kızlarrr çok kötüyüm yardım edin ltfff

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve dzdr tarafından 5 Ekim 2009 başlatılmıştır.

5 Ekim 2009
    Konu Sahibi : dzdr
  1. dzdr

dzdr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    herkese merhaba arkadaşlar,
    bugün tansferimin 7.günü çatlıyorum meraktan tahmin edersiniz. Adet öncesi bende mutlaka 1 adet sivilce çıkardı yüzümde,bir kaç gün önce de çıktı yine :KK43: Sizce hamile değil miyimdir? Benim gibi olup da pozitif sonuç alan oldu mu aranızda? :KK43:((((((

2. 5 Ekim 2009
  3. anifora

anifora Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    inşallah tedavin mutlu sona ulaşır canım.. beklemektan başka yapacak hiçbirşey yok sanırım.bende bu ay hastalanınca tedaviye başlıycam sanırım bir kaç gün içinde hastalanırım.. senin tedavin nerde yapıldı ??

4. 5 Ekim 2009
  5. demirilkim

demirilkim Guest

12.GÜNDEMı YAPILCAKSIN TESTıNı yok korkma güzelim kullanılan ilaçlar yapıyo benim 2 ay geçti aşılamamın üstünden hala bozuk cildim

6. 5 Ekim 2009
  7. Mihriban_nl

Mihriban_nl Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Canim sabret,henuz uzulmek icin cok erken,bir sivilceye baglayamazsin bunu :)) Sakin ol,insallah hakkinda hyirlisi olur,kaldiki zaten gebelik belirtileri ile,adet belirtileri cok benziyor birbirine ayirt edemezsin yani.. SAKIN uzulme simdiden,bosu bosuna strese girme :eek:lmaz:

Hadi guzel haberlerini bekliyoruz.. :)

8. 5 Ekim 2009
  9. demirilkim

demirilkim Guest

anifora beraber başlıycan sanırım bende düşünüyorum bu ay offfff çok zor ya ya olmazsa diye panikliyorum

10. 5 Ekim 2009
  11. demirilkim

demirilkim Guest

nerde yapıldı tedavin sorun neydi anifora

12. 5 Ekim 2009
  13. TOPRAK28

TOPRAK28 Allahım sana emanetiz... Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Benim daha önce ki olumsuz denemelerimde de bunda da yüzüm de sivilce çıktı ama bu deneme de 12. gün sonunda hamile olduğumu öğrendim.Sivilceye takılma yani...

14. 5 Ekim 2009
  15. dzdr

dzdr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canlarım hepinize çok teşekkür ederim moral verdiniz bana inşallah dediğiniz gibi olur, hepimiz o güzel haberi alırız :)
    toprak canım benim dediğim cilt bozukluğu gibi değil ama, sadece adet öncesi çıkan tek bir sivilce olurdu, yine öyle oldu ondan endişem :KK43: senin de öyle miydi??
    saçma gelmesin arkadaşların anlarsınız beni sanırım, bazen öyle küçük şeyler mutlu yada mutsuz edebiliyor ki bu durumda insanıı :KK43:(((((((

16. 5 Ekim 2009
  17. demirilkim

demirilkim Guest

hayırlı olsun canım, toprak senin kaçıncı denemen ve nerde denedin.

18. 5 Ekim 2009
  19. TOPRAK28

TOPRAK28 Allahım sana emanetiz... Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Dzdr benim de tek sivilceydi ,zaten benim yüzüm de hiç sivilce çıkmaz , cildim kuru sadece bu denemelerde çıktı sivilcem.O yüzden çok takılma bu sivilce olayına.Ve hatta kızlar benim nerdeyse hiç belirtim olmadı , ağrım sızım , lekelenmem hiç olmadı sadece 5-6. günde göğüs damarlarım belirginleşti o da aynadan bakınca daha çok belli oluyordu.Bu göğüs damarı olayı hatta pek çok arkadaşta da olmuyormuş , ben beyaz tenli olduğum için belli oldu belki de...
    Demirilkim ben 3. denemede hamile kaldım allaha şükür.Daha önce 1 normal 1 dondurulmuş denemiştim amerikanda yumurtalar kaliteli olmasına rağmen tutunma olmamaıştı , 3. denememi umut tüp bebekte yaptırdım bu da dondurulmuş tedavisiydi ve hamile kaldım.Şimdi nerdeyse 5 aylık kızıma hamileyim...Bu arada ben de aslen denizliliyim ama istanbulda yaşıyorum...Kızlar lafın özü öncelikle sizler elinizden geleni yapacaksınız gerisini allaha bırakacaksınız.Maalesef ki insanın elinin kolunun bağlandığı , bir yere kadar müdahale edebildiğin şeylerden biri bu bebek olayı.Bir de hiçbir zaman umutsuz olmayacaksın ve 3-5 deneme yapmayı göze alacaksın.Ve tabi ki de ÇOK RAHAT OLACAKSIN, stres yapmayacaksın...Allah yardımcınzı olsun kızlar...