kızlarrr birde bana yardımcı olabilir misiniz?:D

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve crnnn tarafından 9 Eylül 2009 başlatılmıştır.

9 Eylül 2009
    Konu Sahibi : crnnn
  1. crnnn

crnnn Guest

kızlar saçlarım sarı ama ben kumral tonlarına boyatmak yani koyulaştırmak istiyorum ne tavsiye edersiniz hangi marka boyayla boyarsam en az yıpratır ve kapatır? kumrala mı yoksa küllü kumralamı boyarsam iyi olur turunculaşma olmasındanda korkuyorum saç resmimide koyuyorum lütfen yardımcı olun da boyayım saçımı CADIARZU

Son düzenleyen: Moderatör: 11 Ekim 2009
  2. 9 Eylül 2009
  3. crnnn

crnnn Guest

kızlar alıntı yapmazsanız sevinirim çünkü resmi silcem şimdiden çok tşk ederim a.s.

4. 9 Eylül 2009
  5. justis

justis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    küllü kumral olmaz :eek:lmaz: saçlarında röfle var sanırım yeserme olur bu kez,ben loreal koyu kumralla kapatmıstım

6. 9 Eylül 2009
  7. deydey

deydey Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    canım alakasız olacak ama saçlarının rengi çok hoşuma gittizemuszemus platin değil mi bir de düz boya mı acep:kedi:

8. 9 Eylül 2009
  9. crnnn

crnnn Guest

röfle yok cnm düz boya var :KK70: loreal koyu kumral la boyasam güzel kapatırmı cnm akınca kötü bi renk olur mu yada çok akıyo mu?fisfisfis

10. 9 Eylül 2009
  11. deydey

deydey Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    canım benim bildiğim koyuya dönerken turunculaşma çok nadir oluşur,bende platin röfleli saçlarımı karamel e boyamıştım ama turunculuk filan olmadı.bir de naçizane tavsiye;çok kısa zamanda eski saçlarını geri isteyeceksin,çünkü sarı saç dan dönenler genelde pişman oluyor ve kullanamıyor,tecrübeyle sabittiryerimseniben

12. 9 Eylül 2009
  13. crnnn

crnnn Guest

düz boya cnm evde kendim boyuyorum şutarafagitti

14. 9 Eylül 2009
  15. deydey

deydey Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    delikafaduldeno zamann son bi ricam daha olacak canım:kedi: saçının kendi rengi nedir,bir de hangi marka ve numarası lütfenn lütfennnn:jeyyar:

16. 9 Eylül 2009
  17. crnnn

crnnn Guest

nedemek cnm tabiiki sölerim koleston 11/1 açık küllü sarı :dance: direk boyuyorum açma falan yapmadan :KK70:

18. 9 Eylül 2009
  19. deydey

deydey Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    sağol canım ya kaydirigubbakcemile5 ben de senelerdir röfle yaptırıyordum ama artık düz boya istiyorum.Saçlarına ve rengine hasta oldum,turunculuk filan da yok çok güzel maşallah:nazar: