Kızlarr. ten rengi açıcı krem

Konusu 'Bir Bilene Sorun !' forumundadır ve facade tarafından 28 Şubat 2010 başlatılmıştır.

28 Şubat 2010
    Konu Sahibi : facade
  1. facade

facade Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ten rengi açıcı krem ile ilgili bi deneyim ya da bilginiz var mı? forumda da aradım ama bulamadım. teni beyazlaştıran kremler varmış. aranızda kullanan var mı acaba??? zemuszemus

2. 5 Mart 2010
  3. ummahanasa

ummahanasa Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben bu tarz birçok krem kullandım ama hiçbirinden memnun kalmadım.şu an inci tozu kremi kullanıyorum. cilt rengini açmada ne derece faydalı bilmiyorum ama inci tozunun cilde çok faydalı oldugu biliniyor.

4. 29 Nisan 2010
  5. ummahanasa

ummahanasa Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yok mu yardım edecek olan? ya bir allahın kulu yok mu bilen beyazlamak istiyorum

6. 16 Mayıs 2010
  7. eguum

eguum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım bronzlaşmak ten rengini açmak bunlar hep cildin yapısını bozan şeyler çok değil 3-4 sene sonra rezilliğini çekersn cildi beyazlatan bisürü krem war hakkaten de beyazlatır çünk üiçlerinde cıwa war hepsinin arap kızı kremi arnawut kremi hep aynı cıwa olmadan zaten beyazlamaz ama çok zararlı düşün yüzüne cıwa sürüyosun kırış kırış olursun 30 olmadan o zaman napcaksın bence kamuflaja git makyajla beyazlat sadece yüzüne istiyosn zaten olmadı pişik kremi sür o biraz beyazlatıyo hem de faydalı da sakın hiçbi ürünü içeiriğini incelemeden sürme yüzüne ama yüzün mazallah dönüşü de olmaz