kızlarr yardımm özel bölgede kaşıntı yaşayan var mı? çookkkkk acilll

Konusu 'Doğum sonrası Annelerin Sorunları' forumundadır ve altunummm tarafından 28 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

28 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : altunummm
  1. altunummm

altunummm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    kızlar yardım bekliyorum sizdenn kaşıntım var ve ilişkide canım acıyor son bi haftadır bu sorunu yaşıyorum.. doktora gideceğim ama ilçedeki bütün kadın doğumcular tatile çıkmışş..
    emziriyorumm emzirirken bu sorunu yaşayan ve ilaç kullanan varmı.. ilacın adını yazarsanız sevinirimm

2. 28 Ağustos 2009
  3. rapunzel26

rapunzel26 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım çok geçmiş olsun
    kesınlıkle doktora gıt canım sağlık ocağına bıle gıtmış olsan sana yardımcı oacaklardır.emzırdıpını de soylemeyı unutma canım

4. 29 Ağustos 2009
  5. S.HAYAL

S.HAYAL Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    gecmis olsun canim. nasil berbat bisey oldugunu iyi biliyorum. ama benim hamileligimin ilk gununden itibaren yasanmisti bu sorun ve dogum yapincaya kadar devam etti. doktora sordugumda bu olabilir hormanlarindan kaynaklaniyor bende yasamistim dedi ve bi krem gibi bisey verdi onu kullandim hamileyken. gecmedi ama biraz hafifledi ve dogum yaptiktan sonra gecti. senin nezamandan beri var bilmiyorum ama yinede doktora gorun derim

6. 29 Ağustos 2009
  7. pembepatron

pembepatron Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    53
    Ödül Puanları:
    148
    canesten diye bir krem var onu kullan biraz hafifletir,fiyatı 3-5lira bişey

8. 29 Ağustos 2009
  9. altunummm

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    teşekkür ederim arkadaşlar..
    canesten emzirirken kullanılabiliyor mu?

10. 30 Ağustos 2009
  11. S.HAYAL

S.HAYAL Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canim ben yurtdisinda yasiyorum bu yuzden krem isimleri ayni degil ama ben hamileyken kullandim zaten doktor yazmisti. istersen bi saglik ocagina sor enazindan gecmis olsun tekrar

12. 30 Ağustos 2009
  13. yunahu

yunahu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86

canım aynı derdi yakın zaman önce bende yaşadım henüz hamile değilim allahtan. hep idrar yollarımda iltihap olduğunu düşünüyordum doktora gittim mantar çıktı bilmiyorum bebek emzirirken nasıl olur ama sakın ihmal etme bu belirtilerin farklı farklı rahatsızlıkları var.rahatsızlığın ne olursa olsun kremle falan geçmez bence sadece geçici olarak seni rahatlatır.
    aman sakın ihmal etme arkadaşım

14. 30 Ağustos 2009
  15. pamuksel

pamuksel delüüü Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canım büyük ihtimal mantar olmuşsun idrar yollarında ilthap kaşıntı ve sekste ağrı yapmas ağrı boyutuna geçmişse zaten baya ilerlemiş demektir. Ben farkeder farketmes dr.gitmiştim geçen ay dediki iii yapmışsın hemen gelmişsin 1 günlük hap ve krem vermişti en azından sana da emzirenlere göre ilaç tafsiye eder ama ağrın varsa 2 sene önce olmuştum ben böyle bişey tatilde olduğum içinde tam tedavisini yaptıramadım resmen gözlerimden yaş fışkırıyordu ilacı bile sokarken 2 hafta kullandım uzun bir tedavisi oluyor.

16. 30 Ağustos 2009
  17. sxuxperanne

sxuxperanne Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Çok zor bir durum.büyük ihtimalle mantar.çevrendeki eczaneye bile gidip emzirdiğini ve mantar için ilaç istediğini söylesen verirler.ama fitille krem aynı anda kullanılırsa fayda ediyor
    .sadece krem yüzeysel rahatlık veriyor.geçmiş olsun..

18. 31 Ağustos 2009
  19. altunummm

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    teşekkür ederim arkadaşlarr.. sorun sanırım çok ileri boyutta değil henüzz.. yarın doktora gideceğimm kaşıntı azaldı ama sanırım kaşımaktan çatlaklar oluştu yarın inş.. kesin bi çözüme kavuşurumm