kızlarr yardım edin

Konusu 'Bebek Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve gxuxlse tarafından 13 Temmuz 2007 başlatılmıştır.

13 Temmuz 2007
    Konu Sahibi : gxuxlse
  1. gxuxlse

gxuxlse Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Çok üzgünüm çoook Merhaba arkadaşlar benim sorunum 3 yaşındaki oğlum çok zor yemek yiyor herşeyi denedim aç bıraktım problemli,hiç bir zaman kendiliğinden gelip bizimle masada oturup yemek yemiyor...Sütlü tatlı çok seviyo kahvaltıda bile yemek istiyor bu sıcaklarda iyice iştah gitti sütüde zorla içirmeye çalışıyoruz ama zor yemeyen çocuk nekadar zormuşş:çok üzgünüm:Lütfen yardımcı olun bana akıl verin önerilerinize ihtiyacım var?

2. 13 Temmuz 2007
  3. nazece

nazece Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ahhh ahhhh aynı sorun 5 yaşındaki oğlumdada var ama sağlık durumunda bir problem yok çok şükür.
    bence sende bir doktora götürüp kontrol ettir, kansızlık, vitaminsizlik falan varsa kötü.
    vitamin şurupları kullandınmı bazı çocukların iştahını açıyor.

4. 13 Temmuz 2007
  5. gxuxlse

gxuxlse Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Sağol Canim Dr Götürdük Bi Sorun Yok Sağlik Durumu Iyi Ama çabuk Hasta Olur Yaşitlariyla Hemen Hemen Ayni Ama Zayif Işte Kişin Multivit Portakalli Ve Balikyaği Kullandik Ama öyle Aman Açmadi Birakinca Yine Ayni !!seninki Büyük Allah Bağişlasin Neler Yediriyosun Ne Seviyo Mesela çok Uğraştiriyomu Seni??iyiki Bi Yardim Istedik Yani Nerde Bu Insanlar?sen Ve Benden Başka Sorun Yaşayan Yok Heralde??

6. 14 Temmuz 2007
  7. nazece

nazece Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Sağlık sorunu yoksa fazla zorlama Kurbaa' nın dediği yöntemleri dene birde. Bende genelde şartlı yedirmeye çalışıyorum, önceleri alkışlamayla başladık, ilk önce yemeğini bitireni alkışlıyoduk, bizde dahil :Roflol: sende dene bi bak diğer oğlunun bile yemek yemesini etkiler. Kızım o şekilde tabağında ki yemeği bitirmeye alıştı. Oğluşum hala uğraştırıyor beni, yaşıtlarına göre baya zayıf. Başkasının yanında ben yokken yiyormuş, bende bunu anlayamıyorum, herkes gayet güzel yiyor sen yokken diyor şaşırıyorum:uhm: Gelişmelerden haberdar edersin... Allah yardımcımız olsun canım.

8. 14 Temmuz 2007
  9. gxuxlse

gxuxlse Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canım önerilerin için teşekküeler uygulamaya çalışıcam ama benimki bildiğin gibi değil kanmıyor hiç bir şeye ekmek yemez öyle aman aman her çocuk gibi aburcuburuda yok mesela çukulata her çocuk çok severek yer benimki zorla parka falan götürürken eline veririm ye gidelim diye:çok üzgünüm:inşallah eylülde kreşe başlıycak düzelir diye umut ediyoruz.Zor valla bende iki tane öbürüde 11aylık mahvoluyorum:1no2:SAĞOL:1hug:
    i

10. 14 Temmuz 2007
  11. gxuxlse

gxuxlse Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Nazcım inan bana şartlı yedirmekten sıkıldım yersen şöyle böyle ama bazende bırakıyorum yoruluyorum çünkü :1no2:bazende pes etmeden uğraşıyorum ama biliyosun dr söylediği yemiyorsa kaldırın tabağını öbür öğüne kaddar bişi vermeyin diyorlar :çok üzgünüm:KK70:AYANABİLSEK Tabiki kardeşide etkileniyo...:sm_cool:O AYRI BİR KONU.Biliyomusun benimkide öyle başkalarının yanında gayet iyi sorunsuz yer herkonuda sorunsuz bana gelince problemli :eek:dediğin gibi AMİN CANIM SAĞOLL

12. 14 Temmuz 2007
  13. belissimo

belissimo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ödülle,alkışla olacak iş değil bu.nereye kadar ödüllendirilebilir.ihtiyaç olduğunu bilmeli.benim de kızım sebze yemiyor.doktora götürdüm normal,zorlama dedi.beni tatmin etmedi cevabı ama .pekmezle cevizle takviye yapıyorum.boy kilo kontrolü yaptır.gelişimi normalse bir süre rahat bırak.bence bir uzmana danış canım.

14. 15 Temmuz 2007
  15. gxuxlse

gxuxlse Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar önerileriniz için teşekkürler dr gittik herşeyimiz normal çok şükür ben dayanamıyorum öğünlerini düzenli yesin istiyorum.Olmuyo bakalım biraz daha rahat davranmaya çalışıcam bu şekilde birbirimizi üzüyoruz.

16. 15 Temmuz 2007
  17. Yalnxixz82

Yalnxixz82 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canım benim büyük oğlumda aynı seninki gibiydi.İki yaşından beri yedirmediğim vitamin şurubu,balık yağı,çam balı,dut pekmezi,keçi boynuzu,pestil v.s. aklına gelebilecek herşeyi denedim ama maalesef iştahını açamadım.Sadece bir bardak sütle yaşıyordu bütün gün.Afrikalılar gibiydi.Yüzüde aynı senin oğlana benziyor.Şu an yedi yaşında ilk defa bu sene yemek yediğini görüyorum Yani geç te olsa yedirdiklerimin faydasını görmeye başladım.Canını sıkma bende çok üzülüyordum ama kendimi üzdüğümle kaldım.Düzelir inşallah.allah yardımcın olsun canım

18. 15 Temmuz 2007
  19. gxuxlse

gxuxlse Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sağol canım bende düzelir diye umut edip sabrediyorum..Bende çok şurup verdim ama artık almak istemiyor şimdi minadex portakallı kullanıyoruz iştah açıcı özelliği varmış,maşallah seninkine darısı bize inşallah.Amin hepimizin yardımcısı olsun.