geçtiyse bence önce bi test yaptır, benim regl olacağım zaman da karnım taş gibi olurdu hamileliğimin ilk zamanlarında da taş gibi oldu, hatta ara ar aminik minik sancılar saplandı, rahatsız etmeyecek şekildeydi, ben regl olcam sanıyodum, günümde geçmişti, ama bi arkadaşımın ısrarıyla idrar testi yaptım hamile olduğumu öğrendim, yani iki belirti de birbirine çok ama çok benziyo, emin olmak için test şart