Kizlarr Yardimm

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve cerenn82 tarafından 25 Nisan 2008 başlatılmıştır.

25 Nisan 2008
    Konu Sahibi : cerenn82
  1. cerenn82

cerenn82 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Canimciklarim Benim Regl Günüm 5 Gün Geçti Test Yaptim Pozitif çikti. Henüz Doktor Gitmedim Biraz Daha Geçsi Zaman Diye Ama çok Sikitili ünler Geçiriyorum Daha 3 Aylik Evliyim Ve Gelecege Dar Planlarim Vardi Aslinda Hamile Almadan önce Anne Olmayi çok Istiyordum şid Niye Böyle Oldum Anlamiyorum. Beegime Bunu Hissttirdigim Içnde üzülüyorum Ama Ayni Zamanda Bu Mide Bulantilarida Beni öldürüyor Ya Bana Akil Verin Lütfendurumum Normalmi

2. 25 Nisan 2008
  3. Eylul

Eylul Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    Hamilesin işte ne güzel değilmi senin yerinde olmak için can atan çok kişi var örnek ben
    bence sıkıntı yapma hamileliklerde biraz daha duygusal oluyor insan ve sende şu an öylesin dr.git mide bulantın için gerçi ilk 3 ay sen istemesende olacak tebrik ediyorum canım seni

4. 25 Nisan 2008
  5. meldek

meldek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

6. 25 Nisan 2008
  7. gelincik_01

gelincik_01 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    canım tebrik ederim çok güzel bişey emin ol..
    senin için çok ani olmuş o yüzden bu düşüncelerinn ama geçer yakında merak etme..
    bu arada geciktirmeden doktora git.

8. 25 Nisan 2008
  9. mysever

mysever Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    108
    canım benim hayırlı olsun allah kucagına almayı nasip etsin. bebek rıskıyla gelir sıkma canını karamsar olma hele git bi doktora kalp atşını duy ozaman dünyalar senin oluyo kendine çok dikkat et cnm iyi beslen ve bu anın tadını çıkar

10. 25 Nisan 2008
  11. SeADeniz

SeADeniz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Tbr Ederım Ilk basta. Hamılelıgın 1. Ozellıgı bulantılarıdır Tabıkı cok normal Hayret benımde Senın aksı Durumum oldu benım bı kızım var ve Esımle bosanma noktasından donerken 14 subatta hamıle oldugumu ogrendım tabı bu hıc mı hıc ıstemedıgım bır seydı Hamıle kaldıgımı ogrenınce bambaska bırı oldum cocugumu ne kadar cok ıstedıgımı anladım Sankı allah Tarafından gonderılmıs bır lutuf (yuvamızın dagılmaması ıcın ) Suan O kadar mutluyum kı bırıncı cocugumda bıle o kadar heyecanlı degıldım Anne olduktan sonra Tabı daha ıı anlıcaksın bunuu Ilk Tekmecıklerı falan :) Cok hosuna gıdecek emın ol hıc bır planın cocugundan onemlı degıldır unutma

12. 25 Nisan 2008
  13. EU2

EU2 Guest

bende 2,5 yıllık evliyim kendim karar verdiğim ve 3 ay boyunca neden olmuyor diye kahrolduğum halde hamile kaldığım zaman 2 ayım ağlamakla geçti acaba yanlış zamanmıydı diye.sanırım bulantılarında bununla ilgisi var.bu bunalım normalmiş canım kiminde hiç olmaz kimide bizim gibi yaşarmış bunu.ama geçiyor.şimdi yaklaşık 5 aylık oldum ve artık gerçekten mutluyum.Allah bebeklerimize sağlık versin..seninde bebeğin hayırlı olsun Allah hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah hepimize...

14. 25 Nisan 2008
  15. KsMt

KsMt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Canım erken daha diye saana şimdi öyle geliyor ama nasip işte plan dinlemiyorki.
    Hem planlı hamile olanlar bile ilk başta terettüt yaşıyorlar acaba biraz daha beklesemiydik diye olması olmamasından iyidir canım bir tane olsun ondan sonra çaresine bakarsın merak etme planların sonsuza kadar ertelenmez sadece birkaç ay ertelersin. Şükret ki bir cana sahip olabilecek kadar sağlıklısın yerimseniben:KK46::KK46::KK46::KK46:

16. 25 Nisan 2008
  17. ebrunver

ebrunver Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım ilk önce çooook tebrik ederim ben 4 aylık hamileyim 1,5 senelikte evliyim biz çok istiyoduk fakat hamile kaldığımı öğrendiğim anda aslında o çok isteyen benmiydim,kendimi bile tanıyamadım.Sanırım ilk zamanlarda böyle oluyo.sonra sonra alışıyosun ve biran önce doğsun diye gün sayıyosun endişelenme herşeyin hayırlısı canım benim...

18. 25 Nisan 2008
  19. KsMt

KsMt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Vallahi yaa ir doğsa neye benzediğini bir görsek kokusunu bir duysak onun için acılar çekmeye bile razıyım....