kızlarrr cok acıll yardım lutfennnn

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve EU3 tarafından 9 Eylül 2009 başlatılmıştır.

9 Eylül 2009
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

merhabalar normalde erdemhastanesınee muayeneye gıdıyorum tarama testı yaptırcam ıkılı ama sadeece cınsıyet merakıı:))) ınsallah bıseyde ckmaz fıyatını sordum 250 lıra dedı cok geldı bana sadece cınsıyet ıcın gırdıgım ıcın yarına goztepe sskdan randevu aldım acaba bılgısı olan varmı goztepe ssk tarama testı yapıyormu ona gore gıdıcem randevuyaaa nolur cok acıl kızlarrr:uhm:

2. 10 Eylül 2009
  3. ecrin1001

ecrin1001 BIR KIZI BIR OGLU VaRMIS ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    198
    göztepe skk yı bilmiyorum ama zeynep kamil kesin yapar...

4. 10 Eylül 2009
  5. fb_qirL

fb_qirL Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    canım bende goztepeyı bılmıyorum ama buyuk hastane oldugu ııcn yapar yalnız randevu verır dıye tahmın edıyorum kartal hst. ve zeynep kamıl de oyle 1 ay sonraya randevu verıyor ben kartala gıdıyorum 2 lı test ıcın 1 ay sonraya randevu vermıstı.bı tanıdgımda zeynep kamıle gıttı 1 ay sonraya randevu verıyorlarmıs bence yınede bı goztepeye gıt belkı randevusuzdur orası.

6. 10 Eylül 2009
  7. EU3

EU3 Guest

saolun kızlar bı hastane buldum taraama testını 44 lıraya yapıo oraya gıdıcem ınsallah

8. 10 Eylül 2009
  9. zeynepb

zeynepb 2 mayıs hedef 68 Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    146
    bende 130 a yaptırmıstım kendı doktorumun oldugu hastanede ustelık pzt 3 luyu yaptırcam hala cınsıyetını ogrenemedım ıkılıde kesın ogrenılmıyor canım. umarım ıyı cıkar test sonucların.

10. 10 Eylül 2009
  11. EU3

EU3 Guest

ınsallah zeynepcımm oglumu ıkılıde ogrenmıstım ınsallah bunuda ogrenırırım durumumuda bılıosun zaten bıraz sıkıntılı bıhamılelık ınsallah ıyı olurrr