kızlarrr hamileyim ve uyuyamıyorum

Konusu 'Adım Adım Gebelik' forumundadır ve nora2010 tarafından 31 Ekim 2009 başlatılmıştır.

31 Ekim 2009
    Konu Sahibi : nora2010
  1. nora2010

nora2010 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    808
    Ödül Puanları:
    153
    kızlar kısmetse 1 hafta sonra 7 ayım dolacak ama 3 gundur gecelerı bır turlu uykuya dalamıyorum.saga don sola don yok.bu sabah 5te daha uyanıktım.aslında cok sukur hamılelıgımde ole cok zor gecmedı rahattım ama bu sorun olunca cok zor.kahve falan da ıcmem ama...bır sıkıntı sorunum da yok ama uyuyamıyorum.aynı durumu yasayan baska hamısler varmı acaba.sız nasıl uyuyorsunuz kızlar.yada tecrube etmıs kısıler acıl yardımmmmmmmmm....

2. 31 Ekim 2009
  3. Mntha

Mntha Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    86
    canim ayni sorun bende var biir turlu tam uykuya dalamiyorum. dalsam bile birden bire hizli kalb carbintilari ile uyaniyorum. yada uzerimdeki agirliktan rahat yatamiyorum. saga sola donemiyorum. tam kendimi iyi hissetgim anda bu sefer bebegim kibiir kibir onu dinlemekten uyayamiyorum....Sanirim normal bu son aylarda agirlastik ardik:) ins az kaldi gelmelerine:))))
    Allah kolaylik versin hepimize

Biberli_pasta ve blgctn bunu beğendi.
  4. 31 Ekim 2009
  5. EU3

EU3 Guest

canım ben biyerde okudum vucüdun seni dogum sonrasında bebege sık sık kalkacagın için o döneme hazırlarmış nasıl ilk baslarda çok uyuyosun ozamanda depo yaparmış birde bebek büyüyo ya ondan ister istemez rahatsız ediyo agır oluyosun zaten hamileligin ilk ve son ayları biraz agır oluyo bende ikinciye hamileyim altı haftalık kök söktürüyo şimdiden yaramaz

SedanuR54 bunu beğendi.
  6. 2 Kasım 2009
  7. nerbay

nerbay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar aynı sorun bende de var,geceleri sürekli uyanıyorum.ya mide yanmasıyla uyanıyorum yada tuvaletimin gelmesiyle.sabahın 5inde kahvaltı etmek zorunda kalıyorum,mide ağrısından dolayı.sonra da uyuyabilmek için çok uğraşıyorum.bu arada bende 28 haftalık ikizlere hamileyim.

Biberli_pasta ve umay86 bunu beğendi.
  8. 2 Kasım 2009
  9. NisaNurum

NisaNurum Canım Kızım Canım oğlum Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    canım bu dönemlerde olur bebek hızla kilo alıyo ve büyüyo rahat yatamadığın için uykuyada dalamıyosun hele ben son dönemlerde hiç uyuyamıyodum kolum çok uyuşuyodu hatta ağrı yapıyodu yarım saat kolumun uyuşması geçmiyodu ilk önce rahat edebilecen şekilde yat hiçbişi düşünme kafana takma yani bide son zamanlarda doğum stresi bebek geliyo nasıl bakıcam stresi eksiği varmı stresi olur onları düşünmekten uyuymazsın onları düşünme ve uyumaya bak eşinle yatıyosan belki iki kişi yatağa sığmayabilirsiniz onunla rahat yatamayabilirsin ayrı yataklarda yatın biz eşimle o zamanlarda ayrı yataklarda yatıyoduk rahat edemiyoduk bunları deneyin baktın olmuyo dr una sor canım

10. 2 Kasım 2009
  11. ecetuba84

ecetuba84 Prenses ve prens annesi:) Üye

Beğenildi:
    1.217
    Ödül Puanları:
    238
    canım öncelikle bebişin hayırlı olsun sağlıkla kucağına alırsın inşaallah...aynı dert ben de vardı canım 6. ayım dolduğunda uyuyamaz oldum sabahlara kadar bir de sıkıntı basıyordu ağlıyordum gece hep..doğuma kadar geceleri evde dört dönüyordum balkonda sabahlıyordum...doktora sordum hamilelik psikolojinden dedi..umarım sen yaşamazsın bu sorunları....

12. 17 Eylül 2012
  13. cansu594

cansu594 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    101
    Her ne kadar eskiden açılan bir başlıkta olsa hamilelikte sorunlar hep aynı :KK43: Bende 27.haftadayım ve bende epeydir geceleri uyuyamıyorum.Ya psikolojikmi bende çözemedim bir türlü rahat edemiyorum sağ olmuyor sol yok sırt üstü olmaz git tuvalete dolaş gel yat sinir oluyorum :KK43: Sabaha karşı 4-5 gibi artık yorgun kalıyorum nasıl yatarsam öyle uyuyorum.

Son zamanlar ne yapıcaz hiç bilmiyorum.

14. 20 Eylül 2012
  15. aysen02

aysen02 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    43
    bende 23 haftalık hamileyim ve uykuyu çok seven biriydim. taki 5 gün öncesine kadar. gece kaçta yatarsam yatayım saat 5 dedimi uyanıyorum.sonrada işte uykum geliyo tabi uyma fırsatım olmuyo.nasıl yapacam bilmiyorum artık

16. 20 Eylül 2012
  17. entatlsi_87

entatlsi_87 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    2 bucuk aylik hamileyim ben simdiden uyuyamiyorum uyusam bile gece 2 e3 defa tuvalete kalkiyorum yada uyaniyorum uyku duzenim cok bozuldu

hhhaaatttiiiccceee bunu beğendi.
  18. 24 Eylül 2012
  19. medusase

medusase Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    bende aynı durumdayı m ve her gece ya reflü yada idrarla uyanıyor ve uyuyamıyorum zaten saga dönüş yok solda ben rahat edemiyrm sırt üstü yat yat kemklerim batıyor artık ne yapacagımı sasrmıs durumdayım kızlar :S