kızlarrr aciillllll "anestezik farkındalık""

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve gokce13 tarafından 5 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

5 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : gokce13
  1. gokce13

gokce13 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    kızlar anestezi filmini izlemisseniz bilirsiniz hastayı uyutuyolar kıpırdayamıyo konusamıyo ama herseyi duyuyo hissediyo bu türkiyede 30 bin kiside görülüyomus her yıl. ve görülme ihtimali 700 kiside 1 mis.
    sizcede çok yüksek bi oran değil mi siz ne düsünüyosunz??:uhm:

2. 5 Ağustos 2010
  3. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    yok cnm öle bşy imkansız..seni makinaya baglıyorlar istedigin kdr kıpırdamasan bile kap atısından seninnnn yapılan işlemlere tepki verdiigni anlar narkozun dozunu yükseltirler...korkmaaaaaa yanii :KK66:

4. 6 Ağustos 2010
  5. daylight

daylight Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    O kadan da şanslıysan ne diyelim nasip kısmet artıkın

6. 6 Ağustos 2010
  7. pinar_86

pinar_86 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    :roflol: kalbine inecek şimdi kızın

8. 6 Ağustos 2010
  9. pikolat

pikolat Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    -Siz bana bişey mi verdiniz?
    -eveeet
    en son cümlem buydu ameliyata girmeden önce ve hiçbişey duymadım evet diyen kimdiyse artık en son onun evet demesini duydum ve anında uyumuşum :KK70:

10. 6 Ağustos 2010
  11. fascination

fascination Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    olabilirliği ihtimal ama olabilir de Allah korusun yarabbim discovery channel de izlemiştim böyle bişi ameliyatta herşeyi duyanlar anlatıyolar dı falan çok etkilenmiştim :Saruboceq:

12. 6 Ağustos 2010
  13. gokce13

gokce13 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    olabilir yaa 700 de 1 çok yüksk ama artık saatler kaldıııııııı bunu düsünmek için çok geç umarım öyle bisey olmazzz :KK43:

14. 6 Ağustos 2010
  15. laracroft

laracroft Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Oranlara inanma bence o kadar, demirden korksak trene binmezdik zemuszemus coook guzel olcak burunlarimiz onu dusun :)) ben de pazartesi ameliyat oluyorum cok stresliydim ama yerini su an rahatliga birakti :)) cikan sesleri duysam da sorun degil :))

16. 6 Ağustos 2010
  17. MiKaDo35

MiKaDo35 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    hayatım boyunca 20den fazla kez anastezi aldım..20 desek 35 de 1 e çıkar ihtimal...:) Üstelik oğlumun doğumu ve burun ameliyatımı saymazsak pekde iç açıcı konular değildi :))
    Yanılmıyorsam yarın ameliyat olacaktın..Boşver böyle düşünceleri at kafandan....:nazar: Güzel şeyler düşün....Altı üstü uyuyup uyanacaksın..Her gece yaptığın gibi.....
    Kalktığında hayatında yepyeni bir sayfa başlıyacak...Aynaya her baktığında daha keyifli olacaksın...Hata işi şımarıklığa vurup eski halleri unutup yeni burnuşunda kusurlar arıyacaksın..

Ben yeniden valizimi toplamaya dönüyorum....Uçak yolculuğunda risk nedir :)) Yarın 2 adet yapacağımda .)))
    İkimizde yarını sağlıkla atlatcaz inşalah....İyi düşün iyi olsunn....Her şey gönlüne göre olsun sağlıkla keyifle mutlulukla dolu bir ömür geçir burnuşunla...Şimdiden geçmiş olsun......a.s.Fotoğraflarını bekliyorum...vereliniortak

18. 7 Ağustos 2010
  19. MiKaDo35

MiKaDo35 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Tam olarak anlatmak istediğim buydu işte ...:) Korkarak yaşanmaz...Türkiyede trafiğe çıkmak bile çok daha büyük risk...Oranlara kafa yormadan keyfini çıkarmak lazım....
    Bu arada sanada şimdiden geçmiş olsun...Yeni burunlarınızn fotoğraflarını bekliyoruz...Herşey gönlünüzce olsun....)