kızlarr yardım edin şaçlarımı nerde boyatayımm

Konusu 'Saç Dökülmesi Neden ve Çözümleri' forumundadır ve sevda89 tarafından 1 Ekim 2010 başlatılmıştır.

1 Ekim 2010
    Konu Sahibi : sevda89
  1. sevda89

sevda89 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    :sinifsinif:kızlar yardımınıza ihtiyacım var....

bir yıldır istanbuldayımm kendime göre doğru düzgün kuaför bulamadım benim turuncu renkte saçlarım varr... memleketimde kuaförüm ve hep ona boyatıyorum gittiğimde ama şimdi takrar memlekete gitmeme imkanım yok ve burda iyi bir kuaföre ihtiyacım var turunculuğumu korumak için:p söylemesi ayıp yeni estetik ameliyatı oldum da br hafta olduu yeni burnum ve dip boyası yapılmış yeni şaçlarımla gitmek istiyorum işe ist karal da oturuyorum ama ist içinde bildiğiniz yerleri paylaşın bende tavsiyenizle gitmeye çalışayım

2. 1 Ekim 2010
  3. Perisoko

Perisoko Sakın beni bırakma.... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Evde çok ciddiyim evde kendin boya saçlarını. Gidip saç rengine uygun boya al açıklamaları oku boşalt saçına. Kuaförde boyadığımdan çok daha memnun kaldım ben böyle yaparak. Röfle yoksa saçlarında boşa para verme.

4. 1 Ekim 2010
  5. sevda89

sevda89 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    çok tşk ederim ama kendim boyamaya cesaret demem hehalde yaa bide reni bulamam.. seninde turuncu mu saçların canım

6. 1 Ekim 2010
  7. aysima64

aysima64 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.372
    Ödül Puanları:
    188
    bıkmadan usanmadan heryerde yazıyorum.boyatmaaaaaaaaaaaa :eek:lmaz::eek:lmaz::eek:lmaz::eek:lmaz: