Kızlarr yardımm :(

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve MOR_ tarafından 22 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

22 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : MOR_
  1. MOR_

MOR_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Kızlar sabah 6 dan beri bir sıvı geliyor... Öncelikle suyum geliyor zannettim. Berrağa yakın pembemsiydi. Altıma kaçırıyormuşum gibi oluyordu. Biraz bekledi saat 10 gibi hastaneye gittim acilden... nst ye bağlandım normaldi her şey... Muayenemde sadece 1 cm açıklık olduğunu söylediler. :KK43: sona bi ped verdiler ortasında bi mavi bi şerit vardı. Renk mi değiştirecekmiş ne olacakmış... Neyse belli bir süre sonra baktı ve hayır kuru bu amnios sıvısı değil dedi..

Geldikten sonra da sancılarım başladı hafiften. Belli bi düzeni yok henüz.. Bu sıvı hala geliyor. Sabahtan beri 4 ped değiştirdim. Şu anda açık pembe renkli.. Off bu sıvı bebeğin sıvısı değilse ne yaa :KK43:( Bebeğin sıvısıysa bebişim susuz kalabilir...

Ne yapacağımı bilemiyorum.. Şimdilik bekliyorum.. belki sancılarım atar diye. olmazsa yarın tekrar gideceğim. Çok korkuyorum.. :KK43:(

Bu arada 41 haftalık hamileyim..

2. 22 Mayıs 2010
  3. Dexterella

Dexterella Minik Böceğim... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    Aaaa 41 haftalık hamilesin ve doktorlar seni eve göndermiş. Sürekli gittiğin hastaneye mi gittin canım ? Kendi doktorunla falan görüşseydin . Ben de anlamadım o sıvı ne olabilir ki ?

bilmiyorumkismile

4. 22 Mayıs 2010
  5. KuzeyinGelini

KuzeyinGelini Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bence o sıvı amniyon sıvısı cnm, suyun yavaş yavaş gelmeye başlamış. yarın doktor bulabilirmisin bilemem ama pzt tekrar git ve suyunabaktır yoksa bebeğin susuz kalır allah korusun. sancını falan bekleme yani. ne güzel 41 haftayı devirmişsin, darısı bize olsun.

6. 23 Mayıs 2010
  7. sehrayin

sehrayin gül kokulu kızım Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    41 haftalık hamilesin, sıvı geliyor, ama doktorun seni amniyon sıvısı değil diyip eve yolluyor
    kafayımı yemiş o doktor
    gözetime alsalar ya seni
    şaşırmışlar
    bence sen hiç vakit kaybetme ve hastaneye git

8. 23 Mayıs 2010
  9. firuze-1524

firuze-1524 Bal kız & Bal oğlan Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146